МИНИ РОБОТ Кърби

  • 12 074
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 1 341




Момичета,
имам нужда от информация за миниробот Кърби - за почистване на дома.Доколкото разбрах това е по-усъвършенстван уред от Рейнбоу прахосмукачката.
Моля,ако някой ползва това роботче или има познат такъв ,да пише някакви отзиви - за качествено почистване и цена.

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 14:54 от рени55

# 1
  • Мнения: 3 830
И мен ме интересуват тези роботи, ама с тия космически цени... Confused
И снимки дайте.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 341








Естелия,
Чувала ли си за тоз робот?
В новините казаха,че има нова система за кражба на пари.Не както до сега по телефона ти казват за ПТП и искат пари за гаранцията.
Сега ти звънят по телефона и ти казват,че печелиш подарък и кога да ти го донесат.Вземат ти парите и бягат.
На нас вчера ни се обадиха,че печелим подарък.
Днес ни го донесоха - ножица за месо.Опакована в луксозна кутия.
Утре ще идват да правят демонстрация  на робота!!!!
Та като чух новините си помислих дали не са от "новите" крадци newsm78
Какво да правя...По новините казаха да се звъни на 166. Дали  да звъня.... newsm78
ПОМОЩ !!!!

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 14:54 от рени55

# 3
  • Мнения: 3 830
Ми гледай да не си сама вкъщи и мисля, че няма от какво да се притесняваш.

Чувала съм за роботите прахосмукачки, както и съм виждала.

Ако не те карат да даваш някакви пари, без да получиш някакъв продукт, тогава няма от какво да се притесняваш.
Ако пък ще се чувстваш сигурна и спокойна, тогава звънни в полицията и кажи какъв е проблемът. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 341








Благодаря ти!Успокои ме!

# 5
  • Мнения: 3 830
Да. Освен това:

1. Едва ли ще си правят труда да лъжат млада жена. Предимно мамят възрастни хора, понеже са по-податливи, по-лабилни.
2. Типът измама е подобен на предишната, но с малка промяна и пак по телефона(поне така разбрах аз от новините).
3. Ако не искаш да платиш нещо, разбира се, че няма да го платиш.
4. В собствената ти къща едва ли ще си позволят да те мамят, особено, щом им виждаш лицата или ако има мъж или друг човек заедно с теб.
5. Преди да ги пуснеш в дома си, можеш да изискаш документи и да видиш, че са легитимни дистрибутори или самата фирма, че е регистрирана. Може и документи за самоличност да поискаш.

За твое успокоение можеш да викнеш някого да не си сама примерно и ще видиш, че проблем няма да има. Не забравяй да си заключваш вратата, дори ако са влезнали хора за малко. Не купувай нещо преди да си се убедила какво съдържа опаковката и преди да си тествала артикула.

Такива фирми, които продават от врата на врата, са много. Идвали са вкъщи да ни предлагат какво ли не. Мисля, че страховете ти са напразни, но въпреки всичко няма да е лошо да имаш едно наум.

Колкото до тези прахосмукачки, да, има ги, и са много полезни, удобни, практични и все още твърде скъпи. Peace

# 6
  • Мнения: 1 180
Сега да ви разкажа моя случай - преди около два месеца ми звъни някаква девойка по телефона - провеждали анкета за хигиената в дома, почистването и алергиите. Беше безкрайно любезна, зададе 5-6 въпроса от рода на "сама ли си чистите", "имате ли килими"....
Преди две седмици ми звъни една госпожа - представи се, каза името на фирмата /което не помня, естествено/ и каза, че във връзка с участието ми в анкетата, печеля подарък за дома - та кога ще е удобно да дойде вкъщи, но държеше и съпруга ми да си е у нас. След още два-три разговора,  уговорихме се за някакъв ден - 8-8,30 вечерта. Е, познайте дали дойдоха! Мъжът ми още ме бъзика как съм се вързала... Тази дама каза, че са представители на някаква американска фирма, офиса май беше на ул. "Костур" /запомних я, понеже ми е позната улицата/ и щели да правят презентация точно на роботите "Кърби", които извършвали около 400 #Crazy функции, вкл. масаж.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 341







Таня,
Точно за това говоря.Чакам ги да дойдат сега в 11 ч.Мъжът ми е нещо раздразнен - та незнам...
Ще пиша после какво е станало.

