Пиле, риба и обезмаслно мляко си хапвам и отслабвам цяло лято - Дюкан 124

  • 45 883
  • 939
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 255
Тунинг,сериозно ли ще ме повозиш Mr. Green
Няма да го забравя ще те подпитвам от време на време няма ли да прелетиш насам Mr. Green
И да не забравиш ей Winkпомня като слон Joy

Лека нощ и от мен  newsm46
Лека и отслабваща нощ

# 931
  • Пловдив
  • Мнения: 62
Привет отново Simple Smile Мерси много, че веднага ме приемате във вашата дружинка,ама на мен снимката ми е на pc-to и уж разбирам от тия неща, ма днеска много се пулих к'ъв е тоя адрес:)...Иначе съм висока около 1.68 Simple Smile почнах нейде от 88 кг...и само ЗА СЕГА се боря за 70 кг. След това ще имам нова цел Simple SmileАз откак се помня все на диети съм и все дебеличка си стоя. Blush Не знам точно колко съм почнала ама на последното ми мерене бях толкова. Сега нямам кантарче и не съм гледала колко съм смъкнала за тия 5 дни,ама тия дни ще се претегля. Трябва да си купя кантарче , че иначе как ще се радвам :Пп  Thinking Хапвам различни неща...днес например закусвах две курабийки от овесени трици  ( сори ама не помня точно по рецепта на кого бяха )с чаша айрян, кам 4 часа хапнах едно филенце пилешко със сосче, а след това за вечеря ядох салата от ролца от раци и две парчета пуешка шунка намазани със ескузиа( или нещо такоз :П ) ии това е...+ мнооогооо вода и кола лайт Simple Smile

Пък тая вечер иначе да Ви се оплача...почвам аз да си правя панакота иии .. всичко е ок , ама явно не съм преценила добре количеството степ и стана мн сладко...ама то щото пишеше цялото,че се слага...илли поне така мисля  Blush след това ги изсипах обратно в една купа и айде пак на котлона да добавя още мляко и уж да стане по- добре..пъхам ги аз пак в хладилника и след 2-3 часа отивам аз да си ги видя ..пък те хич не са замръзнали .. викам трябва да слагам още желатин явно.. слагам ги аз пак на котлона и разтварям едно пакетче желатин, после сметнах че може да ми е малко и викам я чакай още едно и всичко уж ок ама в рецептата пишеше че ако е нужно може да се прецеди и аз като почнах....малко по малко ( взе ми се акала )...обаче после пък нали съм умница реших, че ми изглежда много воднисто и си върнах изценето обратно...сега съм ги пъхнала в камерата и чакам да видя к'во ще стане.. дано сутринта съм изненадана.....и то приятно Simple Smile
За сега толкова изцепки от мен... като има още ще докладвам :Пп
Лека и отслабваща на всичкииии ...иууу :П


Поздрави, Monroe



btw намерих си картинката в нета и си сложих линка там дето трябва..ама е мн голяма - ако е по тоя начин как мога да си променя размера, че не можах да разбера Simple Smile, а иначе по другия, когато е малка, но на мойту пс как мога да си я сложа :Пп

Последна редакция: сб, 20 сеп 2008, 00:56 от Monroe

# 932
  • Варна
  • Мнения: 2 730
Монро, много ти дълго писането и не го запомних цялото.  Rolling Eyes ама видях за степче на котлона... да знаеш, че при топлинна обработка става токсично, внимавай!!!
На мен днес най-сетне ми се доспа.

Утре имаме среща, да не забравите.

Хайде, лека. Ух, ще ми се Вещи да даде гърнето и да угаси лампатаCry

# 933
  • Мнения: 467
Лека нощт мили другарчета!  newsm46 Grinning

# 934
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Лека нощ и от мен! Simple Smile
И добро утро с новата тема Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332151.new#new

# 935
# 936
  • Мнения: 19 296
Добро утро на всички!
Имам въпросче. Днес ми е пети ден на П. Да го изкарам ли на протеини или да започна ПЗ? Започнах някъде от 62кг, тоест искам да сваля около 5 с Дюкан.
Нещо ме наболява отзад, не съм сигурна бъбреците ли са.
Приятен ден на всички ви!

# 937
# 938
  • Мнения: 30
Момичета, за пръв път ви чета и много ми хареса вашата диета. Аз втори ден съм на "зелевата супа" и умирам от глад, а пък при вас и месце и яйца - все хубави неща . Но почнала съм зелевата и ще я довърша, а след това мисля да дойда при вас, ако ме приемете. Хареса ми и калкулатора на Дюкан - с него излезе че имам да свалям само 9 кг.,  Grinning а не 13 кг. както ми показа едно друго калкулаторче в нет-а.

# 939

Общи условия

Активация на акаунт