Детски психолози,психотерапевти и психиатри

  • 342 775
  • 657
  •   2
Отговори
# 420
  • Мнения: 3 540
Може да потърсите Цветанка Стоянова, работи към Детски комплекс на ул.,, Пушкин" 7 (бившия пионерски дом)

# 421
  • Мнения: 1
Търся добър психолог-невролог за сина ми - на 15 г. е - Пловдив

# 422
  • Мнения: 297

4.Иван Игов-училищен психолог, Иван Игов е завършил психология в Софийския университет. Той е един от основателите на практическата психология в България и е преподавател по психология. Работи като училищен психолог в Националната природоматематическа гимназия в София

Здравейте ! Имате ли някакви координати на този психолог ? Благодаря !

# 423
  • Мнения: 1 089
Търся добър психолог-невролог за сина ми - на 15 г. е - Пловдив
Д-р Николай Попов, детски психиатър, има си кабинет и екип ( детски клиничен психолог, логопед), в Пловдив на ул. Скопие N 98
тел: 0897967270

# 424
  • Мнения: 27
Може ли някой да ми препоръча детски психолог от Бургас -сина ми е на 11 год. с навлизането в пубертета му е трудно да си контрулира емоциите.Всеки ден говорим,но мисля че имаме нужда от професионална помощ.Благодаря Ви предварително.

# 425
  • Мнения: 41
Може ли да ме насочите къде мога да открия детски психолог работещ с направление, който да може да ни приеме в близките няколко дни. Необходима ми е бележка че има страх от зъболечение, спешно ми е и не търся конкретен специалист. За София става въпрос. Най-ранният час който успях да открия е за 18-ти

# 426
  • Мнения: 1 089
Може ли да ме насочите къде мога да открия детски психолог работещ с направление, който да може да ни приеме в близките няколко дни. Необходима ми е бележка че има страх от зъболечение, спешно ми е и не търся конкретен специалист. За София става въпрос. Най-ранният час който успях да открия е за 18-ти

Детски психолог такава бележка не може да издаде, трябва ви медицински специалист, ерго детски психиатър. Но надали ще намерите час по-рано. Може да звъннете в КДП"Св. Никола" на Александровска или в ГПД"Шипковенски"и да се надявате, че някой ще има възможност и време за платена консултация.

# 427
  • Мнения: 265
Здравейте,пиша със свито сърце...Трябва ми спешна помощ. Детето ми ще стане сега на 1г. и 6м. Откакто се е родил е супер неспокоен и ревлив. От ходене по лекари на 3м. се установи,че е преживял,вероятно при секциото някакъв проблем,уж мозъчен кръвоизлив,имаше 2 кисти в мозъка. Лежахме 10 дни в детска неврология към Св. Георги в Пловдив. Ходихме на рехабилитация до годинката,заради проблеми в лявата половина на тялото,преодоляхме ги. Детенцето ми започна да бърбори,да се развива уж по критериите,че и напред. Хиперактивността и нервността си останаха,пак си плачеше доста. От 1 месец забелязвам страхотен регрес. Спря да говори,не си познава името, изобщо не ни поглежда,търкаля се по земята в истерия,в кола никога не е могъл да се вози,но сега вече все едно го колят... Прани едни странни въртения с главата,стъпва на пръсти, вчера сядаше по земята и започваше да се клати напред-назад...Умирам от ужас,до няколко дни си мислих,че отключва аутизъм,вече си мисля още по-лоши неща. Сякаш детето ми не е там CryМоля Ви,казвайте ми какво да правя,къде да звъня,не че е мое дете,но според мен трябва да постъпи спешно някъде. Моя приятелка,с която споделих тревогите си,и която ива дете с аутизъм,ми каза,че в София са я приели след 1 година чакане...

# 428
  • Мнения: 1 089
Здравейте,пиша със свито сърце......
Щом сте в Пловдив и имате ясни данни за неврологични проблеми първо потърсете местните невролози - напр. проф. Иванов - да изследват детето - консултация, неврологичен статус, нов скенер или ЯМР, ЕЕГ, ако е необходимо. След това е добре да потърсите детски психиатър - д-р Николай Попов, д-р В. Котетаров и т.н.

# 429
  • Мнения: 265
Именно при проф.Иванов лежахме 10 дни.Като ни изписваха го питах какво да правим,какви са прогнозите и той каза,че при него очаква нещата да се развият добре. Евентуално контролно ТФЕ на 6 месеца. Но фонтанелата се затвори и вече този вариант отпада.

# 430
  • varna
  • Мнения: 41
Здравейте, имаме направление за детски психиатър, става въпрос за ЛКК за ресурсно подпомагане...бихте ли ме насочили къде да отидем, в Терапията ако трябва кого да търся там или може и някъде другаде?

# 431
  • Мнения: 77
Здравейте, дъщеря ми е на 1г и 11. , от доста време имаме следния проблем: при смях се разстройва силно. Това започна приблизително на 10 м- година. В началото беше просто плач и то много рядко. От 2 месеца това се засили, ако е на вън и чужд човек се засмее се разплавка, но в къщи ако ние се смеем се обижда силно или направо изпада в яростни моменти като тръшкане, удране по лицето с ръчички, залягане по земята, крещене и дори да идва и да ни удря. Преди си мислих, че е моментно и ще  премине, но вече мисля, че ще е нужна връзка със специалист. Педиатърът ни казва: характер. Търся специалист в Пловдив. Не знам направо какво като вариант да търся, психолог, невролог? Какво бихте ме посъветвали и ако имате опит със специалисти работещи с деца на тази възраст ще съм благодарна да споделите.
В търсене из интернет попаднах на детски психолог Антонета Шишкова, която работи в Диагностично-терапевтичен център "Спектър". Не съм чувала за тях за това питам ако някой има информация да сподели.
Благодаря!

# 432
  • Мнения: 353
Здравейте момичета. Нова съм в тази група. синът ми е на 4 и говори на бебешки. препоръчат ни да го заведем в София.Днес звъннах за записване за обследване в Св Никола. Има часове за Януари. Та жената ми препоръча психолози,които имат опит с неговорещи деца и са работили в клиниката Св Никола и са запознати с аутизъм. Препоръча ми др Валентина Майсторова от Пловдив, др Попов пак от Пловдив и Биляна Мечкунова от Русе. Моля някой ако има информация за тези доктори да ми сподели и мнението си за тях. Благодаря предварително😉

# 433
  • Мнения: 273
Някой има ли отзиви за д-рКуков,от Варна?

# 434
  • Мнения: 13 805
Някой има ли отзиви за д-рКуков,от Варна?

Какво точно ви и тересува?

Общи условия

Активация на акаунт