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 14:55 от рени55

# 8
  • Мнения: 19 485
От това, което съм гледала за тези роботи зная, че не почистват така добре, както ако си почистиш с твоите ръчички Simple Smile
Колкт до измамниците и на мен се обадиха преди време но с предишните им сценарии. Даже и тема бя пуснала във форума. А с тия стоки по домовете, социологически проучвания, звънене на съседи в невероятни часове да искат за пореден път пари назаем (с ясното съзнание, че няма да ги върнат) направо смятам да не отварям въобще на никого, ако преди това не са ме предупредили по телефона Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 1 341







Пак съм аз - да докладвам:
Кажете ми ЧЕСТИТО !!!
Мъжът ми реши да ми облекчи слугинажа и сключихме договор за този робот.Месечната му вноска е 76 лв.
Цената му е 3700 .Фирмата дава бонус 500лв. та остават 3200лв.
Чакаме одобрение от банката и в тези дни ще ми го донесат!
Много внимавах какво разписвам - както ме посъветва Естелия,защото с тези интелигентни крадци нищо не може да се предвиди...
Демонстрацията беше много интересна!

# 10
  • Мнения: 19 485
Рени, моля те, като го изпробваш, докладвай дали си доволна от уреда и дали почиства добре! Ама тя и цената си я бива! А мислех, че само Рейнбоу са толкова скъпи.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 341








Разбира се,че ще докладвам.
Дори мие плочки в банята и фугите...има специална четка за фуги.
Сега цялата информация ми е на каша в главата.
Може да обира прах от тънките пердета - не се засмукват!
Много ми хареса демонстрацията - с лекота обра прахта  най-отгоре в/у секцията .

# 12
  • Мнения: 3 830
Ей, Рени, много се радвам за теб.  bouquet Party
Честита придобивка и дано да си заслужава за тези пари  Crazy.
Важното е дали има гаранция и дали са демонстрирали всичките му функции.
Изпробвай всичко, което би трябвало да върши и после да споделиш впечатления.
Дано да няма проблеми и да ти е много полезен и удобен.  bouquet
Да си го ползваш с кеф.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 341





Естелия, благодаря ти за пожеланията!
Гаранцията му е 3 год., а на мотора  беше много - май 20/30 не помня точно.

# 14
  • Мнения: 19 485
Да бе, и от мен ЧЕСТИТО! Да ти е леко и приятно чистенето. Аз понеже леко се съмнявам относно моите представи за този артикул - може ли да ми пуснеш някакъв линк с картинки и обяснения, понеже аз си го представям като ония малки "луноходчета" Скуба и Румба, ама тогава пък не зная как ще ти обира праха по секцията! Май аз нещо съм в неведение, та може ли да ми го покажете туй чудо! Praynig

# 15
  • София
  • Мнения: 1 341







Няма как да го покажа,защото още го нямам.
Днес сключихме само договора.
Вярно е че прилича на луноход!
Показаха ми изрезка от наш вестник,че БЪЛГАРИН е продал
мини робот Кърби на Дейвид Бекъм!
Не знам дали може да се намери нещо с търсачката...
Ще пробвам.

# 16
  • Мнения: 491
А би ли го написала как точно му се изписва името на латиница и чие производство е?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 341







KIRBY - ФИРМАТА Е АМЕРИКАНСКА.
Разработен е от НАСА.


Мелодия,
моля те ако откриеш нещо да ми пишеш,защото аз не знам английски
и не мога да разбера нищо ако открия някой сайт.

# 18
  • Мнения: 491
рени55 ето сайта на руски език http://www.kirby.com/Portals/Russia/index2.html. А това http://www.kirby.com/ е началната страница с препратка към всички други Peace.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 341








Мелодия,
хиляди благодарности за инфото!!!
Няма подробности за функциите му!

# 20
  • Мнения: 491
Ами аз доколкото видях трябва първо да се регистрираш и после има демо. Поне така пише де, че аз не съм се регистрирала.

# 21
  • Мнения: 5
Здравейте,
съвсем случайно пишейки в Google името на това "Кърби чудо" видях, че има отворена тема за това найстина малко чудо и искам да ви споделя нещо наистина полезно и изгодно за всяка домакиня. От доста време ползвам услугите на една фирма, която се занимава с почистване на домове. Ползвам абонаментна услуга - една много симпатична жена идва в къщи и почиства в удобни за мен дни и време/почиства и глади/. Фирмата е много сериозна и и имам пълно доверие. В процес на работа ни от фирмата ми предложиха по-основно почистване вкъщи с тази машина. Почистиха се матраците, меката мебел,баните - всичко светна и останах очарована. На практика почистването с тази машина е хубаво да се прави веднъж на 2-3 месеца. Цените на услугите  бяха много изгодни/по изгодно да ползвам услугата в следващите 5-6 години, отколкото да закупя роботчето/ и работата се свърши наистина професионално. Имаите впредвид, че и управлението на тази машина не е много просто - има адски много приставки и т.н  Confused.  Та за тези който се интересуват мога да ви дам телефон за връзка с фирмата. Найстина си заслужава да се пробва това почистване - супер е! Simple Smile

