Полезна книга?

  • 1 348
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте мамита!

Някой може ли да предложи някоя добра книга която мога да си купя и да изпозвам като помощник за бебето? Много ще съм благодарна...  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 438
"Книга за майката" от проф.д-р Христо Михов.Струва около 20 лв., но си заслужава!Можеш да я намериш с търсачката и да видиш за какво горе-долу става въпрос. Peace

# 2
  • Мнения: 468
На мен ми беше много полезна "Моето бебе от 1 ден до 3 години" на Ан Бакюс. В нея намерих отговори на всички въпроси, които ме притесняваха или вълнуваха.

# 3
  • Мнения: 1 008
Имам няколко книги: "Моето бебе от 1 ден до 3 години", книгата на Спок, здравни съветници.
Благодарение на форумът не съм ги чела.
Когато съм имала или имам въпроси за малката, първо питам тук.

# 4
  • Мнения: 1 546
Имам няколко книги: "Моето бебе от 1 ден до 3 години", книгата на Спок, здравни съветници.
Благодарение на форумът не съм ги чела.
Когато съм имала или имам въпроси за малката, първо питам тук.

Плюс тази на Михов, която е пълна с доооооста остарели съвети. Crazy

За всичко първо чета и питам във форума. Wink

# 5
  • Мнения: 1 672
аз имам на книгата на Спок хареса ми

# 6
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
"Книга за майката" от проф.д-р Христо Михов.Струва около 20 лв., но си заслужава!Можеш да я намериш с търсачката и да видиш за какво горе-долу става въпрос. Peace

Имам тази книга и съм много доволна от нея.Чела съм и тази на Ан Бакюс но не ми харесва.За книгата на Спок мога също да кажа само хубави неща.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 720
На мен ми  е много полезна "Моето бебе от 1 ден до 3 години" на Ан Бакюс! Peace

# 8
  • Мнения: 1 367
На мен ми  е много полезна "Моето бебе от 1 ден до 3 години" на Ан Бакюс! Peace
Тази съм чела,Спок,а също и "Аз възпитавам детето" на Лоранс Перну.Тя е доста старичка,поне изданието,което имам,но има много полезни неща.И,разбира се,Интернет,най-вече този форум.

# 9
  • Мнения: 543
На мен ми подариха книгата на Михов, прочетох я, но я намирам за безнадеждно остаряла.

# 10
  • Мнения: 1 168
А бе, аз имам тази на Ан Бакюс - вярно има и доста полезни неща, но относно захранването има писани големи щуротии. Според тази книга на 6 месечна възразст дъщеря ми вече трябваше да яде супи, месо и риба! Crazy

# 11
  • Мнения: 4 784
По полезна книга от форума не открих!
На Ан Бакюс и аз я имам, но препоръчваното захранване наистина е щуро.

# 12
  • Попово
  • Мнения: 687
аз имам на книгата на Спок хареса ми
и на мен  Peace

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
книгата на Спок Peace

# 14
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
"Близо до бебето" - от наша съфорумка, майка в съвременни нашенски условия.
Ако предпочиташ да отглеждаш детето си по-естествено, това е книгата за теб.

Общи условия

Активация на акаунт