Какво работите и това ли е работата, която винаги сте искали?

  • 3 078
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
Не виждам с какво мога да помогна ако кажа какво работя - то е според възможностите и образованието, но конкретно на въпроса - не си харесвам работата, но незнам с какво да я сменя. Като натрупаш опит в дадена област после е по-трудно да смениш сферата Sad

# 16
  • Мнения: 581
 До сега никога не съм работила нещо, което не ми е присърце.Всичко, което съм правила страшно ми е харесвало.Работила съм като управител в студио за красота, управител в заведение, учител.Последното ми е сбъднатата детска мечта и професията, която обичам от все сърце.
 В момента на работа не ходя, но си докарвам добри доходи понеже съм дистрибутор и застрахователен брокер във фирми в областта на мрежовия маркетинг.

# 17
  • Мнения: 17 407
Да, харесвам си професията и работата, не се виждам да работя друго, макар че никога не се знае. За материална стабилност и дума не може да става на този етап Simple Smile

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 16:20 от Дренка

# 18
  • Мнения: 4
Да това е работата за която съм мечтала треньор по плуване съм.

# 19
  • Мнения: 4 965
Вече 12 г. се занимавам с няколко неща, които ми носят страхотно удовлетворение и желание да продължавам да вървя напред. Да, това съм мечтала да работя винаги (като изключим детските мечти от типа - лекарка, учителка, частен детектив и подобни).
Не бих работила нещо, което не ми харесва или не ми носи съответната материална сигурност.

# 20
  • Мнения: 6 992
Аз знам какво искам, всъщност, но не можем да си го позволим засега. Confused
Какво искаш?

Учителка  Crazy, или да мога да си позволя да остана вкъщи и да пиша, или пък да работя в издателство, може и библиотека.
Абе книги да има, тва е зорът. И да не ме изпитват на тях  Laughing
Но изначалната ми мечта е учителка.

# 21
  • Мнения: X
За това, което искам да работя работодателите още не са готови да си платят порядъчно, а клиентите се надяват да го получат едновременно безплатно и качествено или примерно срещу една кутия с бонбони.

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Юрист съм и това е, което исках. Обаче нещо напоследък не е това, което искам и за в бъдеще newsm78 Нещо ми писна...Някак спря да ми харесва. Ще видим...Може би е просто период Rolling Eyes Нещо се сдухах от бач в последната година преди да родя и сигурно заради това ми идеше да запея "Яяяя земи си чантата, шапката, гащите..." Mr. Green Докато ми свърши майчинството трябва да съм решила дали да се връщам на старата си работа или да се мятам на нещо ново.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Нищо не работя. Това е, което винаги съм искала.
(Понеже я няма Шанел, да го кажа аз  Grinning )

# 24
  • Мнения: 4 300
Точно да го напиша и Белинда ми е взела думите.
На 17, когато завърших училище знаех какво исках. Кандидатствах съответното виШу, завърших го с голям интерес, започнах да работя точно това което исках и така 6 години.
Сега обаче все повече не ми се връща на работа и не ми се занимава с това. Нямам смелост обаче за генерална промяна, затова се опитвам да стрелям напосоки засега, пък да видим какво ще стане.
За протокола съм счетоводител.

# 25
  • Мнения: 408
"Раздавам" пари на фирми  Wink обаче на моменти натоварването ми тежи, и ми се иска нещо на по-свободен режим  smile3506

# 26
  • София
  • Мнения: 958
Нищо не работя. Това е, което винаги съм искала.
(Понеже я няма Шанел, да го кажа аз  Grinning )


 И аз искам....., но не ми е възможно засега...... Sad

# 27
  • Мнения: 231
За това си мечтаех и то точно в тази фирма. Ходя когато си искам на работа, никакво спазване на строго работно време, никакви строги шефове и никакви кифли които да се правят на по-умни от мен в офиса(всъщност не могат да ми се налагат де).Още не съм постигнала върховете в кариерата си,но все пак съм на 23,но шанса и опита който ми дават е незаменим Hug

# 28
  • Мнения: 17 407
Кокетке, много хубав подпис! Айде сега сподели какво работиш Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 005
Завърших НСА и работя като учител по физическо възпитание и спорт  Peace Обичам си професията , но жалко че не е достатъчно добре заплатена  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт