Интересно

  • 2 774
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 296
И двете бременности ми бяха много леки и приятни,не ми се е гадело,нито съм
повръщала.Единствено имах много киселини,това ми беше проблемът.

# 31
  • Мнения: 472
Имам една бременност и не съм повръщала  Wink

# 32
  • Мнения: 2 521
И двете еднакво-не съм повръщала и не ми е било гадно първите месеци LaughingЕ,по-късно само киселините ме тормозеха много Mr. Green

# 33
  • на село
  • Мнения: 3 916
С първата повърнах 2 пъти,
с втората - първите месеци също  само 2-3 пъти, но след 4-5 месец като се започна-
гадене, киселини и повръщане  ooooh!

Имам 2 дъщери.

# 34
  • Мнения: 390
и през двете бременности, нито ми се е гадело, нито съм повръщала

# 35
  • Мнения: 447
И през двете бременности (имам момиче и момче) повръщах. От първия до последния ден, по няколко пъти на ден. Изключенията бяха много рядко.... Sick

# 36
  • Мнения: 4 784
Единствената ми за сега бременност - нон стоп гадене и повръщане, стартирало от втория месец, до самия край преди раждането, пак "се карах" с тоалетната чиния. Ама нон стоп, не по веднъж /това си беше цяло щастие, ама рядко се случваше/, а по няколко пъти на ден драйфах. Момче!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 558
Моята първа бременност също беше "перфекта", но при втората известно време имах сутрешно гадене. И при двете родих момичета, така че не мисля, че има връзка с пола на бебето.

# 38
  • Канада
  • Мнения: 494
И при двете бременности имах страхотно гадене до края  на трети месец,но не съм повръщала нито веднъж.Първото ми детенце е момче,сега живот и здраве пак момче казват че е.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 535
И при двете бременност не ми се е гадило, нито съм повръщала. Имам си дъщеря и син.
Не съм забелязала и да наблягам на определен тип храна.

# 40
  • Мнения: 2 807
Гадене и повръщане  - до края на 3-ти месец.
С Ивето обаче гаденето беше доста по-упорито, а повръщането - по-често.

# 41
  • Мнения: 11 004
Имам едно дете - момиченце. Докато бях бременна, никога не ми се е гадело и не съм повръщала.

# 42
  • Мнения: 2 311
Имам едно дете - момиченце. Докато бях бременна, никога не ми се е гадело и не съм повръщала.
И при мен така.

# 43
  • Мнения: 242
Имам едно дете - момиченце. Докато бях бременна, никога не ми се е гадело и не съм повръщала.
Peace

# 44
  • Мнения: 252
Не съм повръщала изобщо, имах страхотна бременност. Имам едно детенце.

Общи условия

Активация на акаунт