Кореместа тема - 4част - друго си е да имаш шкембе

  • 18 348
  • 391
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 123
Ронка,аз и трите пъти имах сърцебиене.
 И напук на схващането за бременността и запека,аз точно тогава така се отпуших. Mr. Green
 Радвам се за чистият секрет! Hug

# 61
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
При мен се редуват тоалетните състояния, ту едното, ту другото. Последните дни се храня по-нормално и като че ли влязох в релси, но ще видим.  Laughing
А сърцебиене и на мен ми се случва да имам, но ми е много ниско кръвното, а до скоро нямах и никакви сили от неядене. Ако продължава, ще говоря и аз с лекаря си.
Аз секрет още не мога да направя, заради утрогестана, но веднага след като го спра, ще настоявам за микробиология, че отсега ми трепери след миналогодишната инфекция.  Confused Преди ин витрото правих профилактика, но след престоя в Тина Киркова и Пирогов като нищо може да съм пипнала някоя гадина.  Tired

# 62
  • Мнения: 686
Жабче  Hug ПОЗДРАВЛЕНИЯ за двойната доза радост! -Да се износите леко и колкото трябва. Идната пролет щъркелите ще работят извънредно май. Хайде включвайте се и останалите 
Hug Hug Hug на всички

# 63
  • Мнения: 3 621
Аз да попитам и тук, някой може ли да ми каже телефона на генетичната лаборатория в Майчин дом, където правят БХС и дали по телефона ще ми кажат резултата, че 10 дена ми се виждат адски много чакане

# 64
  • Мнения: 825
Марморанче, мен така ме хвана втория вирус - ската се в този, летния.  Wink
[/quote]
 Praynig Praynig Praynig
Рони , радвам се за чистите резултати.
Жабче, много се радвам за теб, дано всичко оттук нататък мине леко и безпроблемно до края.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 123
Нефертити,на моето изследване имаше телефоните,ма ми е в Белгия.
 Ето ти тези на лабораторията,но ако е друг,помоли ги да ти дадът номера.
Лаборатория по молекулярна патология
Тел: 02/ 9172 268 и 02/ 9172 476. Факс: 02/ 9172 469

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Браво на отличните коремчета и на обитателите им Heart Eyes
За ходенето до тоалетната - и аз напук на твърденията за запек на бременните аз бях посрана 9 месеца...що ТХ купи сержа тогава не е истина Mr. Green от тогава го вкарах в преразход Mr. Green

# 67
  • Мнения: 3 166
Ей, ква носталгия ме гони по тази тема.  Mr. Green Ма ще да почакам малко де.
Рони, браво за секрета. Знам какво облекчение е да ти кажат, че е чистичък.  Mr. Green Айде сега малка доза спокойствие.  Peace
Фивка, Нефертити, браво и на вас за добрите новини. Все така до края.  Praynig Фивче, предполагам, че е нормално да има разминаване при измерването на шийката с коремен и вагинален.  Peace
Лейдибеби, айде, че мъничко остана!  Peace И ще се радваш на заслужено щастие.
А какво става с Талето? newsm78

Жабче,  Hug Hug Hug Айде перипетиите да са останали вече зад гърба ти. И в спокойствие да дочакаш гушкането на две малки пухкави вързопчета!  Praynig Ако знаеш как ти се радвам!

Дами, няма ли някой да ме замести тук, ааа? Я си признавайте бързо!

# 68
  • Мнения: 7 111
Наде, не съм сваляла рязко нормата. Следя си килцата - 57-58 ги държа. А и повръщането ми не е съвсем брутално - има го, но при спомените от предния ми опит с влюбване в домашното цокало, направо съм цвете сега. И до 2 седмици очаквам да приключа с тази си любов. Да се очовеча един вид.  Blush
Нефертити, от предното ми правено БХС гледам телефони сега - 02/9172-268 и e-mail на Кременски: kremensk@medfac.acad.bg /не знам дали правилно са написали името преди кльомбата без i или y/.
Жабче, още малко време да мине, че и да се е появило някое течение (дано не се е), да може да се чисти по някакъв начин. Сега нищо де не ви смущава.  Praynig
Вчера как си мечтаех вместо първи есенен ден да е първият пролетен ...

# 69
  • Мнения: 3 621
Вчера как си мечтаех вместо първи есенен ден да е първият пролетен ...
Рони, голяма си мечтателка, ама знаеш че в тази си мечта не си самичка и аз искам да минава тази зима по-рано. Търпение трябва и ЖЗ и нашите слънчица ще изгреят

# 70
  • Мнения: 827
Момичета вече съм в осмото квадратче newsm44 Не остана много- само живи и здрави да сме всички  Hug

# 71
  • Мнения: 3 016
Момичета вече съм в осмото квадратче newsm44 Не остана много- само живи и здрави да сме всички  Hug

Успех! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Нефертити, от предното ми правено БХС гледам телефони сега - 02/9172-268
Нефертити и аз имам същия телефон, чакам резултата от 5-ти септември, защото не са пристигнали във Варна. Но не смея да звъня по телефон, незнам дали ще ми го дадат.
Моят лекар по ЗК не иска да ми взема секрет, защото не иска да ме бърка. Каза, че и цитонамазката ще ми я спести, а секрет ще ми вземел живот и здраве преди раждането. Не си спомням от предишния път, как точно се вземаше тоя секрет за микробиология?

# 73
  • Мнения: 3 621
Нефертити, от предното ми правено БХС гледам телефони сега - 02/9172-268
Нефертити и аз имам същия телефон, чакам резултата от 5-ти септември, защото не са пристигнали във Варна. Но не смея да звъня по телефон, незнам дали ще ми го дадат.
Моят лекар по ЗК не иска да ми взема секрет, защото не иска да ме бърка. Каза, че и цитонамазката ще ми я спести, а секрет ще ми вземел живот и здраве преди раждането. Не си спомням от предишния път, как точно се вземаше тоя секрет за микробиология?
Ами явно трябва да се чака защото по телефона не искат да дават информация.
Колкото до другото аз знам че ако в предишните 6 месеца нямаш цитонамазка е задължително в първия триместър да ти направят такава, и микробиологиите които се полагат по ЗК за 2 в първия и в третия триместър. Явно на доктора ти не му се занимава

# 74
  • София
  • Мнения: 3 123
и на мен ми правиха цитонамазка в първият триместър.

Общи условия

Активация на акаунт