# 22
  • Мнения: 19 485
Може на мен да пуснеш инфото, ако става въпрос за София, но съм малко скептична, защото до този момент цените и условията на фирмите за почистване в сайта са едни, а като дойдат в къщи изникват непредвидени разходи и ми е много по-изгодно да си купя машини и да си почистя сама.

# 23
  • Мнения: 5
Може на мен да пуснеш инфото, ако става въпрос за София, но съм малко скептична, защото до този момент цените и условията на фирмите за почистване в сайта са едни, а като дойдат в къщи изникват непредвидени разходи и ми е много по-изгодно да си купя машини и да си почистя сама.
Значи за цените гарантирам, че хората са коректни..гарантирам и за качеството, защото съм ги изпитала, пък и продължавам да ползвам техните услуги.  Ти се свързваш с тях и им казваш какво точно искаш, а може и да ги помолиш да дойдат на място и да замерят/ако имаш мокети или килими за пране примерно/, след което те ще ти изпратят оферта. Може да ги помолиш да ти пратят примерна оферта с всички предлагани от тях услуги, а като дойдат на място да им кажеш какво искаш. Телефона е 0885 41 12 12. Наистина са добри. Пиши после да кажеш дали си доволна, въпеки, че вече знам отговора  Simple Smile

# 24
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Само на мен ли ми намирисва на пирамида?  Влезох в сайта да го видя, ама с тая регистрация за демо... newsm78

# 25
  • Мнения: 1
Здрвейте ! Може ли да се намеся във вашия коментар за Кърби?

# 26
  • Мнения: 19 485
Здрвейте ! Може ли да се намеся във вашия коментар за Кърби?
По какъв начин?

# 27
  • София
  • Мнения: 378
Здравейте и от мен. Дълго търсих нещо за Къри в български сайт, но само тук намерих. Не за друго, но искаха да правят демонстрация у нас. Викнах ги, дойде едно много симпатично момче, направи една учудващо хубаво и интересна демонстрация. С мъжа ми не се колебахме дълго и решихме да я закупим чрез кредитиране, защото наистина е изгодно. Можеш да я изплащаш 60 месеца и месечната ни вноска за професионалната е супер малка, което си е наистина изгодно, съдейки по това, че последния път изплащах телевизор и месечната ми вноска беше по голяма, но за същия период. Flutter .
А мини роботчето е направо супер, малко и подвищно, щом и мъжа ми го използва, за да си полира колата а и  отвреме на време чак в къщи чисти  Party
Така че момичета не се колебайте  а вижте демонстрацията, наистина си заслужава.  Peace
Ако имате въпроси питайте както и рени55 ви каза, заслужава си !!!

# 28
  • Мнения: 14
Някой дали успя да види демото от руския сайт? На мен не ми приема адреса.

# 29
  • София
  • Мнения: 378
Защо ти де да го видиш от руския сайт ?
за да си направиш уговорка за демо трябва да звъннеш направо в офиса
Да ти потърся ли телефона ?

# 30
  • Мнения: 491
Здравейте и от мен. Дълго търсих нещо за Къри в български сайт, но само тук намерих. Не за друго, но искаха да правят демонстрация у нас. Викнах ги, дойде едно много симпатично момче, направи една учудващо хубаво и интересна демонстрация. С мъжа ми не се колебахме дълго и решихме да я закупим чрез кредитиране, защото наистина е изгодно. Можеш да я изплащаш 60 месеца и месечната ни вноска за професионалната е супер малка, което си е наистина изгодно, съдейки по това, че последния път изплащах телевизор и месечната ми вноска беше по голяма, но за същия период. Flutter .
А мини роботчето е направо супер, малко и подвищно, щом и мъжа ми го използва, за да си полира колата а и  отвреме на време чак в къщи чисти  Party
Така че момичета не се колебайте  а вижте демонстрацията, наистина си заслужава.  Peace
Ако имате въпроси питайте както и рени55 ви каза, заслужава си !!!
Може ли по-конкретно и направо да ни споделиш размера на вноската Simple Smile Peace.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 341







За най-малкият пакет от робота,т.е. най-необходимите части при мен беше 76лв. за 60 месеца.
Лихвата е голяма,а има изгледи да се повишава с тази икономическа криза!

# 32
  • Мнения: 5
Аз пак се намесвам в темата, тъй като вчера се почиства вкъщи с Кърбито.
Значи реално погледнато Кърбито се използва на 2 месеца веднъж примерно- за дълбоко почистване, за пране на килими и мебели, за почистване на матраци....абе за едно по основно почистване като цяло.
Аз разсъждавам така ако правя почистване на 2 месеца-излиза ми около 90 лв./без изпиране/ и 160 лв. с изпиране, но не е необходимо да се пере на всеки 2 месеца-поне според мен де Simple Smile.
Та мисълта ми е не е ли по - изгодно да идват професионалисти и да ти почистят с препарати, които са също на Кърби/имайте впредвид, че са доста скъпи. Аз питах за препарата за пране и ми казаха , че 500мл. е 48 лв.  Shocked/, отколкото да плащаш безумни пари за вноската на машината като я закупиш и да переш или полираш или... с препарати които са пълна измислица и дори не стават за пране с такава машина, защото са пенливи.
С това почистване планирах да зазимя както се казва вкъщи:: да почистя прозорците с дом. помощница да изпера пердетата и да се почисти с кърбито. Когато хората дойдоха да чистят ния бяхме свършили прозорците и трябваше да чистим хоризонталните щори-знаете какъв ужас са те. Момчетата ми предложиха с кържито да почистят щорите-има една четка специално за щори,клавиатъри и т.н. ГРЕЙНАХА!!! Sunglasses.
не знам за вас момичета, но идеята ми е, че почистване с кърби трябва да се прави, имйки впредвид "чистия" въздух в София. Просто тази машина найстина убива всични вредни организни вкъщи. не е лошо да я имаш в дома си, но като се замисля защо да я купя като си има хора,които си боравят перфектно снея и + тва е най-професионалната, със всичките си приставки, както в случея с щорите ми-тази приставка не се включва в евтината серия която се продава масово.По добре ми е да си идват хората в удобно за мен време да си ми почистят и така. Аааа, а да не забравяме, че е машина и остарява за 2-3 години,т.е излиза по-нов модел от този сега...и какво аз няма да съм я изплатила и ще е излязла вече по-добра  и по-мощна/примерно/ а аз ще си чистя с тази, и ще продължавам да си я изплащам  Thinking .
Виждам, че имате наистина интерес към роботчето, ако сте на моето мнение, никакъв проблем не ми е да ви дам кординати за ползване на услугата с кърби, найстина не е скъпо и хората работят перфектно-пак го доказаха вчера и още съм възбудена от свършената работа!

# 33
  • София
  • Мнения: 1 341








Аз за това се отказах да го взема на изплащане...
По-евтино ше ми излезне да идват и да чистят специалисти.
Ако разполагам с мнооооооого пари - тогава бих си го купила,но да тегля кредит - не!
Това е моето мнение!

# 34
  • Мнения: 2
http://www.kirby.com/Portals/0/howtobuy.html    това е официалния сайт на кърби.Наложи се да се регистрирам с бг. мама,че да мога да пусна коментар.

# 35
  • Мнения: 2
   Ако на сайта попълниш за демо ще ти го пратят.Аз самия кандидатствах днес при тях за работа като търговски представител.Одобриха ме и сега ме чака 3 дена обучение за да мога да правя презентаций.В момента се опитвам и аз да издиря повече информация за това чуди кърби и дали са доволни хората от него.Аз самия съм със много висок морал и не обичам да лъжа хората и ако сметна,че това чудо не си заслужава и мамят хората ще го разберат доста хора,че е така.

# 36
  • Мнения: 3 634
У нас правиха демонстрация по тяхно желание. От машинката съм очарована, но не и от цената.  Tired
Това дето е на НАСА е малко пресилено. Създателя (Кърби) е бил инжинер там, но нали не мислите, че в НАСА конструират прахосмукачки за бита.

# 37
  • Мнения: 5 173
Това дето е на НАСА е малко пресилено. Създателя (Кърби) е бил инжинер там, но нали не мислите, че в НАСА конструират прахосмукачки за бита.
Прахосмукачка за космически кореб ми звучи по-достоверно, ама тук като сме тегловни, едва ли ще може да й се ползва цялата гама от екстри.

Общи условия

Активация на акаунт