Само ние си останахме в "ОТЧЕТНИ", скоро ще сме с ОКТОМВРИЙЧЕТА великолепни!

  • 12 545
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 217
Sunlight, това все едно аз съм го писала... Абсолютно съм съгласна - при нас също го имаше проблемът с измръзването, със зелените акита и болките в коремчето... Дано повече мами прочетат поста ти и съветите от акушерката  Peace

Милички, още не мога да ви изчета, виждам, че тук има и някакви проблеми.... Опитвам се, ама с 2 деца и баба, която да заобикалям вкъщи, ми е много трудно Rolling Eyes

# 76
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
Здравейте и от мен мамчета! Още сме 2 в 1 ама не дълго. И аз съм като теб Megche и аз преносвам вече 5 дена както ви писах вече знаете. Всеки ден ходя на тонове и бебка си е добре. Снощи имах много силни болки /все едно ще ми идва/ чак не можах да спя. Като отидох на лекар ми каза че имам малко напредък, но не е много. Главичката на бебо още е малко в страни и това ще затрудни раждането /ако е нормално както аз искам/.Докито не ме навива за секцио но каза че много ще се измъча и може пак до там да се стигне. И така решихме утре ще е секциото, няма за кога да чакаме. Утре ми каза да не пия и ям и да отида рано първо на преглед в кабинета и, а следобед ще е секциото. Cry Ще помоля мамчетата, които родиха със секцио да ми кажат нещо, което да не пропусна за утре. До преди това много не се интересувах за секциото, защото бях сигурна че ще родя нормално, но късмета ми е такъв. Днес се рових в старите ни теми където обсъждахме секциото, но нищо не открих. Много ми е притеснено като знам че ще е утре деня. Мисля тази вечер да не хапвам нищо.Ако знаех че ще се стигне до тук да чакам толкова, щяхме да предвидим секцио преди 3 седмици. Пуки и ние мислим да си  вземаме сушилня, че зимата няма съхнене на дрехите. Каква марка е вашата, не вярвах че излизат изгладени?? Thinking  И друго казаха ми че правят голям конденз и се появява мухъл в помещението където е сушилнята!? И досега това ме възпираше пък и място нямаме много, ама ще намерим де Laughing това е друг въпрос.
Гери приеми моите съболезнования Hug Много съжалявам че ти си е случило такова нещастие.
Стискайте ми палци утре!

# 77
  • Мнения: 80
   Привет момичета!
Честито на всички които вече гушкат малките си съкровища smile3525!Много да ви радват и да растат здрави и щастливи!
 Гери,мойте съболезнования за баба ти  Hug!
 Криси,страхотен е малкия мъж!Много сте ни далече,иначе бих го поискала за зет Joy!
 Ние сме добре,кърмим се,спинкаме,малко ни мъчат коликите,но не плачем.В депресия досега не съм изпадала.Ама каква депресия като имам най-сладките дечица на света.Само се гушкаме и обичкаме.Аз съм толкова щастлива (макар и малко недоспала си),но за депресия и дума неможе да става.Ние също имаме неприятности и стресове покрай бебка,но не се оставям на лошите мисли.Прегръщам ви и ви давам част от мойта положителна енергия Hug,дано ви помогне и вече да не изпадате в такива състояния.Това вреди не само на вас,но и на бебчетата.
 Ние също правихме погачата на бухтичка в неделя.Беше страхотно,майка ми направи някакви ритуали и една страхотна питка.Получихме много подаръци и въобще беше много хубаво.В петък ще ходим за чиста молитва в параклиса,че бухтичка става на 40 дни тогава.После се ходи на гости в 3 момичета,които искат да имат бебче,та още обмислям кои приятелки да посетим Wink.
  Много,много ви целувам и прегръщам!Горе главите,ние сме най-добрите майки на света!
  Мамитата дето още сте 2 в 1,и вас много ви прегръщам и стискам палци всичко да мине бързо и безболезнено и скоро да гушкате пъхкави сладурчета!
 Софко,чакаме новини Hug!

# 78
  • София
  • Мнения: 1 531
Здравейте!

Гери, моите съболезнования. Hug

И ние се дохранваме и вече не знам къде греша с това кърмене. Добавката не е никак малка-изпива си след кърмене 60 мл. все едно не са нищо. А му ги давам, когато вече е сукал много и не е спал няколко часа.

Тони, моля те ако е удобно да постнеш тук отговора ти от Хедра, защото ситуацията при нас е същата. Тъкмо исках да те питам колко сън му се събира на твоя Момо, но видях, че си писала вече.

Еми, това е, чакаме новини за още октомврийчета.

Lauren, в какво се изразяват тези стафилококи, с които са ви заразили. Какви са признаците при теб и бебето?

Наде, успех утре!

# 79
  • Мнения: 301
Hey Zdraveyte Oktovriyski mami. Az sam edno shtastlivo shtarkelche i vi nosya strahotna novina  stork-girl

 newsm51Dnes v 7:30 sutrinta Mama Sofi dade jivot na svoyata prekrasna dashterichka Victoria Stefani. Malkata Princesa e19 incha i 3/4 i teji 7 pounda i 1 uncia. Tova v BG merki e okolo 50sm i 3.200kg  newsm51
Malkata bubka veche suche i dvenkite s mama se chuvtsvat mnogo dobre. Sofi kaza, che Viki ima veche mnogo kosa Simple Smile)Nyamam terapenie da gi vidya.

