Гледане от дядо

  • 1 906
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Аз буквално съм отгледана от баба и дядо. Баба ми беше строга, но на главата на дядо се качвахме винаги  Laughing Мили спомени храня от онова време.
И до ден днешен дядо продължава да е важна фигура в живота ми, да е жив и здрав! Допреди година и половина живеехме заедно с тях и много са ни помагали( с баба ми). Включително с отглеждането на дъщеря ми. Сега тя с нетърпение очаква срещите си с моя дядо  Simple Smile

Нямам свекър.
Подозирам, че баща ми и детето са изградили някаква силна връзка помежду си, понеже малката много често и с особено чувство говори за дядо. Виждат се през уикендите- татко не е основната фигура през това време, по- скоро помага на майка, но пък на детето му е драго да е с дядо си навън, по разходки и т.н. Имат си свои ритуали двамата и детето е щастливо.

# 31
  • Мнения: 148
За мое съжаление нямам в живота си пример за гледане на дете от мъж - баща, дядо, свекър, въобщене си го предсатвям даже! Дядо сменя памперси, странно...

# 32
  • Мнения: 2 032
Мен пък като ме е гледал дядо ми като съм била няколко годишно джараме, ме е оставил да падна в шахта с вода. С главата надолу. След това май не ме е гледал.

# 33
  • Мнения: 251
Дъщеря ми доста често е гледана от дядо си /моят баща/, справя се доста добре и се разбират двамата чудесно!Имам му пълно доверие, защото познава идеално малката и знае всички нейни номера  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт