Лунна диета - 22.09.08, 8:14

  • 3 907
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 413
Запис и аз.

# 46
  • New Zealand
  • Мнения: 871
здравейте, момичета!
И аз искам да се присъединя към вас за лунната диета, но живея в НЗ и незнам дали и аз трябва да започна лунуването в 8:14 местно време. ще съм благодарна за бърза реакция, защото при мен този час настъпва след 1 час Mr. Green
Предполагам НЗ значи Нова Зеландия. Часовата разлика между България и Нова Зеландия е 9 часа, тоест при теб фазата ще настъпи в 17:14 в понеделник. Може да се появи още 1 час разлика, ако нямате лятно часово време. Тогава ще започне в 16:14. Успех! Peace
[/quote]благодаря ти Simple Smile

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Добро утро лунички  Hug
Като най-ранобудна ще почерпя с едно кафенце

Моят плодов ден вчера мина перфектно,а днес ще съм на сокчета,вода и чай
Приятен и усмихнат ден на всички Hug

# 48
  • Мнения: 1 234
Добро утро и от мен  Simple Smile Памси, мерси за кафенцето. Леко лунуване на всички. Аз ще си пробвам ината, приготвям закуска на мъжете, и ще готвя за обяд  Wink

# 49
  • Мнения: 564
Добро утро!
Вчера издържах целия ден на чай и 2 ябълки, но към 21 часа, к'во ми стана  ooooh! та хапнах една порцийка  Confused Blush
Но днес вече, просто съм категорична!!! Само чайче и водичка, а да попитам също, мога ли да пийвам студен чай на Нестле?  newsm78 Вътре има захар със сигурност...
Лек ден, честит празник и стискайте палци да устискам  Crazy

Последна редакция: пн, 22 сеп 2008, 11:54 от фетица

# 50
  • Мнения: 3 315
Добро утро  Hug 
pamsi мерси за кафето  Wink 
дано днес не се издъня  Whistling 
Успех на всички

# 51
  • София
  • Мнения: 4 051
Здравейте и честит празник!
За сега се справям успешно. Настроила съм се и мисля, че ще издържа без проблем. Ще карам само на плодове, за да не ми е много драстичен режима.
Успех на всички Peace

# 52
  • Мнения: 2 199
Държите ли фронта  Hug
След вчерашния ден -1.5кг( Shocked) днес продължавам

# 53
  • Банкя
  • Мнения: 823
Здравейте и от мен!

Засега се справям без проблем и ще се гледам да издържа до утре. Mr. Green

фетица Чаят на Нестии е със захар и не става за диетата! Peace


Успешно лунуване и весел празник!

# 54
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Дали може и по някой и друг плод допълнително да си хапвам или само на течности и посоченото меню в първия пост да спазвам? /за 24 часа съм се записала/

# 55
  • Мнения: 564
zwetellina и аз си мислех да хапна плод, но установих вчера, че плода ме разяжда тотално  Rolling Eyes , но пък може при теб да не е така... Peace

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Дръжте сееее няма да се отказвате ей Wink
Аз сега пийнах едно фрешче и излизаме на разходка Hug
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 564
Дръжте сееее няма да се отказвате ей Wink
Аз сега пийнах едно фрешче и излизаме на разходка Hug
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички Heart Eyes

Държа се изключително прилично този път  Laughing Аз карам на вода и чай, от фрешовете така ми пристъргва, че ми иде да изям на малкия кухнята  hahaha
М-у другото, от вчера, въпреки, че вечерях  Tired Embarassed панталона ми е станал широчък  Whistling  bowuu Нямам търпение да видя резултата на кантарчето утре  Party

# 58
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Леле момичета как успявате 3 дена да издържите на лунуване. Аз съм на диета само от сутринта и направо съм освирепяла от глад  ooooh! Само се наливам с вода и неще да залъже...

# 59
  • Мнения: 564
Леле момичета как успявате 3 дена да издържите на лунуване. Аз съм на диета само от сутринта и направо съм освирепяла от глад  ooooh! Само се наливам с вода и неще да залъже...

Аз също съм начинаеща, предния път се издъних още към 11 часа  hahaha Този път почнах нарочно от деня преди самото лунуване, но както споменах по-горе, вечерях  Mr. Green Днес ми е доста по-лесно от вчера, а да не говорим за предишната фаза...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт