Коледни подаръци от www.leiselsbach.de - ще правим ли поръчка?

  • 25 379
  • 551
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 861
Алекс, моето не е толкова важно, така че ако не стане - не е проблем.  Hug
Благодаря ти за всичко, което направи до сега   bouquet. Мога само да предполагам колко труд ти е коствало.

# 541
  • Мнения: 2 220
Аууу, и моята прахосмукачка се е появила, дето толкова много я исках.

http://www.leiselsbach.de/_py-Spielwaren-Spielwaren-nach-Themen- … 94-4-789-611-0-0/

 Praynig Ако има някакъв начин да се добави, ще бъда много щастлива и веднага пускам парите.

# 542
  • Мнения: 4 155
Ако не стане да се добавят може да направим една малка поръчка - стига да се съберем 3-4 майки. До 9 кг пощенските бяха 17 или 18 евро. Аз съм съгласна да дам 5-6 евро за транспорта на куклата.
Аз ще я организирам, за да не притесняваме допълнително  Алекс.

# 543
  • Мнения: 304
 Peace аз съм за. Късно видях че ще поръчвате, имам още неща да си избера.

# 544
  • Мнения: 426
Ако не стане да се добавят може да направим една малка поръчка - стига да се съберем 3-4 майки. До 9 кг пощенските бяха 17 или 18 евро. Аз съм съгласна да дам 5-6 евро за транспорта на куклата.
Аз ще я организирам, за да не притесняваме допълнително  Алекс.
Аз мога да се включа, ако е след 20-ти.

# 545
  • Бургас
  • Мнения: 1 130
и аз бих се включила в по-късна поръчка ако има

# 546
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
45 лв. от пощенски запис са постъпили днес, сигурно ще да са от Май Джънгъл... Wink

Всичко вече е поръчано, да видим какво ще дойде.
Аз бих казала да изчакаме да дойдат колетите и ако нещо липсва да поръчваме пак, като се обедини с нови поръчки. МОже да се навият пак на безплатна доставка, след като вече имаме 3200 Евро оборот при тях сме важни клиенти.. Simple Smile
Даже мен са ме писали търговец май, щото като се логна ми дава цени без ДДС... Wink Зарадвах им се, но после си го вкючват...

# 547
  • Мнения: 3 219
Алекс, с риск да ти досадя, казаха ли кога ориентировъчно ще изпратят и ние евентуално да ги получим newsm78

# 548
  • Мнения: 7 605
Даже мен са ме писали търговец май, щото като се логна ми дава цени без ДДС... Wink Зарадвах им се, но после си го вкючват...

Иzвинявам се zа намесата, но това го правят при всеки  Wink

# 549
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Неее, накрая на някой ще му се вземе акъла да прави таблица със 200-300 артикула, така поне става постепенно..... Аз съм за линкове, но СИГУРНИ !!!! т.е. не може да поръчам това, а ТВЪРДО ИСКАМ ТОВА... Wink

заповядайте в новата темичка, че тая набъбна доста:
Нова тема

# 550
  • Мнения: 1
дано не е късно да се включа в поръчката ако е късно пишете кога пак ще поръчвате.

# 551
  • Мнения: 4 155
дано не е късно да се включа в поръчката ако е късно пишете кога пак ще поръчвате.


Има нова тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=345329.0

Общи условия

Активация на акаунт