Отчет на набор 2003 - 34

  • 17 737
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 102
Добро утро,
лека седмица на всички.  Peace
Това с мятането от колата направо не мога да го коментирам, как не си ги гушкат, след някоя и друга година и да искаме няма те няма да са такива гушанци.  Heart Eyes
Сутрин става и ми целува корема и вика: "Добро утро сестричке." Crazy

# 76
  • Мнения: 7 201
Сутрин става и ми целува корема и вика: "Добро утро сестричке." Crazy
Сладур! Hug Много мило!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мамче, при нас дори не слизат от колите. Спират, децата слизат и сами си влизат в градината.Аз пък обичам да го изпратя, да го нацелувам, той да ми пожелае "Приятен ден мамо, до утре!" Laughing Да видя госпожата ако нещо има да казва и т.н.
Ей това имах предвид,Етиа! ooooh!
Мюрвет-права си:
...след някоя и друга година и да искаме няма те няма да са такива гушанци.   Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 14 133
Бързо възстановяване на Косето и оздравяване на Ането.  Praynig Heart Eyes
Сашо пък вчера се събуди с разстройство.  ooooh! След жестока, по-скоро от негова страна почти гладна диета, Етрерол и подобни, нямаше второ ходене по голяма нужда. Всъщност, той при подобни ситуации почти нищо не яде, а само пие много вода.Иначе е жизнен. Излизахме вчера по обяд и се разхождахме двамцата, за да не контактува с други дечица. Днес остана в къщи да си правят компания с баба му и да пробват внимателно захранване.  Sad

# 78
  • Мнения: 7 201
Сашо пък вчера се събуди с разстройство.  ooooh!
...
Днес остана в къщи да си правят компания с баба му и да пробват внимателно захранване.  Sad
Бързо да се оправи младежа! Praynig
ПП:Тъкмо се чудех от липсата ти... Hug

# 79
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Чиби, и аз се чудих  Grinning
Дано да няма усложнения  Praynig

Не съм виждала в нашата градина така да си изпращат децата. Аз предпочитам да вляза,  да се видя с г-жата и да разбера кл'ките.

Мurvet, сладур е твоя  Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 14 133
Благодаря ви!!!  Heart Eyes  bouquet
Засега няма проблеми.  Praynig

# 81
  • Мнения: 729
Сутрин става и ми целува корема и вика: "Добро утро сестричке." Crazy

Сладурко  Grinning А пък Слави много обичаше да "пърди" с уста на корема ми, за да "плаши бебето" /до последно не знаехме дали ще е момиче или момче/.  Joy
Аз, за съжаление, изпращам Слави само до входната врата на апартамента ни /с целувка и прегръдка/, защото тати го води всяка сутрин на градина, а после свекърва ми го забира и го води до нас. Сега с бебка не мога да го водя аз, но с малки изключения така беше и преди да родя, защото сутрин рано тръгвах на работа, а вечер късно се прибирах. Като беше в яслената група децата го дразнеха, че си няма майка, той всяка вечер плачеше в къщи и аз си пуснах една седмица отпуск и го водех и забирах всеки ден. Постарах се всички деца да видят, че все пак си има майка и всичко беше ок.       
Бързо оздравяване на болните наборчета.  Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 14 133
Сашо щуреел у нас за десетина.  hahaha
Ще го оставя и утре в къщи, за да видим как ще е без прахчета и диети.  newsm78

# 83
  • Мнения: 1 687
Дано всички деца оздравяват бързо.  Praynig При нас всеки понеделник е горски. Днес Вики се върна с мокро, мръсно и кално дупе. А да не говоря че като се прибрахме в нас и помогнах за събуването на гумените ботуши вътре беше всичко мокро и кално  ooooh! НА въпроса ми защо е такава, ми се отговори: Ами падна ми БОТУШАТА и трябваше да седна да я обуя. Естествено на мократа и кална земя  #Crazy Само да е здрава че почна да подсмърча и не знам до къде ще го доведем при тези температури от около 1-2 градуса да са цял преди обед на вън.

# 84
  • Мнения: 14 133
viki_hrisa, голямо каляване му дръпват на децата. newsm78
Дано не се разболее Вики.  Praynig

# 85
  • Мнения: 1 687
Те техните  явно са калени, обаче нашите колкото са изнежени не зная до къде ще стигнат. Понякога си мисля че ако в БГ ги извеждат толкова сигурно щеше да се вдигне олелия а тук е някакъв начин на живот.Нямаа да говоря че само сутрин имат парно а после даже са отворени прозорците а са с тънки блузки.

# 86
  • Мнения: 5 877
Съвсем сме болни, с ангина.
Аз не се държа на краката си, тя сутринта беше зле, а сега ми иска философския речник. Надявам се, че смята да ме тупне с него по дебелата глава.

# 87
  • Мнения: 1 102
Бързо оздравяване мами.  Praynig
Аз започнах поредната доза Рибумунил, след това ще му направя ваксина, купих я миналия ден и сега си чака реда. Да ви кажа че от ваксина на ваксина има разлика, аз вече трета година купувам Инфлексал В, някаква испанска или италианска.
 Hug

# 88
  • Мнения: 298
Само да се запиша,макар и на пета страничка  Embarassed  С този ремонт не ми остава време за нищо...дано скоро да се наредим,че на Вики и хареса да спи в наща стая и не знам как ще я изпращам пак отатък.Като се сетя какво беше докато я науча да спи в другата стая с бебето  ooooh! 

# 89
  • Мнения: 14 133
Анда, бързо оздравяване на сладураната!!!  Praynig
Сашо вчера си ака нормално.  Wink
Но и днес ще си остане вкъщи да се позакрепи.

Общи условия

Активация на акаунт