През НОЕМВРИ при теб ще се явя, но ще поритам още малко засега!

  • 13 127
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 32
Това по-горе беше адресирано до Didanka,Май не се справих добре с използването на цитата,но знам че ще ме разберете Embarassed

# 76
  • Мнения: 252
Мери, то детенце като бобено зърно миличкото. Душичка сладка! Сторило ли ми се е или жълтеницата вече преминава? А и като гледам, че е наддал за три дни с повече от 100 грама, чудесно се справя. Hug

# 77
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
Въобще не я е карал и аз доста се учудих, всички бебета около него я изкараха, само той не. Иначе 100 гр. качи за 2 дни, а днес е задържал, а аз си мислех, че все ден качват.

# 78
  • Мнения: 252
София (от форума на Зачатие) роди на 7 Септември тризнаци в 30 г.с. Тя също каза, че не наддават всеки ден, а иначе трябвало да наддават по около 30-40 грама. Бебетата и не наддават равномерно, а и всяко си качва индивидуално, но доколкото знам било нормално. А за жълтеницата може и да е добре Алекс да я прекара малко по-късно, когато закрепне.

# 79
  • Мнения: 77
Малка, сладка душичка е Алекс. Миличко момченце, чудесно качва, пожелавам по-бързо да качи още грамчета и да го изпишат в къщи.
Тонеса, днес си посветила деня на бебо ми се струва.Честити дрешки за изписването.
Денчо, да ти минава по-бързо кръстчето.
Юле, горе главата.уф, за пореден път се убеждавам, че здравеопазването там не е на ниво както мислех.Некадърници-навсякъде.Всичко ще е наред.Трябва да повярваш.
Мишле, май няма да можем да се видим скоро с теб.Живи и здрави по-натам в София или в Пазарджик.
Лора, благодаря за вниманието ти.Аз по принцип съм с ниско кръвно.Но това, което чувствам е различно.Днес се разхождах и пак ми стана лошо, като ме обляха едни топли вълни и световъртеж, едвам се прибрах.Вторник съм на контролен за очите и ще питам лекарката дали има връзка.Хапнах сладко днес, пийнах водичка като ми стана лошо , премерих кръвното 118/84, което си беше супер.Може би изведнъж пада и се сближават границите...Дано мине, че ме е страх да излизам сама
Оооо да сепохваля, снощи в парка беше страхотно-имаме си зоокът.Елени, сърни, фазани, много красиво и дечицата се радват, смеят се, подскачат, а на мен такова хубаво ми стана на душичката.....рози, теменуги, други цветя, чистичко, зеленко, все едно не си в БГ.
Тази седмица съм голяма кулинарка, готвя всеки ден...чак са чудя на себе си.Ама казах на таткото, че ще е още малко, а той ме пита после какво щял да яде Grinning Laughing Grinning

# 80
Алекс е много хубав беборан - да ви е жив и здрав - мила душичка
Нелчо ще ми мине кръстчето  - като родя Joy Joy Joy а иначе за ръцете дето ме беше питала - абе родути са ми ама то от доста време - иначе нямам проблем с албумина - просто тръпнат - сигурно е нормално знам ли newsm78

# 81
  • Мнения: 14
Здравейте,мами.
На 1 бях на преглед,с бебка всичко е ок,казаха.че вече е 2 кг и 40 см..Лошата новина е за мама и.Лекарката е почти сигурна,че имам кондиломи,но всичко ще се разбере след цитонамазка.Явно не може всичко да е хубаво ...

# 82
  • русе
  • Мнения: 15
Здравейте, днес за първи път купих нещо за бебка, чудесно.... Blush Ходихме и на 4-измерен видеозон, нали ни бяха поуплашили, че е мъничка...нищо страшно - 2238 г newsm10, направиха ни клипчета, таткото вече реши, че на него прилича....нямам нищо против Wink, но не ще да се обръща още, дано да ми се размине секцио Praynig

# 83
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте мами Hug!
Благодаря на всички мами за поздравите за прегледа и че ме успокоихте за записа Heart Eyes! Направихме нов запис и всичко е наред - тонавете бяха прекрасни и съм много доволна newsm44 newsm68. Целувки на всички Hug!

# 84
  • Мнения: 18
Мери ,силно те прегръщам Hug, малкият Алексе истински герой, все така да наддава и скро да се гушкате в къщи.
Юле ,те тези лекари са за  #Sniper, стискам палци всичко да се нареди при теб по най- добрия начин.
Тинка,Тео браво за добрите резултати newsm10
На всички болни и подсмърчащи -дано по -бързо се оправите fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Да ви се похваля , ние днес купихме легло за бебчо ,малко дрешки  и аз съм много доволна
Хайде пожелавам ви спокойна вечер, с по-малко болежки и сладък ,сладък  сън.

