Февруарският тандем вече е с голям корем!

  • 15 302
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 0
Здравейте мили бременелки!
Аз чета форума много редовно, но никога не съм писала!
Моля да ме добавите на първата страничка с термин 5 февруари - момченце.
Аз съм на 30 год. и това ще ми втория разбойник! Първият е на 6 год. и много се радва, че ще си има братче!
Моля, да ми изпратите  на ЛС потр. и паролата за албумчето да разгледам снимките!
Благодаря Ви предварително и приятен след обяд на всички!

# 286
  • Мнения: 72
Момичета сега погледнах албунчето със снимки за покупките за бебета и се сетих да ви кажа, че такива бодита каквото е взела дидерончо бялото.които отпред имат копчета отпред и от долу ми бяха най-удобните и ританките от долу на крачетата да имат стъпало, а не да има дупка и да се налага да се слагат чорапи.

# 287
  • Мнения: 238
Здравейте момичета,
влизам да се разпиша и днес, но нямам нищо за докладване. Само гледам, че темата свършва, а дали има някоя от оправните мами онлайн, за да направи новата!?!
Iliana780411, добре дошла в отбора!  Hug
Аз, уви, няма да мога да дойда на срещата в събота. До сега не се бях включвала по темата, защото предполагах, че няма да успея да се включа в сбирката, както се  и оказа. Но мога да ви препоръчам Дон Домат на ъгъла на Триадица и Будапеща /май това бяха улиците/, на старото колело на трамвай 20. Там има голяма зала за непушачи и в повечето време е абсолютно празна. Могат да се събират маси .... изобщо - напълно подходяща.

Ще чакам да качите снимки от срещата в албумчето - да ви се порадваме Simple Smile

# 288
  • Мнения: 24
tesori честито за  момата    bouquet

Маринче не се тревожи миличка!!! Ще видиш, че всичко с животинчето ще е наред Simple Smile котетата са толкова силни и издръжливи животинки, че дори и не предполагаш колко бързо ще вирне опашка   bouquet

# 289
  • Мнения: 242
tesori честито за розовото подаръче  bouquet

Iliana780411 Добре дошла и честито и на теб за мъжкара Hug  Много е хубаво когато се увеличаваме.После колко бебенца ще си имаме.... Mr. Green Бая голям колаж ще трябва да направя Joy

Гея,поразгледах сайта,който ни даде,но тоя немски ми е тъмна Индия!!! Иначе има уникални стоки! Много красиви и бих казала на достъпни цени.Не мога обаче да разбера колко евро е доставката до Бг и изобщо дали има такава newsm78 Мисля,че има,ама пусто като незнам немски....

# 290
# 291
  • Мнения: 72
Iliana780411, добре дошла! и на теб желая живо и здраво бебче февруари!

# 292
  • София
  • Мнения: 2 508
Майко мила, чета от 3 часа! ooooh!

Първо, искам да се извиня на мамите, които съм изкушила със закуските, мислех, че ще ви зарадвам... Cry Embarassed Аз самата нямам право да ям нищо сладко и тези снимки някакси ме утешават... Не мислех, че толкова ще ви засегна. (mother-of-pearlS, от няколко дни се чудя какво значи "повтенлив"... Simple Smile newsm78)

Geia, аз непрекъснато се питам дали зехтинът е вреден... Доста хора го използват... Какви са аргументите срещу използването на зехтин?... newsm78

GALL78, изворната вода на Девин не е ли подходяща за новородени? Без да се изварява?...

SvetliD, отварям списък за Инфакол. Мисля, че и Мартеничка искаше... Още не знам обаче колко ще ни трябват?... newsm78 Те се продават в опаковки от 3 х 50 мл.

dessi06, има доста аргументи срещу съхраняването на стволови клетки, ето тук ги пише малко по-надолу:

http://www.babycenter.com/6_your-pregnancy-23-weeks_1112.bc

yanast, страхотни съвети, много ти благодаря! Аз имам един въпрос относно кърменето: как да се справим с обезкуражаването от страна на акушерки, баби, лекари, които непрекъснато ти обясняват как ще си умориш детето от глад и жажда, защото не му даваш АМ и вода още от раждането...

И още един въпрос, кога трябва да се използва помпата за кърма? Редно ли е да се използва през първите часове след раждането, или това няма много смисъл?

larakroft1, и мен ме заболява коремът от много ходене. Но ме болят сякаш мускулите, а не органите. Май почва да ми тежи...

wondertedy7, за шишетата - аз вчера си купих едно шише на Nuby, което много ми хареса, не по препоръка, а просто сама прецених, че е добро. Първо: биберонът наистина прилича на гърда и пише, че е много подходящ за новородени, защото не пропуска много и бебето само определя силата на струята, и второ: шишето отдолу имаше дупки, за да излиза въздухът срещу колики.

TONITA, разбрахте ли дали това за 100% заплата е вярно или е само слух?... Би било страхотно!

Мила, vasi__k естествено е да се храним с млечни продукти, та нали там е най- високо съдържанието на калций. От този калций се оформят и укрепват костите на бебето. Не можеш да си представиш какви непоправими щети можеш да причиниш на себе си и на детето си, лишавайки го от подобни храни... ooooh!

РЕД, майко мила, значи съм причинила непоправими щети на бебето си, защото не обичам нито сирене, нито мляко и ям веднъж седмично! #Crazy Поне си пия витамините... А това за пола на бебето и храната е пълна глупост, полът се определя от хромозомите, не от храната! hahaha

siqnie, тези акушерки са за разстрел! #2gunfire Аз досега съм качила само 2 кг., какво ли ще ми каже на мен, че ще ми умре детето от глад... А за мъжа ти, и моят реагира понякога така, просто не знаят какво да правят като сме кисели и се изнервят още повече...

ladymax, много ми хареса фразата "интернет ще ми изгледа детето", много на място! Joy

^desika^, супер списък с магазини, мерси! А какво стана с твойто бебче, почна ли да рита пак?
10 кг. за количка е ОК, най-леките са 6-7.

foxy81, geri_kkoleva, и моето бебе е от навсякъде ритащите! Понякога ме рита чак в ребрата, понякога ниско долу и навътре... А понякога се чудя дали няма 8 ръце и крака...

iva_angel, значи като падне тапата е просто розово течение, така ли?

Darima, обади се на доктора и иди на лекар, тази болка не ми се струва безобидна...

marin4e, много съжалявам за котето! Знам, че сигурно ти е много мъчно! Hug Hug Hug Не се притеснявай за бебето, няма да му навредиш, ако си поплачеш... hug

Iliana780411,  welcome

Малее, каква шаренилка стана... Луд на шарено се радва... newsm67

Общи условия

Активация на акаунт