Mнения за д-р Кирил Киров (Тина Киркова)

  • 46 701
  • 176
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 3 271
И двете си деца родих при него - няма такъв специалист и професионалист, като него. Препоръчвам го на всяка жена, която все още не е направила своя избор.

# 106
  • Мнения: 3 786
Здравейте дали може някои да ми изпрати на лични телефона на доктор Киров,раждането ми наближава и трябва да говоря с него.

# 107
  • Мнения: 1 073
Искам да попитам дали доктора ще бъде в отпуска м Август? И ако реша да раждам при него предполагам ще иска да ме прегледа - има ли някъде кабинет или преглежда в ТК?

# 108
  • Мнения: X
Обикновено е в отпуск от средата на юли до началото на август, но най-добре да говориш лично с него. Преглежда само в болницата, няма частен кабинет.

# 109
  • Мнения: 433
Запис в темата, още избирам лекар и д-р Киров ми е един от изборите. Другия месец може да се срещна с него и дано се окажете прави за излъчването му.

# 110
  • Мнения: 1
Здравейте
някой има ли актуален номер на Др. Киров от Тина Киркова?

# 111
  • Мнения: 95
Здравейте,

Много бих се радвала, ако някой сподели опита си (успешен или не) за естествено раждане след секцио (VBAC) и колко време след секциото се е случило. ("Родих" със секцио и емоционално го преживях нелеко, затова се надявам на поправителен в най-скоро време.)
Предварително благодаря и желая здрави бебета и мамчета  family ...и щастливи татковци, разбира се!

Последна редакция: ср, 12 ное 2014, 14:17 от Писенце

# 112
  • Мнения: X
Миналата година направих опит за VBAC, 2 г. след първото секцио. Преносих 13 дни, раждането започна спонтанно, но заради неправилно предлежание и фетален дистрес се наложи отново секцио.

# 113
  • Мнения: 2 255
Писенце, аз нямам такъв опит, но две мои приятелки го направиха без проблеми. Възможно е, случва се и ти пожелавам и на теб да направиш нещата по най-добрия начин. Но не се терзай за секциото, понякога нещата не се развиват както сме си ги представяли. Сигурно е имало фактори, които са оказали по-силно влияние от твоето желание.

Но все пак тук темата е за др Киров, аз бих те посъветвала или да намериш тема, която си е точно за това, или да отвориш нова. Сигурна съм, че към тази тема има голям интерес.

# 114
  • Мнения: X
Аз разбрах, че пита за естествено раждане след секцио при д-р Киров. Иначе тема за VBAC има - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=734306.0;topicrefid=19

# 115
  • Мнения: 2 255
ок, приемам.
Според мен най-добре да се обсъди с лекаря, всеки случай е индивидуален, другото е хвърляне на боб  Wink

# 116
  • Мнения: X
Нормално е да пита предварително за конкретен лекар, за да знае дали има изобщо смисъл да ходи при него с такова желание. В София лекарите, които са съгласни да асистират на вагинално раждане след секцио, се броят на пръстите на едната ръка.

# 117
  • Мнения: 95
Благодаря за светкавичната реакция!
Да, момичета, насочиха ме конкретно към Киров, но много благодаря и за темата - ще я "изям с кориците"!  Laughing (Тази я изчетох.)
Ще следя и тук, разбира се!

Последна редакция: ср, 12 ное 2014, 14:48 от Писенце

# 118
  • София
  • Мнения: 170
Здравейте,

Родих при Д-р Киров първото си дете-думите са малко да изразя възхищението си от него като лекар и като човек  bouquet
Но тогава нямах никакви проблеми.

Сега трябва да пазя леглото и да родя планирано секцио заради диагноза:Плацента превия тоталис!

Моля,мами,които са били рискова бременност и са раждали при него,ако могат да споделят (да му се доверя ли или предвид положението ми да се оставя в ръцете на специалист рискова бременност).

Благодаря Ви!

p.s -Благодаря на Lеxie,че ми сподели своето мнение и ме насочи към тази тема   bouquet

# 119
  • София
  • Мнения: 792
 Здравейте. Връщам се от среща с д-р Киров. Искам да родя второто си дете при него, 6год. след първо секцио. Докторът, разбира се няма нищо против, но желанието ми да съм в самостоятелна зала, не му допадна.  Каза, че ще го решаваме в движение. Това ме притесни. Друг сблъсквал ли се е с подобен проблем?

Общи условия

Активация на акаунт