Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 402
Лека и успешна Нова учебна година на всички ученици!!!!

карчита лягай  Laughing

Дано всички бързо да се включат с по-добри новини  Praynig

# 76
  • Мнения: 643
Дано сте по-здрави вече всички,
ние ходим една седмица на градина вече и още нямаме сополи пу-пу..

Късмет и успех в живота на всички първолаченца днес !

# 77
  • Мнения: 5 391
Привет!

Дано всички с проблеми се включат с по-добри новини днес! Praynig

Честит първи учебен ден!  bouquetДа върви по вода на дечицата! Hug

Моите леко бяха болни, ама с хомеопатия позакрепихме ситуацията.
Кога ще спрат да боледуват вкупом Tired

# 78
  • София
  • Мнения: 6 263
Аз само да пожелая на болничките бързо оздравяване. Praynig Hug
Майчето, кураж!

И честит първи учебен ден на учениците!

# 79
  • Мнения: 196
Честит първи учебен ден на учениците!Мами ,дайте някоя лесна програмка за правене на рамки на снимки -мерси предварително  bouquet...

# 80
  • Варна
  • Мнения: 222
Оле, като ви чета и направо ме хваща страх. То не, че съм спряла да се страхувам от това, което предстои като се появи второто бебе (което между другото също ще е момченце), но има неща, които и през ум не са ми минавали. Все се чудя как ще си разпределя времето между двете дечица, как ще водя малкия на консултация и ще накарам големия да мирува, колко ще ревнува големия, как ще ги разхождам двамата и пр., но честно това за разболяването, за истински сериозните проблеми не ми е минавало през ума или поне не в мащабите, които сполетяват някои от вас.

От сърце пожелавам бързо оздравяване на болните и по-малко проблеми занапред, ако може никакви, още по-добре.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 402
6-ти ден на градина и днес вече сме с хрема  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out

# 82
  • Мнения: 643
Ивема , няма страшно , времето ще го разпределиш, като ти дойде на главата. Не се притеснявай за това, само да са здрави и да се роди бебето живо и здраво.
У нас всичко си е разхвърляно, гледам само да са яли и да са спали. Пералнята върти , сушилнята и тя ще почне , чистя с прахосмукачката , когато  има време и вечер таткото помага ..

# 83
  • Мнения: 3 089
включвам се да честитя първия учебен ден на малките и големи дечица. да са здрави, схваливи и умятни!

при нас новините не са добри, така че няма да ги споделям  Wink само ще споделя, че татко е тук, в софия; в болница е, ще го стабилизират някак, надявам се. баба е все същата, т.е. не е добре, в съзнание е и уви разбира какво се случва. надявам се на най-бързото и правилно развитие на нещата, каквото и да е то.
инак аз съм ок - хладнокръвна и спокойна - то и с 2 деца няма как да не се стегнеш в ръце. днес сготвих 2 манджи, висях достойно по клиники, обикалях по автогари, чистих и прах. само дето не успях да работя, но утре ще зарежа готвартсването и ще наваксам и с това. филков е пич и е неотлъчно до мен. хвала на който има такъв мъж!
отивам да приспивам петранка, че се чекне по гол гъз по дивана в хола, а отдавна вече й е време да се притоми  Peace

# 84
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Да честитя и аз първия учебен ден! Да им върви по вода на учениците и учениците! А пък мамите им да са много горди!  Hug
И болничките да оздравяват бързо!  Hug

# 85
  • Мнения: 2 722
Майчето, дано нещата се развият в правилната посока.
Ужас - каква е тая лавина от кофти новини.
На нас ни се размина операцията - след като два дни се кри зад подут корем, гадния чревен вирус си подаде рогцата и сега пера.......пера....пера и благославям теракота, че иначе и килими щях да влача до автомивката. Дребосъчето обърна кокосовото си продрискване на вирусно, /добре че е с памперс, ама не чак до там добре, че му стана вече червено задничето/, Милен се излива и отгоре и отдолу, хем се радвам, че не е апандисита, хем ми е жал за него, за капак на всичко мъжът ми се включи към компанията на дрисльовците, че на всичкото отгоре ми напусна още една девойка от персонала.
Знаете ли каква е разликата между песимиста и оптимиста - първия казва - не може да стане по лошо, на което втория отговаря - а, може, може  Wink
Ивема, не се шашкай, оцелява се. Само от страни изглежда толкова зле, всъщност е още по-зле  Joy
Галя, цели 6 дни, това си е постижение  Wink
карчита, благородно ти завиждам. Почивай си, докато имаш помощници.
Нещо сигурно пропускам, ама утре съм на работа и ще наваксвам. Оставям тримата от запаса да се гледат през деня, а аз вечерта с газова маска ще оправям пораженията  Laughing

# 86
  • Мнения: 535
Здравейте!
Пожелавам на всички с проблеми, било то здравословни или битови, бързо влизане в релси и само светли и щастливи дни занапред  Hug.
Карчита, радвам се, че момичетата ти, вече са по-добре.  Peace
Гале, за Елената ли пишеш? Аз Боби още си я държа вкъщи, че си мисля, че в това лошо време, като ги затворят толкова много деца на едно място и не ми се мисли. Ще чакам да отвори цялата градина, за да си се разпределят по групи  Peace.
Днес му пуснах на малкия изследванията и ще чакаме да свърши ремонта  Close.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 402
Галче нали цели 6 дни на градина, то си е рекорд  Laughing

Ади ами аз я пуснах, че то в нас не се издържаше ...миналата седмица бяхме в сборна група, ама от вчера всеки си е по групите ...поне ние...

# 88
  • Мнения: 2 722
Да се похваля и оплача едновременно.
Децата вече не са с разстройство, татко им също, а аз съм на работа.
Обаче ми се заформя страшна липса на персонал, та ако някой си търси работа на смени, пишете на лични.
Galya S Милен не ми е боледувал нито ден от яслата още /на 2,8 го пуснах на ясла/ с изключение на този ентеровирус, дето ми изправи косата. Дано и с дребосъчето да е така здравословно, като почне яслата.

Даси похваля момчетата - снощи си играха повече от половин час задружно и кротко, преди да се сбият - това им е рекорда за сега, навивам ги, да го подобрят, пък де да видим.
Много се бият, обаче много се търсят.

# 89
  • Мнения: 8 243
Включвам се отново за да се похваля.
На 08.09. се роди вторият ни син Огнян. Ако можете да го добавите в списъка срещу името на мама ston2000 ще ви бъда много благодарна. Досега се въздържах да пиша и се ограничвах с четене, но сега когато малчо вече се появи, се надявам, че ще мога да се включвам по често. С двама калпазани, сигурно ще възникнат много въпроси към майките, които вече са минали по този път.

Общи условия

Активация на акаунт