AVON- обсъждане на продукти-8

  • 21 381
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 819
Този парфюм е един от любимите ми,траен е и клиенти също го харесват,той си е "класика в жанра"

# 31
  • Мнения: 130
Този парфюм е един от любимите ми,траен е и клиенти също го харесват,той си е "класика в жанра"

  bouquet Мерси за отговора, а според твоя вкус кой е най-добрия парфюм на Ейвън?

# 32
  • На ръба..
  • Мнения: 2 116
.:.Stef.:.
Цитат
Хм, много странно Rolling Eyes Съжалявам, че не успях да помогна...

Няма проблем. мерси все пак,че потърси   bouquet

# 33
  • Мнения: 1 819
Този парфюм е един от любимите ми,траен е и клиенти също го харесват,той си е "класика в жанра"

  bouquet Мерси за отговора, а според твоя вкус кой е най-добрия парфюм на Ейвън?
В момента ползвам Incandessence,траен е и много ми харесва PeaceФаворити са ми също LBD,True glow naightfall,Treselle.Новия на Унгаро нещо не ме грабна,особено с тая цена Money

# 34
  • Варна
  • Мнения: 112
http://www.avon.bg/PRSuite/images/Phase%20III%20images/19760B.jpg



Дали не е измиващ гел за лице newsm78.

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 17:51 от фенка на МЕЧО ПУХ

# 35
  • Мнения: 131
Мацки, имате ли отзиви за парфюм Treselle.Преди години бях попаднала на тестерче и понмня, че ми допадна. Дори имам комплекта обеци и колие (ако ги помните). Та въпроса ми е харесва ли се този аромат?
Ползвала съм го преди време.Впечатленията са ми че беше много траен и супер секси аромат.

# 36
  • Мнения: 9 093
За златистия ли говорите или за лилавия? предполагам за златистия...

# 37
  • Мнения: 315
ако става дума за златистия наистина аромата е много приятен и при мен е траен   Simple Smile той е един от любимите ми парфюми на avon Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 38
  • Мнения: 9 093
А някакви отзиви за far away? Този с черното пискюлче Laughing

# 39
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Доста силен и устойчив аромат.... ориенталско тежък Simple SmileПерфектен за зимата

Някой по назад питаше за крема-фон дьо тен,който постепенно придобива цвят.Аз си взех средния /нали са три/ и чесно казано не мога да смогна да го намажа преди да започне да се оцветява... Иначе е страшно траен,аз съм с мазна кожа и не ми лъщи

# 40
  • Мнения: 9 093
Хм, чудесно...а би ли го уподобила на някой друг парфюм или ароматът е уникален? Опитвам се да се досетя, но без мостра е трудно Crazy

# 41
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Той сам по себе си е уникален като аромат,не мога да го сравня

# 42
  • Мнения: 9 093
Благодаря ти - ако реша да си взема парфюм на Ейвън, ще бъде този Simple Smile

# 43
  • Мнения: 13 806
Здравейте момичета.
О_нежност  благодаря за новата тема.
Току се връщаме от морето и още не мога да се настроя на вълна следващ каталог. С интерес ще следя мненията ви за новия парфюм. Аз си поръчах мостри от дамския, ще си взема и от мъжкия, ако ми харесат ще взема и от двата от следващия каталог...

# 44
  • Мнения: 315
момичета спомням си че някои беше питал за чантата анушка от нетната оферта към К14 и искаше снимки http://images23.snimka.bg/005061894-big.jpg и http://images23.snimka.bg/005061893.jpg намерих тия ,някои може и да ги е гледал но дано да си ви полезни  Simple Smile на мен чантата много ми допадна и мисля да си я взема , а и на снимките изглежда добре  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт