Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Здравейте, скоро ми предстой преглед на 4d ехограф.Някой може ли да ми каже как протича всичко.Иска ми се да знам какво точно ме очаква на прегледа
Цитирай

Пловдив

Ами като на преглед на обикновен ехограф.Разликата е че се стои около 40-60 мин.Това,което виждаш на монитора е различно.Всеки лекар го провежда различно-някои говорят постоянно какво се вижда.Други мълчат докато си свършат работата и после питат родителите дали имат въпроси.Някъде дават запис на DVD.
Цитирай

досега не съм ходила на ехограф, а на видеозон.Всъщост има ли разлика
Цитирай

София

Elfita го е казала. Само да отбележа за времето - не се учудвай ако не е 40-60мин. При мен беше за 15мин. (максимум 20 мин). Зависи при кого отиваш и колко е натоварен графика.
Цитирай

Пловдив

И какво е разликата между ехограф и видеозон?
Цитирай

София

досега не съм ходила на ехограф, а на видеозон.Всъщност има ли разлика
Знам, че ехограф = ултразвук. Мисля, че и видеозон е правилно да се каже (Чувала съм и двете думи от лекари). Ще ми е интересно, яко някой каже има ли наистина разлика  newsm78
Цитирай

Пловдив

Разлика няма-ехограф = ултразвук.

Но пък може да има и друга теория.Затова питах Ivanova83
Цитирай

на странно място ......

ехограф = видеоозон = ултразвук
Цитирай

Благодаря Ви за отговорите момичета.Вече съм по-спокойна.
Цитирай

Стара Загора

4Д е като обикновенния ехограф Hug
Цитирай

в Надежда-та

Няма разлика.
Цитирай

Шопия

Видеозон е търговска марка ехографи, доколкото имам спомен от прочетено преди много време.
Аз мога да попитам що за техническо постижение е 4D машината? Според точните нАуки измеренията са 3.
Цитирай

Sofia

Видеозон е търговска марка ехографи, доколкото имам спомен от прочетено преди много време.

Peaceакто ксерокс са марка копирни машини,но навсякъед ,където има такава услуга пишат "КСЕРОКС",или както пелените "Памперс"са си марка,но всички казват отивам за памперси,а в същото време купуват пелини "Даиперс" или др.марка
Цитирай

Ами като на преглед на обикновен ехограф.Разликата е че се стои около 40-60 мин.Това,което виждаш на монитора е различно.Всеки лекар го провежда различно-някои говорят постоянно какво се вижда.Други мълчат докато си свършат работата и после питат родителите дали имат въпроси.Някъде дават запис на DVD.
Мн точно.
Цитирай

Аз мога да попитам що за техническо постижение е 4D машината? Според точните нАуки измеренията са 3.

Пространствените координати са 3. Според най-прогресивните научни теории измеренията може да се окажат доста повече. При 4D 4-то измерение е времето, т.е. бебето се разглежда в пространството и в реално време, като филмче, а не отделни кадри
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора