Като стана дума

  • 2 082
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 12 663
Татти номиниран ли е? Разправя се с 73 607 потребители, повечето жени.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 029
Губи ми се началото Simple Smile
Коя дума и къде е станала?

# 2
  • Мнения: 274
Татти номиниран ли е? Разправя се с 73 607 потребители, повечето жени.

Аз бих го номинирал за работодател на десетилетието. 73 000 и нещо жени да ти работят безплатно си е постижение!

# 3
  • Мнения: 2 792
Аз бих го номинирал за работодател на десетилетието. 73 000 и нещо жени да ти работят безплатно си е постижение!
  А какви са дивидентите от този безплатен труд?
  Интересно ми е за какво се прецаквам.

# 4
  • Мнения: 3 423
Мъж, който се разправя с жени.
Хм. И за какво е гласуването?

# 5
  • Мнения: 274
Аз бих го номинирал за работодател на десетилетието. 73 000 и нещо жени да ти работят безплатно си е постижение!
  А какви са дивидентите от този безплатен труд?
  Интересно ми е за какво се прецаквам.

Ами ти кажи какви са дивидентите...Все пак си "акционер" в тази виртуална компания.

Всеки един активен участник тук, представлява "актив" за Татти. И този актив си има цена. Рано или късно ще бъде реализирана. Евала му на Татти. Като Майлоу Майндърбайндър е. Всички са доволни от синдиката Simple Smile

Кифла, личи си, че не разбираш от бизнес Simple Smile С най-добри чувства!

# 6
  • Мнения: 2 792
 Акционер или актив съм, обърках се, нали нищо не разбирам от бизнес.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 3 029
...Аз бих го номинирал за работодател на десетилетието. 73 000 и нещо жени да ти работят безплатно си е постижение!
Да ти имам точността!
Уцели с около 0.001%
Ти разбира се, си доктор Данийка и лекуваш безплатно заблудата на всички потребители.
Дори заменени с калкулатори, капаците са си капаци. Въпреки образованието, лечение няма.
Прости.

# 8
  • Мнения: 274
Пак добре, че не ме обърка с доктор Сократес. Тогава нямаше да ти простя.
Сега си простен!

# 9
  • Мнения: 212
Татти номиниран ли е? Разправя се с 73 607 потребители, повечето жени.

Кой го е номинирал. Къде е това... Да не е номиниран за "изгонване от къщата на Биг Брадър"   Grinning

# 10
  • Мнения: 274
Акционер или актив съм, обърках се, нали нищо не разбирам от бизнес.

Кифлич, при теб положението е сложно. Ти по-скоро си пасив. Дългосрочен при това Simple Smile

# 11
  • Мнения: 212
Акционер или актив съм, обърках се, нали нищо не разбирам от бизнес.
Кифлич, при теб положението е сложно. Ти по-скоро си пасив. Дългосрочен при това Simple Smile

Нищо не разбирам от финанси, но самата дума "пасив" не ми звучи добре. Явно нещата при Кифлата не са добре....

# 12
  • Мнения: 2 792
 Хората разбиращи от бизнес ми звучат много объркано, нищо не им разбирам, добре че не съм от тях.
 п.п. Борисе, Кифлата си е много добре, при все че не разбира от бизнес.

# 13
  • Мнения: 274
Хората разбиращи от бизнес ми звучат много объркано, нищо не им разбирам, добре че не съм от тях.
 п.п. Борисе, Кифлата си е много добре, при все че не разбира от бизнес.

Радвам се да го чуя, защото съвсем скоро се оплакваше нещо...Хората разбиращи от бизнес следят новините  Mr. Green

Лека нощ от Делойт и туш. И гуш  Peace  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 3 423
Тук съм само заради равновесието в темата.
Иначе не ви разбирам пасовете.

# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Би било скучно ако само за бизнес си говорехме.
Имало номинации- готова съм.

П.П. Много мъже тук, май имат по-малко нужда от сън....  Tired

# 16
  • Мнения: 2 792
Тук съм само заради равновесието в темата.
Иначе не ви разбирам пасовете.
Марадона оправдава ник-а си, опитва се да прикрие играта с ръка, заливайки ни с емотикони (любвеобилни при това) иначе нищо конкретно няма, само общи приказки за лаици не разбиращи от бизнес.

# 17
  • Мнения: 25 610
Хм, снощи пак сте пили без мен!  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 3 405
Номинациите нахлуха ли вече?  Tired
Или има някакъв нов спам.

# 19
# 20
  • Мнения: 12 663
Прехвърча оттука една тема за номинациите за мъж на годината. От типа Гласувайте за еди-кой си и услужливо даден сайт от човек с 0 публикации. И на мен ми мина през ума мисълта Какво ли му е на Татти да се оправя с толкова потребители, повечето жени.
Пък Марадона нещо се почувствал засегнат.

# 21
  • Мнения: 3 405
Трябваше с това да започнеш Simple Smile

# 22
  • Мнения: 984
Това тема ли е или тъпотилня? Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 401
Татти номиниран ли е? Разправя се с 73 607 потребители, повечето жени.

Аз бих го номинирал за работодател на десетилетието. 73 000 и нещо жени да ти работят безплатно си е постижение!

Абсолютише.. smile3521  В тоя смисъл спокойно може да отнесе и приза "Мъж на годината".

# 24
  • Мнения: 3
Аз бих го номинирал за работодател на десетилетието. 73 000 и нещо жени да ти работят безплатно си е постижение!
  А какви са дивидентите от този безплатен труд?
  Интересно ми е за какво се прецаквам.

Дивидентите са, че генерирате десетки хиляди импресии на сайта дневно. Защо иначе някой ще иска да рекламира в bg-mama, ако ги няма тези импресии?
А хиляди импресии на ден = по-високи цени на банерите.
(Банер (на английски: banner — знаме, флаг, транспарант) е правоъгълно графично изображение с рекламен характер. Банерите служат за привличане на потенциални клиенти или за формиране на имидж.
От Wikipedia за който не знае Wink
Съгласна съм със Селинджър за това "73 000 и нещо жени да ти работят безплатно си е постижение!"
И аз шапка свалям.
Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 423
Последно. Татти разправя ли се или се оправя?
И за какво го номинираш? Не трябва да е глагол.

# 26
  • Мнения: 274
Ами ако не кърти кинти от 73 хиляди потребителки бих си променил номинацията, ама аре нема да казвам подробности, че да не го дразня  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 305
А аз се чудя къде е Мамма в цялата история... 
И защо непременно Татти да кърти кинти от нас?
А ако сме се логнали тука в пристъп на чисто феминистични напъни... 

# 28
  • Мнения: 3
А аз се чудя къде е Мамма в цялата история... 
И защо непременно Татти да кърти кинти от нас?
А ако сме се логнали тука в пристъп на чисто феминистични напъни... 

Нямат значение подбудите ви...
Мамма или Татти - все тая, със сигурност кинти се къртят. Като гледам дневната посещаемост на сайта, един банер тук струва поне 4-цифрена сума. Сега помислете, когато отваряте някой подфорум, колко реклами горе, долу и отстрани виждате - и си направете сметка. Да не говорим за Nivea i Bonduelle...

# 29
  • Мнения: 25 610
Като гледам дневната посещаемост на сайта, един банер тук струва поне 4-цифрена сума. Сега помислете, когато отваряте някой подфорум, колко реклами горе, долу и отстрани виждате - и си направете сметка. Да не говорим за Nivea i Bonduelle...

Еееех, чукча, чукча...  Joy
Де да беше толкова добре с четенето, както със сметките!  Mr. Green

# 30
  • Мнения: 212
И защо непременно Татти да кърти кинти от нас?
А ако сме се логнали тука в пристъп на чисто феминистични напъни... 

И според мен Татти не е чак такъв гаден материалист за какъвто го изкарвате, че печелел пари от нас и нашите импресии на сайта. Сигурен съм че той не иска пари, а рекламодателите сами му ги пъхат в ръцете и той от добро възпитание ги взима.
Някои хора тук още малко ще изкарат, че Мамма и Татти са създали сайта, форума и Данет с цел единствено да печелят пари. Според мен това не е вярно.

# 31
  • Мнения: 3
Като гледам дневната посещаемост на сайта, един банер тук струва поне 4-цифрена сума. Сега помислете, когато отваряте някой подфорум, колко реклами горе, долу и отстрани виждате - и си направете сметка. Да не говорим за Nivea i Bonduelle...

Еееех, чукча, чукча...  Joy
Де да беше толкова добре с четенето, както със сметките!  Mr. Green

Како Сийке, не разбирам... защо съм чукча?
Досега те харесвах и те четех с кеф, но ми се струва в момента май се е.баваш с мен. Защо така, Како Сийке? Обясни ми, като на по-малка.

