Таблетки за колики????

  • 3 035
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
А защо не опитате Colief?

        ShockedТези капки ги изхвърлих с чиста съвест!Действаха като минерална вода.Състоянието на детето ми се влоши многократно.И на тази цена..... Crossing Arms

 Според мен нямат ли семитикон, не действат.Не, че тези със семитикона действат Thinking

# 16
  • Мнения: 81
аз съм в Америка, тук също ги има тези таблетки - на доста по-добра цена:) - и много помагат при стлни колики веднага са успокоява малката, но действат за околополовин 4ас, те са за временно спасение от болките, хубавото е 4е са съвсем натурални; ина4е също си ползваме Инфакол - лекарство със симетикон.

# 17
  • Мнения: 15
Ако има от къде да вземеш пробвай с Инфакол - английските.Ние нямахме никакви колики, но ги давах профилактично.

# 18
  • Мнения: 212
.........a някой ползвал ли е ЕСПУМИЗАН_Л???

# 19
# 20
  • Мнения: 718
Ние ги пробвахме, без ефект. При бебето моя приятелка оба4е имаха мигновено действие. Облекчават наистина съвсем за кратко, 1/2 час. Абсолютно безвредни са. На нас ни помогна Lefax.

# 21
  • Мнения: 270
Има още едни хомеопатични - Ентерокинд
Друго което се сещам са пробиотични капки Биогайа
ползвала съм ги с променлив успех  Peace

# 22
  • Мнения: 1 554
Малко ми е странно да продават капки за колики в детски магазин. Thinking

и на мен Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 14
Аз използвах и еспумизан и инфакол и едни от израел.Всички действат за кратко време и после беба свиква май с тях и ...
накрая ги спрях всички и давам само чай от лайка и сме ок

# 24
  • Мнения: 521
В нашата отчетна в момента коментираха за възглавница против колики.Била много от помощ.не бях чувала но мамите които са ползвали са доволни.Вътре била пълна с нещо като костилки.повече инфо не мога да ти дам,че съм невежа по темата все още  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 494
Не съм ги чувала тези, аз ползвам инфакол

# 26
  • Мнения: 1 447
.........a някой ползвал ли е ЕСПУМИЗАН_Л???
Тези най-често се изписват от педиатрите.На нас не ни помогнаха.


На нас ни помогна Lefax.
И аз бях много доволна от тях.

Общи условия

Активация на акаунт