# 85
  • Мнения: 433
Мери  Hug Hug Hug Алекс е страхотен!!! Не разбирам много от бебоци, ама за килограмите си изглежда много добре Simple Smile и с толкоз много коса за края на 7 месец!! Пу-пу, както се казва, да го насерат кокошките (това против уроки).
Благодаря на всички, които ми отговориха за конвекторите. Сега остава да убедя мъжо да си вземе такъв, а не да караме на радиатор. Знам, че ще прозвучи тъпо  Embarassed ,ама тези конвектори  нали на външен вид изглеждат като радиатори, а не са като климатиците за стена?? демек се слагат на пода, а не на стената. Питам понеже и без това е малка стаята, та ще трябва да му намерим място и на това чудо...

днес видях една мама, която роди през юни и не можах да я позная. Толкова късо си беше остригала косата, страхотно й седеше,ама наистина в първия момент не можах да я позная. Та тя ми каза, че докато е бил с тумбака, хич не й е падала, седа бебата й е на 4 месеца и изведнъж настанала истинска катастрофа с косата - каза, че само за един ден преброила над 300 косъма Sick Вие имате ли проблеми - питам ,защото на мене в началото доста ми падаше, сега въобще не пада, и подозирам, че ще ми случи нещо подобно като на нея.....

# 86
  • София
  • Мнения: 215
Ехо един вечерен запис и от мен!!! Simple Smile
Пожелавам на малкия Алекс скоро да си е вкъщи!!!! Много е сладичък!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
На мен днес ми беше доста натоварен ден. Ходих на очен лекар, написа ми че може да раждам нормално, но с подпомагане периода на изгонване, защото на едното око имам някаква пигментация. Каза докторката ако получа някакви оплаквания преди термина пак да отида.  newsm78 Дано всичко си е наред, че не ми се ражда секцио. Сега ще видим доктора от консултацията какво ще каже.  Rolling Eyes
Като се прибрах и се почна едно чистене, чак преди малко спряхме. Много съм уморена Heart Eyes
Момичета относно косата, не се притеснявайте. Първо при всеки е различно. Второ по време на бременността тя изглежда по-дълга, заради хормоните, косата не пада, както си е нормално, а се задържа. След като роди жената, тези косми, които е трябвало да паднат по време на бременността, падат след раждането. Така че няма косопад, просто падат космите, които е трябвало да паднат по време на бременността. Много сложно го обясних Rolling Eyes, дано някой ме е разбрал Hug

# 87
  • Мнения: 520
didanka и при мен се получи нещо такова с  първото ми бременеене.Очаквам и с второто да е така. През цялата бременност много ми растяха коса и нокти, но два-три месеца след раждането ела да видиш какъв  листопад настана  Rolling Eyes
За отоплението, ние сме с маслен радиатор и съм си доволна от него.

# 88
  • Мнения: 1 031
Мери Алекс е страхотен  Hug пу-пу да расте бързо и да ти е жив и здрав Praynig
Нелчо внимавай с това кръвно да не направиш някоя беля Naughty
Диданка май аз ще съм като въпросната мама - в момента косата ми е супер - ама после ще стане катастрофа - то и предната бременност беше така и ела да видиш като родих все едно за един ден се промениха нещата ooooh! Хормони кво да правиш Wink
Шемеш стискам палци Praynig
Тео честити ти първи дрешки - много е гот нали Wink

Чакайте и аз да ви се наоплача малко - днес не мога да стана като седна - кръста и гърба ще ме скъсат, а и корема така започва да ме опъва, че се плаша дали няма да родя всеки момент #Crazy иначе засега си спя през нощта като се изключи ходененто до WС-то ама то ако спим по цяла нощ няма да усетим тръпката да сме бременни Wink
Само да намеря къде съм навряла фотото ще ви покажа какво си имаме за изписването Grinning
Моят бебок така се е развълнувал тази вечер - цял ден спинка и беше кротък, а сега ooooh!

# 89
  • София
  • Мнения: 2 006
Здравейте, сладури!
Мери, голям симпатяга Алекс! Пък и с каква буйна грива! Много прегръдки  Hug и дано скоро си го приберете.
Диданка, ние взехме конвектор миналата седмица като застудя. Може да се монтира и на стената, но отделно си има и крака да го поставиш като радиатор. Доста бързо затопля, но изсушава въздуха. За нас това даже е предимство, защото вкъщи е ужасна влага. В понеделник ще монтират и климатик - подарък от дядото. Ще пускаме което намерим за добре. Помещението е голямо, а климатика ще е далече от бебо и ще духа към тавана.

Чак ви се чудя, че имате гъсти коси. Моята беше супер преди да забременея, а послее  ooooh! Ноктите ми също са в ужасно състояние. Аз от повече от 15 години съм нон-стоп с маникюр. Сега са ми изрязани до дъно, защото много се чупят. Хем пия витамини, ям плодове.

Общи условия

Активация на акаунт