# 32
  • Мнения: 25 610
Како Сийке, не разбирам... защо съм чукча?


Защото чукчите са прочути писатели, но не и читатели. Защото пишеш, а не четеш.
Все ми е тая дали четеш мен, аз не пиша заради теб, все пак. Но вземи се зачети из форума, за да не питаш за неща, обяснявани милиони пъти преди.
Все пак, не мислиш ли, че е особено невъзпитано да се озовеш в чужд дом и първите ти думи да са обида към домакините? Съмнявам се, че някой специално те е канил тук, нито че те карат насила да пишеш, за да печелят от труда ти. Нито ти искат читателска такса като в библиотеките, нали?
Дали създателите на сайта и форума печелят от реклами или не, си е лично техен проблем. Поддържането на такъв голям форум на собствен сървър иска средства, които ако не идват от реклама, ще дойдат от нашите джобове. Предполагам, ти лобираш точно за това - никакви реклами, но пък с клубна такса, което автоматично превръща форума в много частен и вече красивите мами няма да се хвалят с цената на ботушите си, а с това дали пишат или не в бг-мамма.
А някои само ще подсмърчат отстрани, лишени от сцената, на която да си разиграват цирковите номера, защото просто няма да им е по джоба.
Нали, Борисе?  Flutter

# 33
  • Мнения: 274
Чакайте, чакайте....Да поясня - номинацията ми на Татти беше съвсем доброномерана. АЗ се кефя на всеки един, който прави кинти с ума си, който умее да реализира и да доразвие идеите си в печелевш бизнес. Парите на никого не броя, пожелавам само да се множат.

# 34
  • Мнения: 2 716
Досега те харесвах и те четех с кеф, но ми се струва в момента май се е.баваш с мен.
А како Сийке?

Поне веднъж да бях цъкнала връз банер  Thinking
Аз май и заглавната страница на сайта не съм виждала.
Добре поне, че подпомагам къртенето на 4-цифрени суми.

# 35
  • Мнения: 212
А някои само ще подсмърчат отстрани, лишени от сцената, на която да си разиграват цирковите номера, защото просто няма да им е по джоба.
Нали, Борисе?  Flutter


Не разбрах това последното изречение за мен ли се отнасяше и какво иска да каже автора с него - че съм циркаджия който разиграва циркови номера тук, че нямам пари, или и двете...  newsm78

# 36
  • Мнения: 25 610
И двете, дядо попе, и двете...  Laughing

# 37
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз да не знам, че Татти ми е работодател!
Къде ми са тогава вредните, които ми се полагат за къртовския труд по отсяването на зърното от плявата?

# 38
  • Мнения: 12 663
Пуснах темата на шега, а тя май е взела малко друг обрат. Моля модератор да я заключи.

# 39
  • Мнения: 2 401
Що бе? Нека си пишат жените..

# 40
  • Мнения: 6 323
Мамма и Татти са създали сайта, форума и Данет с цел единствено да печелят пари. Според мен това не е вярно.

33% от твърдението е вярно - ДаНет е създаден, за да ни храни.
Създаването на сайта и форума въобще не е било с цел печелене на пари и това продължава да не е основното, което да ни кара да ги разработваме и поддържаме. Ако целта беше единствено печалба, повярвайте, полетата с реклами нямаше да са 2, а щяха да са 20 и надали щяхме да имаме нужда да правим и разработваме и магазина.
И макар, че рекламите носят приходи (друг е въпросът колко и за кого), то първо - започнаха да носят пари едва след 4 години къртовски труд и второ - не вярвам да има човек, който да се почувства виновен за това, че е изкарал пари с денонощния си труд.  Освен това, надали има нормален човек, който да не си даде сметка, че това нещо тук, освен че носи приходи, разходва и доста ресурси за поддържането му.
Малко са и хората, които осъзнават, че доста от ресурсите, които намират в мрежата, са достъпни и могат да се поддържат именно от приходите от реклама и опитите на някои потребители да ни изкарат едва ли не техни експлоататори не мисля, че си заслужава да коментирам - смятам, че всеки посетител тук е влязъл доброволно и ако се е задържал тук, то е защото е намерил нещо полезно - било като инфо, било като начин за разтоварване, което всъщност е основната цел на съществуването на този сайт и форум - да са полезни.

Смятам да приключа това безумно надприказване, а и по молба на авторката на темата - заключвам.
Ако някой има желание да ни търси сметка и да ни обижда - свободен е да продължи да го прави на лични.

Общи условия

Активация на акаунт