~~~ "Отчаяни съпруги" Сезон 5 ~~~

  • 52 876
  • 689
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 173
Е, най-накрая я изгледах.
Издразни ме поведението на Сюзън. Тя може да излиза с др мъже, ама Майк не може с др жени Naughty. А как го притискаше в болницата да й каже с кого излиза ooooh!.

# 676
# 677
  • Мнения: 417
Според мен Ан наистина е бременна , но нарочно скри от Линет. Просто няма логика защо би излъгала , че е бременна , а сега няма бебе. Като цяло серията не беше една от най интересните. Може да прозвучи гадно , но се надявам децата на Габи да отслабнат , защото наистина са доста дебелички , а тя със сигурност ще си върне старата визия.И мен взе вече да ме дразни Сюзън с нейните глупости.

# 678
  • Мнения: 5 173
Може да прозвучи гадно , но се надявам децата на Габи да отслабнат , защото наистина са доста дебелички , а тя със сигурност ще си върне старата визия.
Аз също мисля така Peace. Как можаха да изберат такива деца, като Габи е мн красива, Карлос също има чар Whistling

# 679
  • Мнения: 5 710
Може да прозвучи гадно , но се надявам децата на Габи да отслабнат , защото наистина са доста дебелички , а тя със сигурност ще си върне старата визия.
Аз също мисля така Peace. Как можаха да изберат такива деца, като Габи е мн красива, Карлос също има чар Whistling

Е, хайде сега, аз мисля, че дечицата напомнят Карлос и то доста. Ако си спомняте майката беше една яка мексиканка, т.е дечицата са избрани точно. А и Габи нали каза, че са изцяло на неговия род, беше изтърсила една смешка, че приличали на тюлени или нещо такова.
Но дечицата малко плашат, да. Голямото как се тръшка за макерУони.

# 680
  • Мнения: 417
[quote author=10cent's link=topic=334205.msg9416927#msg9416927 date=1228299966

Е, хайде сега, аз мисля, че дечицата напомнят Карлос и то доста. Ако си спомняте майката беше една яка мексиканка, т.е дечицата са избрани точно. А и Габи нали каза, че са изцяло на неговия род, беше изтърсила една смешка, че приличали на тюлени или нещо такова.
Но дечицата малко плашат, да. Голямото как се тръшка за макерУони.
[/quote]

Каква яка мексиканка? Майката не е ли Габи?

# 681
  • Мнения: 5 710
Майката на Карлос:)))

# 682
  • Мнения: 19 296
Децата са сладки, но просто са дебелички. Нали Габи каза, че от рода на Карлос всички били мощни Grinning

# 683
  • Мнения: 1 666
Еее, незнам какво се възмущавате и не ви харесва в линията Сюзън-Майк... Ами те просто са Рейчъл и Рос на Уистерия лейн - събират се, разделят се, но някой съмнява ли се, че се обичат и си принадлежат?!

За хитрата госпожа-любовница на Портър - аз първоначално си мислех, че тя го менти за бебето, за да го излъже за пари и да избяга от мъжа си... обаче сега... начинът, по който го изсъска на Линет, ме кара да мисля, че може и да извадят някое асо от ръкава сценаристите на края на сезона или пък в следващия и отново да вкарат сем.Скаво в приключение.

# 684
  • ES
  • Мнения: 2 172
Аз мисля, че Ан не лъже, че не е бременна. Мисля си всъщност, че излъга Портър, че е бременна, за да го уплаши и той да се откаже от нея, както би реагирал всеки млад мъж пред такава новина, особенно в такава неравностойна връзка. Но това още повече запали момчето и чувството му за отговорност към тая жена. Това пък от своя страна, накара Ан също да го обикне, ако може да й се вярва, но поне тя се възхищава на мъжествеността на едно момче, на възрастта на сина й. Може би мъжественост, която надали някога е виждала у съпруга си. Макар, че Портър е абониран за лошия късмет. Сега пък мъжа на Иди го накисна.
Ако идентифицират трупа на убития психиатър и се разчуе, бабите Маклъски ще се вкарат пак във филм.  Laughing

# 685
  • Мнения: 657
Еее, незнам какво се възмущавате и не ви харесва в линията Сюзън-Майк... Ами те просто са Рейчъл и Рос на Уистерия лейн - събират се, разделят се, но някой съмнява ли се, че се обичат и си принадлежат?!....

Много готино сравнение си намерила, и точно. Simple Smile Аз също мисля така. Peace

# 686
  • Мнения: 2 229
Еее, незнам какво се възмущавате и не ви харесва в линията Сюзън-Майк... Ами те просто са Рейчъл и Рос на Уистерия лейн - събират се, разделят се, но някой съмнява ли се, че се обичат и си принадлежат?!....

Много готино сравнение си намерила, и точно. Simple Smile Аз също мисля така. Peace

И както бяха казали създателите на Приятели - ако не бяха събрали Рос и Рейчъл, зрителите щяха да ги линчуват. Laughing

# 687
  • Мнения: 2 280
В понеделник ще има и епизод 10-ти. Този няма да е последния за годината.  newsm44

# 688
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
На мен пък двойката Майк Катрин ми харесва и са ми много сладки. Сюзън малко ми е писнала с нейните любовни драми, ту й млякото горещо, ту пък друго нещо  Whistling

# 689

Общи условия

Активация на акаунт