Pojelavam na Viki da e Zdravo, Shtatslivo dete i da ima mnogo, mnogo Kasmet!!!  babydust7


PS. Izvinete me, che pisha na latinica, pisha ot rabota.

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 18:55 от Изабела

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Деним,сушилнята е Електролукс, но точно цифри на модела сега не мога да ти кажа. В Техномаркет знаят кой модел глади, а тя си има и огромна лепенка на вратата с една омачкана риза и после огладена. Конденз при нея няма, защото водата от сушенето отива в контейнер,който после изпуска парата не навън, а вътре за гладенето.И така има  кръговрат на водата.

Ох, как ми се спи.Дано моя спи тая вечер. Снощи така съм откъртила, че не съм чула нито една от трите аларми за хранене на телефона ми. Дани ме събуждаше малко по-късно и си търсеше де, ама чак се притесних днеска, като спя толкова дълбоко, да не би да не го чуя някоя вечер. Даже сутринта в 9, въпреки че слънцето ми пече в лицето от прозореца, и тогава не чувах алармата за събуждане. Ужас. Скарах се и с етърва ми,или зълва ми/незнам точно как се водеше/,тоест сестрата на мъжа ми, че и свекито наредих покрай нея. Няма кой да ми помага и това ми тежи много. Другите баби помагат, а нашата стои при дъщеря си в чужбина да гледа нейните деца, които вече са по-големи. Та вчера като се разправяхме със зълва ми за колики, и тя като каза че нейните деца са нямали, и на мене ми кипна и й изтърсих, че като имам баба да й носи на ръце цял ден децата, как ще има колики. И последва скандал естествено по Скайп и разваляне на отношенията поне с години напред, защото аз като нареждам, го правя наистина много лошо и по много гаден начин. Twisted Evil

# 81
  • Мнения: 11 117
Еха.. честито, Софко  Hug И на останалите новоизлюпени мами, разбира се!

Пуки, на въпроса за спането - ние спим нощем 9-10 часа, от които 6 непробудно (да чукна на дърво! и не я будя за хранене през тях) и кажи-речи, това е!!!! Денем има един сън от 2-3 ч по различно време, иначе НЕ МИГВА. А един ден даже и това пропусна. Ревем, носим се, храним се - не ще и не ще да спи. В първите дни това продължи и през нощта докъм 2-3, но вече слава богу, го няма.

Като ви чета за проблемите с кърменето, и аз се угрижвам с моите. Уж ни стига манджата, акаме и пишкаме нон-стоп по цял ден, видимо растем (не я тегля обаче), но това безсъние след храна яко ме чуди. А имам и още един проблем - едната ми гърда е препълнена с кърма и зор виждам да я опразни, особено нощем (не искам да я цедя, за да не произвежда още повече), а другата е меко казано слаба ракия. В края на деня особено е като сушена слива. Детето суче по един час и накрая си иска и втората. Преди малко пробвах да я изцедя и ужас - няколко милилитра, за бог да прости! Вярно, че бебчо бе сукал преди това от нея 45 мин, ама...

И така. Поздрави на всички ви и сили да се справяте с бедите  Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 678
EXXXXXXXXXXXXXXXXX ОЩЕ ЕДНА ДЪЛГО ЧАКАНА ОКТОМВРИЙСКА ПРИНЦЕСА  Grinning
СОФКО ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА КРАСАВИЦА И ДА Е СЛЪНЧЕВО И ЛЪЧЕЗАРНО ДЕТЕ, КАТО МАЙКА СИ    bouquet

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 576
EXXXXXXXXXXXXXXXXX ОЩЕ ЕДНА ДЪЛГО ЧАКАНА ОКТОМВРИЙСКА ПРИНЦЕСА  Grinning
СОФКО ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА КРАСАВИЦА И ДА Е СЛЪНЧЕВО И ЛЪЧЕЗАРНО ДЕТЕ, КАТО МАЙКА СИ    bouquet

Къде бе? Кога роди Софко?

# 84
  • София
  • Мнения: 285
 ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА на ПОКЖЕЙ, ДРИЗЕ, СОФКО!!!



БъДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, МОМИЧЕТА!

# 85
  • София
  • Мнения: 1 476
Неди, ще я нагушкам и нацелувам от теб, мерси  Hug

Честити бебоци на Pokjei, drize и sfkbfk, здрави и щастливи дечица да са и да радват много мама и татко  Hug

# 86
Честито Софи! Hug Hug Hug Ей, че красиво име  bouquet! Важното е, че всичко е минало добре и вече ще си гушкаш малката красавица! Да те слушка много! Макар, че  четох страшни работи за малките скорпита hahaha! Hug  bouquet Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 80
  Софко,честито мила Hug!Много да ти е здрава малката принцеса!Бързо възстановяване и чакаме снимки!

# 88
  • Мнения: 42
Ох, извинете, не съм излязла от общия акаунт преди да пиша...сори Embarassed!

# 89
  • Мнения: 697
ЧЕСТИТО НА СОФКО!!! МНОГО РАДОСТ ДА ИМ НОСИ МАЛКАТА ПРИНЦЕСА.

Общи условия

Активация на акаунт