Руло щори с водач

  • 16 419
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 418
...Между другото се колебаех между тези и плисе щората.
Все пак предпочетох тези,защото затъмняват до 90%.
Има ли разлика  в цената между плисе щорите и тези - руло с водач ?
Има да.Плисето са по-скъпи.На мен за два тройни прозореца,два двойни,
врата с малко прозорче над нея и още един двоен прозорец ми
излизат 620лв.

# 16
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
В къщи съм с такива щори и съм много доволна.
Миналата година ги сложих и си спомням, че цената за 1 прозорец беше около 60лв -  говоря за тези, които са само от плат, не гумирани Peace

# 17
  • Мнения: 278
 И фирма Камакс ги предлагат също , даже всеки може сам да си пресметне цената според размерите . Аз съм малко по - късно с този етап , напролет почваме да строим къщата , та така ,че имам време да събирам информация.

# 18
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Аз много ги харесвам, но ме спира някои неща:
1. Това, че не могат да се свалят и да се перат. Котлоните са ми много близо до прозореца и незнам ако пръсне мазнина как ще се почисти.
2. Почистването на прозореца. Водачите не пречат ли на пълното почистване на прозореца?
3. Ако ми омръзнат някога и се наложи да ги махна все пак остават дупки в стъклопакета нали?
4. Имам хубава дограма Саламандър и стъклодържачите са обли, което много ми харесва, но няма да се виждат ако си сложа тези щори с водачи. Тези без водачите въобще не ми харесват.

# 19
  • Мнения: 1 652
Монтираха ми щорите. За съжаление объркали цвета в детската и само там остана да ги монтират другата седмица.
Аз личто съм доволна от гледката . Ето как изглеждат-последните снимки в албума.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=303231

# 20
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 168
Монтираха ми щорите. За съжаление объркали цвета в детската и само там остана да ги монтират другата седмица.
Аз личто съм доволна от гледката . Ето как изглеждат-последните снимки в албума.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=303231
Всичко е много хубаво! smile3501

# 21
  • Мнения: 1 652
Да ви кажа, когато ги сложиха щорите, първите дни сутрин страхотен конденз. След около седмица започнах да включвам радиатора в спалнята и конденза изчезна, направо като по чудо.  Grinning А дотогава се отоплявахме само на климатици. Явно радиатора изсушава въздуха.тъкмо си мислех дали да купувам климатик и за спалнята. Е, вече реших!

# 22
  • Мнения: 184
Някой знае ли къде във Варна предлагат тези щори най- изгодно и с добро качество  Rolling Eyes

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Някой знае ли къде във Варна предлагат тези щори най- изгодно и с добро качество  Rolling Eyes
И аз това се питам.  Thinking Препоръчаха ми "Хармония" -  някъде зад Спортна зала се намира, не съм ходила лично, но приятелка си поръчала от там и е доволна много и от цени и от качество. Мисля скоро да посетя там и още няколко места и ще пиша после.  HugСамо знам, че няма да са Гершман.  Peace

# 24
  • Мнения: 184
Някой знае ли къде във Варна предлагат тези щори най- изгодно и с добро качество  Rolling Eyes
И аз това се питам.  Thinking Препоръчаха ми "Хармония" -  някъде зад Спортна зала се намира, не съм ходила лично, но приятелка си поръчала от там и е доволна много и от цени и от качество. Мисля скоро да посетя там и още няколко места и ще пиша после.  HugСамо знам, че няма да са Гершман.  Peace

Защо няма да са Гершман ?

# 25
  • Мнения: 184
Нашите ги поръчахме от един магазин Ванис на Сливница, точно до Лятно Тракия, последния блок, на ъгъла до една детска площадка - там ни предложиха най-добра цена. На Ролпласт са. От този магазин са и щорите в другата стая, и комарниците. Много сме доволни от всичките Peace

А в този магазин Ванис за колко време бяха готови щорите ?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Ами лятото поръчвахме щори с комарници и отиде почти месец Thinking Но предполагам тогава е най-натоварено. Иначе другите щори дето ги слагахме в хола, бяха готови за 2 седмици.

# 27
  • Мнения: 184
Благодаря за бързия отговор, аз също мисля че фирмите лятото имат повече поръчки и сега ще стане по бързо . А да те питам на същата улица(по Сливница де ) има още една фирма мисля,че Касиопес се казваше там проучи ли цени и качество преди да избереш точно тая фирма ?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 241
По-високи цени ми дадоха, и то доста newsm78 Не знам защо, обърка ли се мацката или какво. Те са ми по път и първо оттам минах, после отидох във Ванис. Мострите на платовете бяха абсолютно едни и същи, но във Ванис ми дадоха по-ниска цена. На сестра ми обаче щорите са точно от тези Касиопес, те си ги слагаха около година преди нас - еднакви ми се струват като качество. Ако искаш провери и на двете места да видиш как са цените сега.

# 29
  • Мнения: 3 456
Запис. Не сме стигнали още до щорите, а мислим да слагаме от този тип, та да не ви загубя като му дойде времето.

Общи условия

Активация на акаунт