От година се мача да забременея а немога

  • 1 265
  • 8
  •   1
Отговори
Преди година ми откриха киста на яйчника направиха ми операция и ми махнаха единия яйчник и част от другия и от седем месеца правим опити да забременея неуспешни. Досега съм ходила сигурно 1000 пъти на лекар и ми казват че всичко ми е наред изписаха ми дуфастон пия го вече 5 месеца и фаида никаква уж нищо ми няма , а и нищо нестава. Толкова съм се отчаяла.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 908
А спермограма на съпругат ти правили ли сте,цветна снимка на тръбите при теб,изследване на хормони?

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
А спермограма на съпругат ти правили ли сте,цветна снимка на тръбите при теб,изследване на хормони?
Точно така,ако не сте,направете тези изследвания  Peace Praynig

# 3
  • Мнения: 1 335
Потърси специалист. Ето ти някои изследвания, които биха ти били от полза:
1. Консултация с лекар от клиника по стерилитет (чака се доста за час, имай го предвид);
2. Тест за проходимост;
3. Тест за хламидии и на двамата;
4. Изследване на репродуктивните хормони;
5. 3 - 4 поредни месеца фоликулметрия;
6. Спермограма, разширена. Задължително в клиника по стерилитет

# 4
  • Мнения: 2 422
Потърси специалист. Ето ти някои изследвания, които биха ти били от полза:
1. Консултация с лекар от клиника по стерилитет (чака се доста за час, имай го предвид);
2. Тест за проходимост;
3. Тест за хламидии и на двамата;
4. Изследване на репродуктивните хормони;
5. 3 - 4 поредни месеца фоликулметрия;
6. Спермограма, разширена. Задължително в клиника по стерилитет

 Peace Подкрепям Peace

# 5
  • Мнения: 166
Потърси специалист. Ето ти някои изследвания, които биха ти били от полза:
1. Консултация с лекар от клиника по стерилитет (чака се доста за час, имай го предвид);
2. Тест за проходимост;
3. Тест за хламидии и на двамата;
4. Изследване на репродуктивните хормони;
5. 3 - 4 поредни месеца фоликулметрия;
6. Спермограма, разширена. Задължително в клиника по стерилитет
                        NaughtyТочно това са стъпките!

# 6
  • Мнения: 284
nadeto1985 
 
Дори когато всички при теб и при бъдещият татко е наред , пак не се получава.
Според мен АКО всичко при вас е наред просто трябва да се отпуснете и да не мислите само за това.В много случай това помага и се стига до забременяване.
Желая ти успех и  Praynig
















# 7
  • Мнения: 20
Ние правим опити за бебе от 3-4 месеца , засега неуспешни.
Смятам през януари да посетя клиника по стерилитет. Като чета във форумите как някои хора чакат с години щастието да имат дете , реших да не се бавя много с посещението при специалист. Нямам ги тези години за чакане , защото и без това съм на 32.

# 8
  • Мнения: 743
Понякога проблема е в главата,даже в повечето случай.Аз забременях на 30,от раз,просто защото не  очаквах,да стане така бързо.Знам че е трудно да не мислиш за нещо,което ти е най-важно,но се опитвайте поне.Пожелавам на всеки,който има такъв проблем,да го преодолее Praynig!Тези чувства трябва всеки да ги изпита!

Общи условия

Активация на акаунт