Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Честит рожден ден на Калина!
Нека расте здрава умна и красива!

# 61
  • София
  • Мнения: 4 867
Тази седмица няколко пъти взимах Габриела за тренировки около 15 ч и се оказа, че е пропуснала груповото научаване на "Аз съм българче". Вчера помолила учителката да й го напише, за да си го учи у дома. Е, сутринта в колата го научи и дружно рецитирахме двете на влизане в детската градина. Поговорихме и за Вазов.

Стискайте палци за неделя - първото за сезона състезание е и Габа имаше много малко време за подготовка. Реално за седмица трябваше да научи ново съчетание върху нова музика. На всичкото отгоре началото е в 9:30 ч., т.е. тя трябва да стане преди 7, за да стигнем навреме на пързалката за инструктаж и загряване. Ако има ранобудни, заповядайте в публиката!

# 62
  • Мнения: 318
Честит рожден ден на Иван и Калина(на патерица)!Бъдете много здрави и весели деца!

Здравейте мами на наборчета!И в нашата предyчилищна кyпиха ДВД със събраните пари,но казaха че ще се използва с yчебна цел,т.е.ще гледат филмче по малко по времетраене,примерно Франклин,и после ще се yчат да разказват.Е,отвреме на време ще им пyскат и просто избрано филмче да си гледат за забавление,но това ще става във времето преди да ги разпyснат.Само се опасявам с тия филмчета да не забравят да си играят във времето за свободни занимания,защото и без това в къщи всяко дете си гледа детско.
Засега все още пишат ченгелчета и с числата са стигнали до 3.Смятане още не са yчили.Yчат и много стихотворения и песнички,а и рисyват.Госпожата ги е наyчила на много образователни игри и сега с yдоволствие отрива,че имa начин да се забавляваш и без играчки.
Английски в предyчилищната нямат.
Янита,yспех в неделя на Габриелка на състезанието! Peace
Чигес,и аз мисля че е малко раничко да се прибират сами,независимо колко е близо.

# 63
  • Мнения: 1 065
Жив и здрав да е Иван!   Gift
Янита, с това вашето стихотворение ме подсети какъв ужасяващ сън сънувах. С Яна трябваше да подготвим някакво представление и аз с голямо самочувствие, че с едно прочитане всичко ще запомня, само тормозих детето да си учи репликите. Стана време за шоу и се оказа, че нищо не съм запомнила, постоянно гледах в текста  Laughing, а Яна си знаеше всичко. Добре че беше дъждовно и не бяха дошли всички родители, че много ме беше срам насън  Joy.
Успех на състезанието  fingerscrossed
А за прибирането и при нас уж беше така, но до края на първия месец половината деца вече се прибираха сами и Яна ни проглуши ушите, може би искаше да се почувства голяма, знам ли.

# 64
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
ЧЕСТИТ  Hug РОЖДЕН  Hug ДЕН  Hug
на Иван !  bouquet





Бъди здраво и смело дете!



За самостоятелно прибиране - не бих си и помислила Naughty Като си знам мойта каква е блейка и как изяде един шамар на скоро точно заради неправилно пресичане и оглеждане на улицата.... Пък и в нашата предучилищна ги водим и взимаме иначе не ги пускат!
Днес взехме двете тетрадки и единият учебник и ще трябва да си направим домашните през уикенда  Laughing Сега изрязвам разни интересни фигурки, защото ще си правим апликаций - Яна мн. обича такива съвместни забавления Heart Eyes

Янита , много успех на Габи в неделя!  bouquet Ще й стискаме силно палци, а ти после ще разказваш! Hug  Grinning

# 65
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Янита , много успех на Габи в неделя!  bouquet Ще й стискаме силно палци, а ти после ще разказваш! Hug  Grinning
и клипче да ни пуснеш пак - успех и от нас Hug
Честито на Иван много здраве и усмивки

# 66
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Честито на рожденниците. Да са живи и здрави, весели и щастливи.
Янита, ще стискам палци на Габи.
Момичета, кажете какво мога да направя, за да накарам моята щерка да работи по-бързо. Учителките напракъснато се оплакват колко е бавна. Вчера едната вика пише чудесни букви А, само дето децата през това време са написали и Б, а моята си седи на А-то.
Като тръгне на училище никой няма да я чака да се тута. Там всичко се прави за определено време и тя ще си остане на никъде.
Дайте някакви идеи, как да я науча да се справя по-бързо.

