приятно въпросче

  • 5 329
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 121
Мен не ме е страх от такива гадини, по-скоро са ми гнусни, но никога не пищя като ги видя Laughing и винаги се опитвам да не ги убивам. Ако мъжът ми е наблизо му казвам да вземе една салфетка или метла и да премести животното навън Wink

Синът ми неотдавна изяде една оса Shocked как я хвана, не го ли ужили не знам, но беше в устата му и аха да бръкна и да я извадя и той взе че я глътна ooooh!

Отскоро има и навикът да гони мухи. Разбира се никога не успява да ги хване и понякога пада голям рев Laughing

# 91
  • Мнения: 12
ooooh! Преди час отнех живот на буболечка.
Размазах една нищо и никаква, безобидна хлебарка, която лазеше на пода в кухнята и то пред детето. И хич, даже хич не изпитвам угризения.


моя син страда от раздвоение на личноста ooooh!
обожава да гони мухите и комарите и да ги "трепе" и в същото време може да си играе цял ден с божакравичка или с мравка ooooh!
сигурно му е време за психолог, за да реши буболечкоубиец ли е или е буболечкозащитник ooooh!
някой ако ми обясни как да хвана 5 см стоножка и да я изкарам от хола, обещавам да не я убивам, защото ми става лошо като я видя ooooh!
а хлебарките ако ми покаже някой апартамент, от който да са прогонени, ще го призная Peace

За стоножката- измети я с метлата и лопатата и през балкона.
Апартамент без хлебарки е моят до три месеца след като е напръскан. После гадовете прииждат с пълна сила.
и как точно я размаза....  Joy Laughing

# 92
  • Мнения: 9 814
ooooh! Преди час отнех живот на буболечка.
Размазах една нищо и никаква, безобидна хлебарка, която лазеше на пода в кухнята и то пред детето. И хич, даже хич не изпитвам угризения.


моя син страда от раздвоение на личноста ooooh!
обожава да гони мухите и комарите и да ги "трепе" и в същото време може да си играе цял ден с божакравичка или с мравка ooooh!
сигурно му е време за психолог, за да реши буболечкоубиец ли е или е буболечкозащитник ooooh!
някой ако ми обясни как да хвана 5 см стоножка и да я изкарам от хола, обещавам да не я убивам, защото ми става лошо като я видя ooooh!
а хлебарките ако ми покаже някой апартамент, от който да са прогонени, ще го призная Peace

За стоножката- измети я с метлата и лопатата и през балкона.
Апартамент без хлебарки е моят до три месеца след като е напръскан. После гадовете прииждат с пълна сила.
и как точно я размаза....  Joy Laughing

Ми как- с пантофка Mr. Green ей така пльос

Общи условия

Активация на акаунт