Пердета - 4

  • 86 361
  • 453
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 051
На мен толкова много черно ми действа твърде подтискащо.  Sad Иначе интериорът е много интересен, спор няма.

# 76
  • Varna
  • Мнения: 439
Десита - интериора ти ми харесва много. Благодаря за снимките. Аз се притеснявах да не стане много тъмно с тъмни пердета и май наистина ще стане така. Макар че предполагам че при дневните снимки ще е съвсем по друг начин. Но май ще се върна на идеята за белия воал, че определено ми е и малка стаята и с нещо такова сиво, колкото и да ми харесва ще стане мрачно.
Иначе наистина ако се сложат едни бели завеси отстрани ще се разчупи и няма да е толкова мрачно. Но тя има щори и като гледам те няма да са функционални, а просто за декор.

# 77
  • София
  • Мнения: 8 283
desita12345, не съм любител на черните пердета, но аз забелязвам, че отгоре някак не е плътно по корниза, т.е. сякаш след анбора дължината на пердето е по-дълга от корниза.... не стои опънато

# 78
  • Мнения: 277
аз може би съм вече досадна, но понеже интериорът на десита е изчистен си мисля,че някакъв такъв десен http://tapeti.avtorbg.com/tapeti_elena_vladimirova_04.html
графичен,тип японска стена/ех ,колко съм упорита!/ ще отива на хола.

# 79
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 749
аз може би съм вече досадна, но понеже интериорът на десита е изчистен си мисля,че някакъв такъв десен http://tapeti.avtorbg.com/tapeti_elena_vladimirova_04.html
графичен,тип японска стена/ех ,колко съм упорита!/ ще отива на хола.

Страхотни тапети Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 537
Позволете един бърз въпрос: Къде да намеря обикновени детски пердета с картинки?
/ за градината /
За сега намерих на Екзарх Йосиф по 10-ина лева.

Предварително благодаря.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 806
И аз не забелязвам никакъв дефект, много добре са станали пердетата. Мранчо, какъв набор прави и на какъв корниз окачва?

Благодаря  Hug. Корниза  Rolling Eyes ,ако мога да го нарека така е от тези пластмасови евтини бели релси ( http://www.genesis.bg/products.php?item_id=511 ),   но след като така и така го скривам не ми се даваха много пари  Joy и си купих по-скъпи ленени пердета Peace. Само да кажа, че пердето стана доста тежко  newsm78. Иначе горе не е набор, а са едни  Embarassed ох не знам как да го обясня, като плисе  newsm78 между които се оставя 2 -3 см разстояние за да пада пердето по-този начин. За да се получи този "набор", Thinking че не знам как иначе да го нарека е нужен плат равен на дължината * 2.5. Тоест в моя случай за 2 метра готово перде  ми отидоха 5 метра плат. Blush незнам дали се разбра много.

# 82
  • Мнения: 4 380
Цитат
Иначе горе не е набор, а са едни ...

Плохи. Пак е набор макар и ръчен. Личи си качествения набор. Какви са точно плохите това ме интересуваше. Кой ти го прави? По тяхна идея ли направи набора или от форума?

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 806
От форума    bouquet. Знаех ,че искам нещо такова , но не можех да си го представя и да го обясня на шивачката . Просто не исках да се вижда корниза, а и не исках да е набор Thinking, докато един ден тук цъфна една снимка точно с такива  Joy. И така подготвена отидох  и поръчах  Peace. В Пловдив в едно ателие го направиха  Wink

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 12:23 от mrancho

# 84
  • София
  • Мнения: 107
И аз го направих с плохи, но ръчно го уших и не ми се получи така добре. Но за 3,3 м перде ми трябваха 10 м плат, а искаха по 5 лв за ушиване на метър само за плохите = 50лв.

Иначе все още търся идея за плътно перде. Някой може ли да каже на този цвят тънко пердеhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=271982&pid=8957292, дали ще отива по-светъл плътен цвят тафта или задължително трябва да е по-тъмен. newsm78

Когато видиш чуждо перде е по-лесно да дадеш идея, отколкото когато опре до твоето Sad.

# 85
  • Мнения: 593
И мене ме застигна сложната задача да избера перде за спалнята Wink, от толкова много гледане по магазините, станах разногледа Shocked  Всъщност ми е трудно да избера цвят! Пода ми е тъмен, стените с тапети в тъмно и светло сиво, като над спалнята има три реда с големи бели цветя! Мебелите също са  в някакво състарено сиво. Ще съм благодарна на всякакви мнения и препоръки за  цвят и т.н. Отначало си мислех за розово шалте и позово перде, но се притеснявам да не стане много кукленско Thinking

# 86
  • Мнения: 163
desita12345, поздравления пък от мен  Grinning    bouquet, страхотни пердета............ аз също ще си слагам черни пердета във всекидневната ( хола), честно да си кажа доста се притеснявам още как ще стои, но след като видях твоите се по успокоих, че може би не съм направила погрешен избор. Когато търсех пердета за всекидневната определено търсих светли в екрю или нещо графитено, но така изведнъж мъжа ми предложи да помислим и за тъмни пердета. И така ги поръчах черни....... дано да изглеждат добре........... тези дни се надявам да са готови и да пратя снимки ...... е ако ви е интересно де Thinking

# 87
  • Мнения: 4 202
...... е ако ви е интересно де Thinking

Разбира се, че ни е интересно  Flutter

# 88
  • София
  • Мнения: 1 511
Утре отивам да поръчвам пердетата.
Резултатът след седмица - надявам се да съм доволна. fingerscrossed

# 89
  • Мнения: 4 380
От форума    bouquet. Знаех ,че искам нещо такова , но не можех да си го представя и да го обясня на шивачката . Просто не исках да се вижда корниза, а и не исках да е набор Thinking, докато един ден тук цъфна една снимка точно с такива  Joy. И така подготвена отидох  и поръчах  Peace. В Пловдив в едно ателие го направиха  Wink

Браво. Знаех си че все за нещо е полезна темата. Малко ме учуди, т.к. в България като правило масово пердетата не се шият качествено, а специализираните ателиета са с много порочна практика.
Не се вижда много структурата на самия плат, но пада много красиво. Wink Може би трябваше корнизът ти  (и пердето) вляво да стига до ръба на стената, но и така е добре.

Общи условия

Активация на акаунт