~~~ "Отчаяни съпруги" Сезон 5 ~~~

  • 52 891
  • 689
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 629
Епизода беше страхотен. Въпреки, че бебо спи и само картинки гледах, не пропуснах да се позасмея с Габи. Нещо смешно изръси в началото на епизода. Издразни ме обаче, че няма бебе... какво ще стане сега. Пуснаха камъче в реката с това, но дали ще продължат да дават сцени с тази жена. Така ще е мега глупаво ако я зарежат!  Ама и тя е една хитра. В този епизод главно Линт и Габи имаше, другите просто са им измисли по нещо колкото да ги дадът! Този Дейв как ме шашна обаче... с тези червени очи... леле умирам от любопитство какво става Crazy добре, че това е филм та не мога да изгледам края. Иначе книгите веднага ги изчистам - последните 2 стр. става въпрос Mr. Green

# 661
  • Мнения: 684
Допадна ми дългоочакваната серия Wink Харесва ми Катрин в тази светлина - влюбена, малко плаха и искрено съжаляваща, че е наранила приятелката си. Досега почти винаги я представяха като заядлива и леко егоцентрична, но сега ми е доста по-симпатична.
Габи и Карлос са очарователна двойка! Не мисля, че нещо ще се промени в отношенията им с проглеждането на Карлос. Интересно ми е обаче дали приключиха с бабата или просто нямаше време за нея в тази серия.
Линет все повече ме дразни - тъкмо предразположи Портър да й се довери и го излъга толкова грубо. Мисля, че той ще разбере за това и Линет ще съжали, защото ще е негов ред да не вярва в нея.
А Иди - толкова наивно се доверява на "преценката й за хората"  Crazy

# 662
  • Мнения: 2 257
Нали?
На Линет това ще й е края със сина й, обаче.

Според вас как ще се развият отношенията Карлос-Габи?
Всмисъл, тя според мен е напълно права, той също, но докато прогледне.
А тия деца от къде са ги намерили... особено голямото. Много се надявам да поотслабнат тия дечица до края на сезона.


Габи-Карлос оста мисля, че ще я захаросат ужасно. Тя ще стане пак секси хот мама, а малките някак магически ще отслабнат. Но пък от друга страна, като гледам какви готини проблясъци на разум дава сериала от време навреме, може и да си останат пухкави, щастливи, доволни и безпарични и четиримата (Карлос също не е от най-рехавите напоследък).

Защо да е краят на Линет-Портър? - напротив, много хубаво начало виждам аз....

А, сега на втори прочит виждам, че искаш да кажеш, че това ще е краят на сина и като такъв, а не на отношенията им... Ще видим, и той ще излезе сух от водата накрая, има си хас, това е сериал все пак. Лошите - в пандиза, добрите - където си поискат.Wink

# 663
  • Мнения: 721
Току що изгледах серийката и искам още! Laughing

Много се смях с Бри в мола и с Габи и момичетата, мъчно ми стана за Сюзън, въпреки че не ми е любимка.

Чакам с нетърпение продължението на историята с Дейв  Thinking Thinking

# 664
  • Мнения: 3 576
Стори ми се, че Дейв съжалява за това, което е направил, че има толкова много жертви, може би затова да ходеше със зачервени очи....
Сюзън ме дразни в последно време, абс. неориентирана патка.
Катрин и Майк са сладурска двойка.

# 665
  • Бургас
  • Мнения: 337
Тоз Дейв мн ме твари..Как набута лапето пред полицията  #Cussing out

А Сю какво й става наистина само се шляе напред назад  Rolling Eyes

Все още се 4удя каква е интригата на Дейв и Майк...а това ,4е брат му е по4инал дали си го измисли или наистина е имал брат Thinking

И в този сезон се потвърждава за мен - Габи е номер ЕДНО Mr. Green

# 666
  • Мнения: 657
Аз за момент помислих, че Дейв съжалява за това, което е причинил и се разкайва, затова отиде да се предаде. Обаче като чух как натопи Портър направо.. #Cussing out Голяма гадина е!
Това за брата не е измислено, имал е брат, който е умрял при някакво сбиване в затвора. Дейв мисли, че Майк го е убил, затова търси отмъщение. Това се разбра при един разговор между него и терапевта му (горкия човечец) в една от миналите серии. Peace Аз пък си мисля ако Майк наистина беше убил човек в затвора, дали нямаше да му удължат присъдата или да му лепнат доживотна. Thinking Щом са го пуснали, значи не е бил отговорен той. Пък и не ми прилича на хладнокръвен убиец.. newsm78
Стана ми жал когато Линет излъга Портър за онази пачавра, но може би в известна степен е права. Тя е просто една майка, която много обича сина си и иска да го предпази. Нали ако му каже, че е дала пари на оная да замине, той хем ще намрази майка си, хем ще хукне подир кучката. Сигурна съм, че някой ден ще разбере и ще бъде благодарен на майка си, че го е предпазила от прибързани действия. Радвам се, че не е имало бебе! Wink
Габи и Карлос - много са забавни, с тях винаги ми е весело. Laughing И на мен малко не ми се връзват тия дебели деца, защо са им ги натресли, след като Габи е такава готина мацка. Поне на външен вид да приличаха на нея. Simple Smile
Аз харесвам Сюзън и ми стана жал за нея. Мисля, че е много объркана, все пак причината за развода не е това, че не са се обичали, ами заради катастрофата. Когато подписваха развода, тя беше тази, която предложи на Майк да опитат отново. Значи наистина има чувства към него, все още. Дано пак се съберат, много повече ми харесваха като двойка отколкото Катрин и той. Rolling Eyes Като гледам Майк и Катрин имам чувството, че правят нещо много нередно, все едно са брат и сестра, които си лягат заедно. Crazy
С Бри също беше забавно. Laughing Трябва от време на време да го правят това продуцентите, иначе излиза егати сериозната еманципирана кучка. Да покажат, че и тя може да бъде смешна. Wink

# 667
  • Мнения: 1 629
А някой знае ли нещо за субтитри... освен, че в замунда става голяма караница  ThinkingНе се знае кой ще ги прави и кой знае кога ще излезнат  Crossing Arms

# 668
  • Мнения: 5 710

Сюзън ме дразни в последно време, абс. неориентирана патка.


