Как бихте постъпили на мое място

  • 5 311
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Брей....любопитно било да откриеш другия пол...., на деца ,които са 5 години по малки от него.....,този господин да не е в бебешка възраст та те първа да открива че има полови органи по телата на себеподобните.....!?
Много ми е интересно как биха реагирали повечето му връстници,ако ги кара да правят тези неща......дали щеше да му мине номера.....безпроблемно!?

# 31
  • Мнения: 953
Момичето е отказало да се показва и насила са й свалили гащите. 
Как може да оправдавате 9г дете, той напълно разбира какво върши. Тя е с 4г по-малко, не е било възможно дори да се защити. Ситуацията няма нищо общо с нормалното детско любопитство да се разглеждат, а си е чисто насилие.
След няколко години той би могъл да стигне и по-далеч, ако всичко му се разминава безнаказано.
Имам дъщеря и ако някой постъпи така с нея, ще направя всичко възможно да си получи заслуженото.
Обърни се към полицията, с това момче трябва да се работи много от  психолози и възпитатели / за Канада говорим там ще помогнат мисля/. Ако навреме се хване проблема, може да се оправи.

# 32
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И за мен това си е чисто насилие. Подай жалба и дано тези родители да се осъзнаят навреме и да обърнат внимание на детето си #Crazy
КАква е тази майка ooooh! Shocked #Crazy
Възмутена съм! #Crazy #Cussing out

# 33
  • София
  • Мнения: 4 041
Сигнализирай социалните. Детето има нужда от помощ.Дали от лекар, психолог или по-устойчива семейна среда- това ще преценят специалистите. Не е твоя работа да даваш квалификации, но си в правото си да сигнализираш за проблем. Че ще ти се разсърдят-много важно! Ти да не смяташ да се срещаш с това семейство доброволно?

# 34
Здравейте ,изчетох всички мнения до тук и се чудя на тези , които обвиняват bqsna  напълно съм съгласна с нея ако има къде или някаква такава институция в Канада разбира се че ще кажеш там, какво е виновна тя или дъщеря й че родителите на това дете са еди какви си или че то е такова, и в никакъв случай не мисля че преувеличава! Смело напред bqsna  и дано наистина има някакво решение , а иначе просто не напомняй на дъщеря си за случката!
И за съжаление да това са деца гадове,  в противен случай  да оправдаем всички убийци че са имали лошо детство или родители , всяко семейство има проблеми тук вече лошо за родителите че те не са на мястото си!!

# 35
  • София
  • Мнения: 397
Имам момиченце и ми се повдигна  само докато четях за игричките на онова уродче!Гони го до дупка!Успех!
поздравления за прозрението да наречеш едно дете уродче. стана ми любопитно на 9г какво ли краде.А по отношенията на "съветите" нямам думи.Полиция  за 9 год дете , може и камъни на прощада, така ами мъжете трябва да се бият като малки още, а също да знаят , че за всичко те са виновни..когато аз бях на 4 това беше преди повече от 35г ги играехме същите игрички  винаги е любопитно да откриеш другия пол..ей , че съм извратена била. Simple Smile
ама като майка на момчета съм смутена лекичко от темата.
Намекваш, че момичето е предизвикало момчето ли? #CrazyТи също може да си си играла, но сама си си сваляла гащите, а не са те насилвали и не пред двойно по-големи батковци предполагам.

# 36
За мен нещата са пресилени.Да, нормално е на тази възраст на децата да им е интересно.Но кой   е 100% сигурен в думите на дъщерята на авторката.И е грозно с такива думи да се квалифицира 9-годишно момче.И ако наистина това момче има толкова сериозни проблеми,как така само авторката ги вижда.Бясна,казваш,че всички са против тебе,ако сигнализираш съответната институция.Защо?

# 37
  • София
  • Мнения: 221
На мен ми е любопитно колко  от писалите  в темата имат деца около или на 9г. защото за мен едно дете на 9 си е наистина  дете и да се обижда така и му се дават квалификации е много, много груба
А мен там някой ме беше питал за моят случай когато аз  бях на 4 или 5 го, не  аз не съм се събувала, но ми беше любопитно за момченцата и  си задоволих любопитството.Дали е трябвало да ходя на психолог за извратено поведение.. Grinning
Един проблем винаги има две страни

# 38
  • София
  • Мнения: 1 508
На мен ми е любопитно колко  от писалите  в темата имат деца около или на 9г. защото за мен едно дете на 9 си е наистина  дете и да се обижда така и му се дават квалификации е много, много груба

Аз имам дъщеря на 9 години, съвсем голям човек си е, и ако някой си позволи да постъпи така с нея, не само ще си позволя да му дам такива квалификации, но и ще му счупя ръчичките.

# 39
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Но кой   е 100% сигурен в думите на дъщерята на авторката.И е грозно с такива думи да се квалифицира 9-годишно момче.

