Искам да купя някакъв телевизор

  • 2 374
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Защо да не ползвам цифрова телевизия. Аз и сегаползвам кейбълтел само че обикновенна. Цифровата е с 8лв по-скъпа. Ще ходя утре по някое време да го видя това телевизорче После може да си го поръчам да ми го докарат.

# 16
  • Мнения: 74
Защо да не ползвам цифрова телевизия. Аз и сегаползвам кейбълтел само че обикновенна. Цифровата е с 8лв по-скъпа. Ще ходя утре по някое време да го видя това телевизорче После може да си го поръчам да ми го докарат.

Ти ще ползваш ама кейбълтел ще ти дадат външен тунер  Така че твоя няма да го ползваш и ще дадеш излишни пари ИЗПИТАНО Е повярвай Тунера прилича на тези на Булсатком

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
и ние се интересуваме за телевизор със същите инча 32, 37, да е FULL HD,  по скромна цена  Hug (около 1000 и нещо)
чакам ви предложенията Grinning

Аз да кажа- току-що гледах брошурата на МЕТРО и там има такава промоция за 37 инчов - 995лв

# 18
  • Мнения: 4 187
Да използвам темата да попитам - съществува ли LСD с вградено DVD Rolling Eyes ?



ПП: Отговорих си  Mr. Green. Да живее Google.... Grinning

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 22:04 от star

# 19
  • Мнения: 15
Какво марка е това в метро?

# 20
  • Мнения: 17 986
Снощи видях реклама, Сони, май 40 инча, на промоция с малък  бяха 2500 лв двата. Просто късно се заслушах, само разбрах, че големият е Full HD.

# 21
  • Мнения: 15
2500 лв не мога да дам... Ако имах 2500лв има убийственни модели за тези пари. Има и една промоция SONY KDL-40U4000 + ПОДАРЪЦИ!
ПРОМОЦИЯ + ПОДАРЪК мощна DVD система с BG DivX и USB вход SONY DAV-DZ260 + HIGH-END HDMI...>> за 2298.90лв. която е много блазнеща ама като няма толкова пари...
След обед ще ходя до ндк да разгледам СОНИ 32В4500 и ще видим...
luli5 тка е с външният приемник - проверих. Само че на СОНИто тунера със сигурност е по-добър. А най важното е че няма да ми се мота второ дистанционно и тая грозна допълнителна кутия. А какво имаш в предвид че ще дам зилишни пари, нещо по-изгодно ли има подобно?

# 22
  • Мнения: 15
Вчера нямах време обаче днес минах да разгледам лцдтата. Видях едно моделче, което много ми допадна и на което не бях иобърнал внимание по сайтовете. SONY KDL-37S4000 което не е full HD но на живо беше много добре. KDL-32W4500 е супер също на живо, но изведнъж ми умаля нещо като го видях. SONY KDL-37S4000 също е с цифров тунер за кабелна тв. Дизайна му е много добре - един черен лак са му ударили, много е як. Някакви мнения за SONY KDL-37S4000 някой да изкаже че май на него отивам...

# 23
  • Мнения: 1 426
все ще искаш и още и още, затова взимай по-големия fullhd и стига си се чудил, те и без това за половин година им падат драстично цените. Ако вземеш по малкия, който в момента е по-джоба ти, след половин година ще видиш големия на цената на малкия и ще те яд че не си го купил. Или пък що не почакаш 6 месеца.

# 24
  • Мнения: 15
Ей човек, това последното изказване ми хареса! След един момент няма какво повече наистина... Утре го поръчвам

Общи условия

Активация на акаунт