не помня в кой сезон имаше един епизод, когато Сюзън тръгна да гони Майк в планината и й трябваше водач. Придружаваше я една жена, която й слуша историите цял ден и накрая й беше казала, че е абсолютна драма куин, че не може да живее без драми и проблеми , и че дори и да няма проблеми тя намира начин да си ги създаде.
Според мен това е адски вярно. Спомням си, че много се 'огледах' и аз в тези думи.
Та, тази С. има някакво супер матрично поведение, тя живее за драмата, проблемите.
Това е май единствената съпруга, която е абсолютно еднаква от началото на сериала и не търпи никакво развитие.

# 669
  • Мнения: 1 715
А някой знае ли нещо за субтитри... освен, че в замунда става голяма караница  ThinkingНе се знае кой ще ги прави и кой знае кога ще излезнат  Crossing Arms
Превеждат вече Desperate Housewives - 05x09 - Прогрес: 10% от kamito1
Това е от форума към сайта http://DMCA-removal-from-Google/index.php?act=idx&lang_id=0

# 670
  • Мнения: 2 255
Защо да е краят на Линет-Портър? - напротив, много хубаво начало виждам аз....
  Ще има неприятни сценки, ако момчето разбере, че Линет знае къде е гаджето/запазена лелка. И не само знае...Понеже Линет бе много убедителна за "да си казваме истината и т.н.", но накрая го излъга...е, верно, майка...бяла лъжа...да спести още неприятности, все от тоя род клишета...но го излъга!
 Та в този смисъл "краят" може би....
  Сюзън си е патица, да. Заизисквала от Майк, а тя с бояджията нищо, бе, нищо...чайче си пийват...  ooooh! Голям е шемет, пак да си напиша.  Laughing
 Хареса ми на края, момента със сина на Бри.
Сега какво, на Потър гаджето само го излъга, че е бременна, та да го придума по-лесно да бягат...или пък си е бременна, а замаза пред Линет...и след няколко епизода, а защо не и в следващ сезон, ще се появи с дете, готова за отмъщение?..... Grinning
 

# 671
  • Мнения: 5 710
Да, точно така. Не бях виждала по-убедително страдание от това на Линет в полза на истината. Което беше потъпкано веднага от нея. Това беше най-голямата й грешка родителска до момента, класи над случая, когато се беше включила да чати с друг от синовете си. Всмисъл, всяка майка прави грешки. Линет прави поредица от малки грешчици, манипулацийки ( като това с куклата пред гаража, мишката, като започна да работи и т.н), за да плува кораба, добре - обаче децата стават все по-големи, а нейните грешки също. Аз много я харесвам Линет, всъщност.
Истинска е, защото сигурно и аз бих направила точно това. А Фелисити Х е страхотна актриса.

# 672
  • Мнения: 1 629
Оу супер мерси, ще ги чакам направо тук! Добре, че са камито, лимонче и още една - две, че иначе оставаме без субки  Mr. Green

# 673
  • Мнения: 2 257
Защо да е краят на Линет-Портър? - напротив, много хубаво начало виждам аз....
  Ще има неприятни сценки, ако момчето разбере, че Линет знае къде е гаджето/запазена лелка. И не само знае...Понеже Линет бе много убедителна за "да си казваме истината и т.н.", но накрая го излъга...е, верно, майка...бяла лъжа...да спести още неприятности, все от тоя род клишета...но го излъга!

Е, много ясно, че Портър ще разбере, че майка му си потъпква принципите и го лъже. Но в крайна сметка, замисли се, дори и да разбере, че майка му го е излъгала така нагло, (ако изобщо му дойде акъла до края на филма и в живота като цяло) ще разбере, че тя така е трябвало да постъпи. Какво да му каже - дадох и пари да се разкара, нямаше бебе, прави те на маймуна. Много ясно, че никога няма да я разбере от раз. Трябва му време да помъдрее за тези неща. А и тази леля според мен няма така лесно да се разкара. Има още много да го лъже Линетката, докато спре да и се налага да го. Но началото е поставено - той видя, че тя работи за него, в негова полза, започнаха да говорят за нещата. Като му дойде още малко акъл, ще разбере и защо го е излъгала.

# 674
  • Мнения: 17 546
Вече има субтитри!

Общи условия

Активация на акаунт