С Дюкан начело продължаваме смело - 125

  • 49 814
  • 1 041
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 279
Тунинг линка който пусна е пълен с много-много полезно инфо.
Той отново ми напомни и за болната ми тема НЕ на МОНОНАТРИЕВ ГЛУТАМАТ или познат още под Е 621 – Е 623 и вкусов подобрител. Тая гадост я има в повечето (всичко с малки изключения) готови комбинирани подправки, бульони, полуфабрикати и  прочие ooooh!. Само погледнете етикетите и ще осъзнаете, че за сметка на вашето здраве компаниите печелят- пристрастяват ни към продукта им Crossing Arms. Те казват на нашите мозъци какво да харесват е как ли пък и аз да не им се дам, нЕмаа.
Съжалявам за словоизлиянието, но мисля че е важно да се замислим какво по дяволите ядем Peace

# 1 036
  • София
  • Мнения: 982
gledah edнд клипче и нямаше как да не го споделя с вас   newsm47 http://www.youtube.com/watch?v=Gcdk2HhiNHU&watch_response я да видим кой може така да отсъпи две крачки напред  smile3534

# 1 037
  • Sofia
  • Мнения: 409
Здравейте на всички!
имам следното питане /моля да писнете и някой друг отговор и на ЛС, че ми е трудно да следя на коя страница ще е отговора/:
Дюканствах 1.5месеца,свалих 10кг, спрях да дюканствам за около месец и половина ,не съм качила и грам,но ТРЯБВА да почна пак защото имам още поне 15кг!!!
Та как трябва да почна след такава голяма пауза?
Пет дни ударен режим или повече?
Сега съм и в цикъл, май беше хубаво да изчакам да ми приключи, колко дни след това се почва с режима?

предварително благодаря!

знам,че сега ще мине време до като почна пак да свалям и никак не окуражавам с нито качен грам през НЕдюканстващия ми период, напротив,считам го за пропиляно време... НО сега съм на линия! Да се е случвало на някой?

# 1 038
  • Мнения: 279
munieca направо започвай с 2-ра Peace

Лека и отслабваща нощ  newsm46

# 1 039
  • Sofia
  • Мнения: 409
munieca направо започвай с 2-ра Peace

Лека и отслабваща нощ  newsm46
т.е. първо да почна с 5 дни ПЗ и после само П?

# 1 040
  • Мнения: 454
munieca , аз бих направила 4 максимално строги протеинови дни и схема 4 на 3 след това  Peace
За цикъла не пречи , просто не се депресирай с излишни качвания на кантара първите 3 - 4 дни  Hug

# 1 041

Общи условия

Активация на акаунт