# 67
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
И от нас ЧЕСТИТО на рождениците!

Янита, успех на Габи! И чакаме филмче....  Hug

# 68
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Честито на рожденниците. Да са живи и здрави, весели и щастливи.
Янита, ще стискам палци на Габи.
Момичета, кажете какво мога да направя, за да накарам моята щерка да работи по-бързо. Учителките напракъснато се оплакват колко е бавна. Вчера едната вика пише чудесни букви А, само дето децата през това време са написали и Б, а моята си седи на А-то.
Като тръгне на училище никой няма да я чака да се тута. Там всичко се прави за определено време и тя ще си остане на никъде.
Дайте някакви идеи, как да я науча да се справя по-бързо.
Аз пък мисля,че е по-добре бавно,но красиво отколкото бързо ,но паласпурската написано PeaceРъката според мен сама ще и свикне в последствие да пише по бързо.

 Янита стискам палци newsm10

# 69
  • Мнения: 1 210
Дайте някакви идеи, как да я науча да се справя по-бързо.
Аз пък мисля,че е по-добре бавно,но красиво отколкото бързо ,но паласпурската написано PeaceРъката според мен сама ще и свикне в последствие да пише по бързо.


И аз мисля така. По-добре сега да пише бавно и красиво. Сега се учи на основни движения на ръката. Ще започне да пише по-бързо, когато престане да мисли как си движи ръката.
Иначе може да й организираш игра - кой ще стигне по-бързо до шоколадчето. Правиш една пътечка за съответната буква - една за нея и една за любима плюшена играчка (ти ще пишеш вместо играчката). Почвате да пишете заедно като състезание. Направи няколко бързи, за да се събуди състезателния дух. После изиграй сценка с животинката как се разсейва или нещо друго и накрая я остави тя да победи - ти се сещаш как. Приятни занимания.
Или пък другия вариант е като от приказката за чий кон ще стигне последен - само че в случая това ще са химикалките или моливите - вземи си един от твоята чанта, един от нейната - разменете ги и действай.
Успех.....

# 70
  • Мнения: 370
не се претесняй despina
и ния е така-бавна и в яденето и в писането.и защо трябвя да я караш да бърза ,за да угодиш на учителката.мисля,че с времето тя сама ще види,че изостава от съучениците си и ще се вземе в ръце.според мен това е период и когато стане по-уверена в себе си ще се справи и с това.е,разберасе ,че трябва да й поговориш и направиш забележка ,за да не си мисли,че всеки път ще минав м/у капките,но просто бързината в писането да ставаплавно. да не вземе да се стресира или да набрази писането.аз имах една учителка,която ми взе акъла/по химия/и се заинатих и отказах да уча предмета .обаче после пък си казах,че ще й докажа,че мога да съм сред добрите по химия и започнах да уча упорито.получи се.ти си познаваш детето най-добре.прецени дали го прави нарочно като пише буквите бавно или си е такава.при ния бавното ядене е нарочно,защото не й се яде. ooooh!

# 71
  • Варна
  • Мнения: 332
Здравейте, момичета скоро не съм писала. Първо честито на рождениците, да растат здрави и щастливи.
Ники е на предучилищна в детската. Всеки ден имат занимания по 2-3 часа сутрин и 2-3 часа следобед. Имат и седмична програма, часовете им за сега са кратки, имат си звънче, с което отбелязват началото и края на часовете Simple Smile. За сега моята ученичка е много старателна и все има Браво! в тетрадките. Сега обаче ще се наложи да си остане по-дълго вкъщи, че от сряда е със скарлатина Sad. Уж нямат обявено в детската, че има скарлатина, но тя други контакти не е имала, явно от детската я хвана. Добре, че не я кара тежко, да се надяваме, че няма да има усложнения и ще се оправя бързо. Много беше нещастна милата, че изпусна точно разходката до екопарка.

# 72
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
 Snezha пожелавам ви бързо и безпроблемно оздравяване HugНие  не сме карали скарлатина Whistling.

# 73
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
А моя син два пъти я изкара тая скарлатина.Ама леко.Бързо оздравяване на Ники! Praynig
Честит рожден ден на рожденниците!
Деспина и моя син е страшно бавен.Винаги трябва да го подканвам.И вече ми писва,но не виждам начин да е по-различно.Да не говорим,че няма свое мнение много пъти като е с други деца.Сега например приятеля му е у нас за почивните дни.Каквото каже приятеля му това се прави.Той му казва какво да правят и тоя моя готов без разрешение и без да помисли. #Cussing outДразня се доста,че моето дете няма мнение и се чудя освен с много приказки и обяснения как да го променя това. Thinking
Успех на Габи на състезанието! Peace

# 74
  • Мнения: 1 159
Янита,като си спомня миналата година как ме развълнува твоята щерка!Плаках от умиление!Непременно да пуснеш клипче,че от Търново...малко сте ми далеч да идвам да ви гледам Laughing!
Честит рожден ден на Иван!

Общи условия

Активация на акаунт