Ами да му дадем медал за мъжество тогава? Интересно ми е какво щеше да направиш ти на мястото на майката, като разбереш, че някакъв си деветгодишен пикльо дотолкова се е отракал в тия въпроси, че иска да ползва дъщеря ти като един вид модел - и другите да видят, пък и той. Още по-отвратително е, че момиченцето е малко, едва ли е разбрало нещо от цялата тази работа, което не пречи да се е уплашило сериозно и този страх да е траен и кой знае с какви последици.

# 40
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
На мен ми е любопитно колко  от писалите  в темата имат деца около или на 9г. защото за мен едно дете на 9 си е наистина  дете и да се обижда така и му се дават квалификации е много, много груба
А мен там някой ме беше питал за моят случай когато аз  бях на 4 или 5 го, не  аз не съм се събувала, но ми беше любопитно за момченцата и  си задоволих любопитството.Дали е трябвало да ходя на психолог за извратено поведение.. Grinning
Един проблем винаги има две страни

Голямата ми дъщеря е на 9 години. И се занимава с доста по-зрели неща от това, да се опитва насила да смъква нечие бельо. А ако тя ми каже, че някой колкото нея, не дай си, Боже, й е направил нещо такова, така ще го подредя, че поне до 20-та си година няма да помисли нещо такова!

# 41
Към защитничките на "Юнака" - още същата вечер дъщеря ми ми разказа, на другия ден отидох при родителите на малкия и майката не ми повярва ,но бащата е с акъла си и лекичко заведе малкия в друга стая и насам еси говориха половин час и разказа абсолютно същата история. После те са звъннали на майката на другия - и той не отрича, но казва, че малките сами са правили тези неща, той нищо не бил казал или направил. така, че преди да ръсите простотии се информирайте. Няма да тръгна да се занимавам със социални, ако не съм сигурна. Вече го направих - имаме отворени досиета, говорих с няколко човека - всички до един казаха, че проблем има и то не маловажен. И той е във факта на насилието и изобщо в присъствието на по-голяма момче н атаз сцена. Ако са били само малките - не е проблем, но на 9 години трябва вече да е разбрал, че има пишка, нали? Хора професионалисти ги казаха тези неща и взеха всичко в свои ръце. Евала на тукашната система наистина. Всичко се прави без грам травма за потършевшите. А младежът бая ще си помисли за друг път.
Към майките на момчетата - явно за нито една от вас това не представлява проблем - много жалко наистина - така се възпитават насилници и затова те изобилстват в темите в този подфорум.

# 42
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Към защитничките на "Юнака" - още същата вечер дъщеря ми ми разказа, на другия ден отидох при родителите на малкия и майката не ми повярва ,но бащата е с акъла си и лекичко заведе малкия в друга стая и насам еси говориха половин час и разказа абсолютно същата история. После те са звъннали на майката на другия - и той не отрича, но казва, че малките сами са правили тези неща, той нищо не бил казал или направил. така, че преди да ръсите простотии се информирайте. Няма да тръгна да се занимавам със социални, ако не съм сигурна. Вече го направих - имаме отворени досиета, говорих с няколко човека - всички до един казаха, че проблем има и то не маловажен. И той е във факта на насилието и изобщо в присъствието на по-голяма момче н атаз сцена. Ако са били само малките - не е проблем, но на 9 години трябва вече да е разбрал, че има пишка, нали? Хора професионалисти ги казаха тези неща и взеха всичко в свои ръце. Евала на тукашната система наистина. Всичко се прави без грам травма за потършевшите. А младежът бая ще си помисли за друг път.
Към майките на момчетата - явно за нито една от вас това не представлява проблем - много жалко наистина - така се възпитават насилници и затова те изобилстват в темите в този подфорум.

Поздравявам те за това, че си задействала въпроса. Такива неща не бива да се подминават, защото ненаказаните продължават да си мислят, че това е в реда на нещата, а травмираните се травмират още повече. Недопустимо е подобно поведение от страна на деветгодишно момче.
От сърце желая на дъщеричката ти да преодолее стреса!  Hug

# 43
  • Мнения: 114
последният ти пост е абсурден! съчувствах на теб и дъщеря ти,но в момента съм изцяло против теб!
при условие,че си ги знаела всичките тези неща(от последното ти мнение е ясно) си оставила 5г си дъщеря при това дете #Crazy newsm78
от мамиите преди мен не останах с впечатление,че някоя го защитава("ТОЗ ЮНАК" или подкрепя-не разбирам от къде си извади такива изводи или го прочете?)...
или това е голяма пързалка,или искаш да провокираш майките на момичета/момчета newsm78, или ти нещо не си на ред

# 44
  • София
  • Мнения: 221
Аз пък съм възмутена Grinningот фаокта, че в магазин за детски играчки видях игра наречена "Прахосници4 за момиченца над 5г..а същата игра за момчета се наричаше "Бизнесмен" . Та се питам защо момичета трябва от рано да се възпитават да лежат на нечии гръб. а после момчетата били виновни , че ги пощипвали/дано, ме разбереш , че се шегувам/. Но ми е смешен беса ти към МОМЧе на9 г...

Общи условия

Активация на акаунт