Непрекъснати нерви

  • 2 104
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 753
При първата бременност бях супер спокойна.Но при втората и аз бях много нервна.Сама не можех да се понасям да не говорим за другите около мен...

# 16
  • Мнения: 961
От хормоните е. Все пак се опитай да се успокоиш, защото бебето усеща всички твои емоции.

# 17
  • София
  • Мнения: 17 592
Нормално е при доста бременни - хормони, какво да ги правиш, подчиняваш им се...

# 18
  • Мнения: 9 436
Благодаря ви момичета!Значи и вие сте били така,това ме успокоява!Вчера си викам това сигурно са първите признаци на лудоста Mr. Green

# 19
  • Мнения: 645
Това са хормони,но гледай да не се ядосваш толкова и да викаш,бебето усеща твоите емоции,аз пък за сега поне много спокойно карам бременноста

# 20
  • Мнения: 1 629
Ооо не го мисли ще ти мине  Grinning нормално е да ти се случва такова нещо. Аз с хората не се карах, но с мъжа ми Party Успех Peace

# 21
  • Мнения: 2 013
Ако скоро моите хормони не утихнат ще се избием с мъжо!Всеки ден караница и скандалиии  fight fight Напрево ужас,ви казвам!

# 22
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Ех тия хормони  ooooh! и аз бях ужасна бременна , постоянно виках и се сърдех , истерясвах , но когато родих всичко си отмина  Peaceуспех Hug

# 23
  • Мнения: 2 013
Изтерясвах!!! smile3532 rotfImao rotfImbo rotfImbo newsm62 moresmile Чак и на бебка и стана смешно!!!

# 24
  • Мнения: 1 428
Аз също бях много нервна почти през цялата бременост.Но какво да се прави хормони  Wink

# 25
  • Мнения: 4 433
Нормално е,все пак хормони и аз бях от нервните най много на мъжлето си го изкарвах Wink

# 26
  • Мнения: 2 013
Абе не е похвално,но в пристъп на "бушуващите ми хормони" счупих дистанционното на ТВ-то и очилата на мъжо за 150лв smile3515 smile3511 newsm61 hit badcomp  comp03

# 27
  • Мнения: 4 335
От хормоните е. Все пак се опитай да се успокоиш, защото бебето усеща всички твои емоции.
Peace

# 28
  • Мнения: 2 013
Добре де,ама нормално ли е всички около мен да ме дразнят? newsm78Хората ми говорят нещо,а аз само седя и си мисля кога ще млъкнат и ще ме оставят на мира.Искам да се изолирам от всички,а в същото време се дразня от липса на подкрепа?Май почвам да полудявам smile3511

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Мдааа, и след раждането ще има още нерви.
Давай го по-спокойно.
Ооооо,след раждането наистина ти трябват много нерви,за това сега ги пази.... Peace

Общи условия

Активация на акаунт