При влизане в нов апартамент?

  • 42 750
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Пак аз - вече по всичко личи, че ще влезем в апартамента наполовина готови, т.е. в кухнята намя да има нищо, цял месец ще се храним на ресторант Mr. Green, половината неща ще са по кашони......

та в тая обстановка, не виждам как ще викна свещеник, нито пък гости, /както съм присъствала/...и въобще, доколко е важно освета да се състои точно в първия ден, в който ще останем да спим там? ooooh! newsm78


даа.... а моя мъж първо поръча кухнята...да не остане гладен,  Mr. Green после детските - да не му се моткат децата из краката и естествено на последно място е голеееемия диван в хола - за него още мисли, щото трябва да е съвършен! Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 054
А ние сега започваме ремонта, но пък ми казаха, че трябва да внеса нещо в къщата при първото си влизане... Една комшийка вика аз внесох метла и лопата, изметох и се разведохме доста бързо... "изметох си семейството" така каза... И така вчера се вдигнахме с мъжлето и си купихме чинии Simple Smile 170лв дадох за така мечтаните черни чинии  Mr. Green
Иначе ние сме измислили нещата така.. първо правим кухнята после спалнята, банята и се нанасяме пък хола и коридора са "лесни" ... сигурно всичко изглежда лесно и набързо в началото пък да видим Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 803
Честито! Желая ти много щастие на новото жилище.  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 219
Освещаване можеш да направиш когато решиш, не е задължително да е още при настаняването. Ние живеем в къща, на която правихме дълъг ремонт преди да се нанесем. Освещаване направихме около 2 месеца след това. Хм..след почти двегодишно живеене  в нея още имаме да оправяме доста неща по къщата, но най-основното ни е готово.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Честито и от мен! Много щастие в новият дом!
Знам, че се хвърлят монети по пода. Поне в нас така беше. Всички си ги пазя.

Общи условия

Активация на акаунт