Има ли бъдещи, и настоящи мами от Ловеч 2

  • 10 953
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 762
Оп, тук...
Аз съм болна- настинах...
Йоанна не иска да яде пюрета, въобще всичко ми е на 6.....
Ама ще с оправим де  Hug
Весело изкарване в събота, и ако случайно забравя да те поздравя тогава- желая ти най- вече здраве и каквото си пожелаеш да стане реалност, да ти се случват само хубави неща   bouquet

# 76
  • Мнения: 1 226
Бистре

желая ти всичко най, най-хубаво. Много здраве и късмет. Hug

# 77
  • Lovech
  • Мнения: 28
Абе, Стелллле, ти не спиш ли? Много благодаря.
А сега се почерпете за мое здраве   party023 Wine Glass

# 78
  • Ловеч
  • Мнения: 145
bidapet, честит рожден ден   bouquet!!!!!
С пожелание да  си жива и здрава, много късмет и много усмивки!
Весело изкарване.

# 79
  • Lovech
  • Мнения: 28
Благодаря за поздравите и пожеланията, момичета.
Ето ви малко снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=305856&pid=10334198
Приятна вечер!  Hug

# 80
  • Мнения: 22 460
Здравейте момичета. ))))
Нахълтвам в темичката ви с един въпрос. )))

Има ли в сити център Ловеч магазин за парфюми? Видях, че има парфюмерия Рефан, но не това ме интересува, а оригинални парфюми на дизайнери.

# 81
  • Lovech
  • Мнения: 28
Mirama, в Сити центъра няма специализиран магазин за парфюми.

# 82
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Здравейте момичета,
в събота си направих трети тест и .... EFP и пак се присъединявам към вас.
Обаче искам малко помощ, кога се ходеше при доктор/ за първи път/, кога се правеше ФМ и т.н.
Може би всички тези подробности съм ги "изтрила от главата си", поради случилото се миналата година.

 

# 83
  • Lovech
  • Мнения: 28
Хей, Руми, чудесна новина!!!
Браво!
И май пак октомврийче ще бъде, а?  Laughing  Laughing
Много от рано си се замислила за ФМ, първо отиди на лекар за потвърждение на бременността, обикновено 6-8 г.с вече се вижда дали има нещо.
ФМ се прави между 19 и 21 седмица, а преди това,  около 15 г.с., се прави изследването за синдрома на Даун.
Ако нещо друго те интересува, питай, насреща съм.
И късмет този път!!!!  Hug

# 84
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Хей, Руми, чудесна новина!!!
Браво!
И май пак октомврийче ще бъде, а?  Laughing  Laughing
Много от рано си се замислила за ФМ, първо отиди на лекар за потвърждение на бременността, обикновено 6-8 г.с вече се вижда дали има нещо.
ФМ се прави между 19 и 21 седмица, а преди това,  около 15 г.с., се прави изследването за синдрома на Даун.
Ако нещо друго те интересува, питай, насреща съм.
И късмет този път!!!!  Hug
Ок, много мерси за иинфото   bouquet

# 85
  • Lovech
  • Мнения: 28
Е, и какво сега? Няма да пишете, а?  Crossing Arms
Руми тука с хубава новина идва, а вие си мълчите!
Я по тоя повод кажете сега утре какво ще празнувате? Ние сме на Трифон Зарезан, с винце и свински мръвки. Мойто мъж Свети Валентин нещо не го признава, и аз покрай него. Ама няма кой да гледа бебо, та ще сме в домашна обстановка.
Вчера и днес излизахме, ама студен вятър имаше, та само по един час откарахме навън. Ох, кога ще се стопли най-после?!
Така, и малко от най-новите снимки, купихме си столче за кола: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=305856&pid=10522378
Така, сега отивам да лягам, и дано утре някой понапише нещо!
Лека нощ, милички!  Hug

# 86
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Честит двоен празник, момичета!
Мен вчера доктора ме поотчая, но .... Изобщо не видя плодно сакче и констатира, че бременността е на по малко седмици или е извънматочна. Обаче аз съм си записала час в "Авис" за другата седмица на 19,02, а на 20,02 доктора ме вика в отделението/тук в Ловеч/ да ме види на по добър видеозон.
Не знам защо, но си мисля, че всичко ще бъде наред този път!!!!!
bidapet , весело изкарване на празника!!!
Аз тази година и двата ще ги пропусна.
Лора къде се изгуби???

# 87
# 88
  • Мнения: 315
Руми стискам ти палци всичко сега да е ок. Ми аз много не пиша, защото не ми остава много време...Купила съм си листовки за кандидат - шофьори и чета по малко, а в почивните дни ходим с моя на полигона. Искам да се науча да карам, после само ще отида да си взема книжката. Той е бил инструктор преди като военен, така че смятам, че ще ме научи.
Ние в студеното не излизаме много, не ми е конфортно да се навличам и мен и детето и да ходим навън. Проветрявам по-често и не я държа в къщи навлечена. Но когато е по-хубаво времето излизаме. Още се кърмим и за това рядко слизам чак до центъра, освен когато тати не ни закара с колата. Laughing

# 89
  • Мнения: 9
здравейте на всички.аз съм от ловеч.бременна съм в 5 месец. Rolling Eyes бебето ще е юлче .нямам търпение вече

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт