Влияе ли?

  • 9 292
  • 202
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 257
много зависи от човека до теб-нека той сам прецени Peace
[/quote
 Peace

# 76
  • Мнения: 4 621
Всичко зависи от нагласата и на двама ви.
Лично моето мнение е, че не бих искала мъжът ми да ме вижда в подобно състояние Peace

# 77
  • Мнения: 4 447
Ако мъжа ти сам не пожелае да е там,
няма смисъл да го насилваш, защото
ефекта просто ще е обратен. От една
страна е хубави да видят за какво иде
реч, щото си мислят, че с два напъна и
бебето вече е родено, но от друга - сама
си го казала.

С две думи - не насилвай таткото, ако
сам не изяви желание за това.  Peace

# 78
  • Мнения: 2 013
Да ама той в началото беше навит да е с мен,но после се отказа!Не знам дали понеже чу няколко страховити истории  #Shocked,или защото заедно гледахме клипчета на нормално раждащи жени  Scream Сега си е измислил стратегия -"нямаме излишни пари,с тези 150лв ще купим нещо за бебчо!!! smile3521 А аз  smile3511

# 79
  • Мнения: 3 268
Умен мъж имаш,слушай го!Успешно раждане!

# 80
  • Мнения: 46 534
... Е, браво! И с това ще си замине и последната и капка женственост!

Явно жената не се стреми да бъде само любовница, която е наконтена 24 часа пред него, а имат нормални човешки отношения, все пак обвързвайки се с този човек, разчитам да е до мен и в трудно и лесно.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
 newsm10 добре се е измъкнал  Wink браво

# 82
  • Мнения: 805
... Е, браво! И с това ще си замине и последната и капка женственост!

Явно жената не се стреми да бъде само любовница, която е наконтена 24 часа пред него, а имат нормални човешки отношения, все пак обвързвайки се с този човек, разчитам да е до мен и в трудно и лесно.
Не мисля, че тези неща влизат в нормалните човешки отношения.
И също така не мисля, че ако една жена държи на самочувствието и запазване на определен образ, мъжа ще я възприеме по описания от теб начин. Моя мъж оценява, че му се спестяват някои неща.
На повечето мъже им е горе-долу ясно какво се случва вътре. И ако той по принцип не оценява какво изживява жената в името на това да роди тяхното дете, едва ли нещо се промени като го види наживо.
Ако искат и двамата не виждам проблем, но насила да се кара мъж...

# 83
  • Мнения: 4 555
Ако бях мъж и бях присъствала на раждането на жена ми, бих се отвратил и погнусил изцяло и тотално от всички жени на този свят.
Смятай докторите гинеколози какъв монашески живот му удрят  Laughing Едни отвратени, отвратени... жена не поглеждат цял живот.

Laughing ами то това ако беше вярно в западните държави един читав брак да не е останал  Laughing
Peace

# 84
  • Мнения: 3 268
Някои жени явно очакват,че след като мъжът им види колко се мъчат при раждането,да ги обикнат още повече.Мен мъжът ми обича и без да се изкарвам мъченица пред него.На фризьорката ми мъжът й например и слага тампоните при неразположение.Хора разни.

# 85
  • Мнения: 4 784
Не влияе. Поне на моя не му повлия отрицателно нито в сексуално, нито в каквото и да е друго отношение. Повлия му положително и то много. Но си е до човек. При желание от страна на бащата, супер - страхотна упора е. Но при нежелание, няма смисъл да се насилва човека.

# 86
  • Мнения: 46 534
Не мисля, че тези неща влизат в нормалните човешки отношения.
И също така не мисля, че ако една жена държи на самочувствието и запазване на определен образ, мъжа ще я възприеме по описания от теб начин ...


Кое не е човешко? Космите или ходенето до тоалетна newsm78
Съжалявам мъжете, които биха променили отношението си към жената, когато в определена ситуация видят, че тя е не друго, а човек.

Някои жени явно очакват,че след като мъжът им види колко се мъчат при раждането,да ги обикнат още повече ...

Някои жени очакват психологическа подкрепа, когато не може друга, от този, с който са започнали да вършат работа (да правят дете в случая).
Други са по-силни и не им пречи да са сред непознати хора в труден момент.
Трети са възпитани да се срамуват от естетвените неща.
Хора разни Peace

# 87
  • Мнения: 3 268
Аз съм от втория тип жени.Трудно не трудно,има моменти,които трябва да преживея сама.

# 88
  • Мнения: 805
Не мисля, че тези неща влизат в нормалните човешки отношения.
И също така не мисля, че ако една жена държи на самочувствието и запазване на определен образ, мъжа ще я възприеме по описания от теб начин ...


Кое не е човешко? Космите или ходенето до тоалетна newsm78
Съжалявам мъжете, които биха променили отношението си към жената, когато в определена ситуация видят, че тя е не друго, а човек.

Дали ги съжаляваш или не няма значение. Но има много такива.
От друга страна мъжа ми едва ли ще ме уважава и обича повече ако ми направи една клизма, или ме обръсне. Не мисля че семейството се гради на това да си доказваме един на друг, че нищо човешко не ни е чуждо. Естествено, че мъжа ми знае че ходя до тоалетната и едва ли мисли, че съм се родила обезкосмена, но някои неща не е необходимо да се развяват като знаме.
Така или иначе и двете сме убедени в това което пишем и по-нататъшния спор е губене на време.

# 89
  • Мнения: 1 336
Не мисля, че мястото на мъжа е до раждащата му жена, аз поне не бих искала да присъства и не мога да ги разбера тези жени, които искат да ги държат за ръката. Това е нещо през което жената трябва сама да премине, някои неща не са за мъжете и те не могат да ги понесат (дори и само като наблюдатели).

Общи условия

Активация на акаунт