Тайната на дългата и здрава коса - 49

  • 48 046
  • 398
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 159
Това е много относително.
Аз лично ползвам маслата на "Икаров" в почивката от тривитаминола. Измивам се с хининов шампоан, след това слагам хининова вода, "Себорал Форте" или нещо друго. Но не прекалявай с хининовата вода - от нея изтънява косъмът.

# 31
  • Мнения: 9
Благодаря ви много за отговорите  Hug Hug

# 32
  • Мнения: 1
извинете ме, че малко ще ви върна назад, ама докато свърша тва и онова вие сте изписали 2 страници Embarassed

имам въпросче към Мис Арк, каза че си си взела Нивея за къдрици с екстракт от водна лилия и алое, може ли да ми кажеш малко повече инфо за него Peace

# 33
  • Мнения: 159
Досега четох за ползата от розовата вода. Определено ще започна да я ползвам и за коса. След известно време ще споделя впечатления.

Някой ползва ли Маслиновото олио на "Икаров"? Това е обезкислен и пречистен зехтин, специално за козметични и медицински цели. Имам масло за още едно-две намазвания, след което ще си взема това. newsm03 Единствено ме притеснява фактът, че се отмивало малко по-трудно от бадемовото.

# 34
  • Мнения: 42
Честита нова тема  Hug
Lulumba,добре дошла  Party
Днес си намазах косата с бадемово масло и стоях близо 4 часа,а после втрих в корените Себорал форте   Crazy Резултатът-мека и пухкава коса  Heart Eyes
Разочаровах се от Фитовала-толкова добре ми действа, а има вредни съставки,но няма да го сменям,защото явно е мисия невъзможна да се открие шампоан без такива съставки  Tired

# 35
  • Мнения: 4 496
извинете ме, че малко ще ви върна назад, ама докато свърша тва и онова вие сте изписали 2 страници Embarassed

имам въпросче към Мис Арк, каза че си си взела Нивея за къдрици с екстракт от водна лилия и алое, може ли да ми кажеш малко повече инфо за него Peace

Какво по-точно те интересува? Flutter

Маслиновото аз отмивах по-лесно от бадемовото.

# 36
Момичета аз хубаво попитах в предната тема за евкалиптово масло за растеж,но то как да ми расте косата при този косопад,който имам. cry cry cry В чудо съм се видяла-от 2 месеца какво ли не опитах и опитвам-преди всяко миене стимулант за коса,бадемово масло,Фитовал,Хининов шампоан,хининова вода,себорал форте-нищо. cry cry Имам чувството,че до 2009-та ще остана без коса. Cry А да и вече съм на 2-ра опаковка витамини Мерц.Вече просто няма да му мисля,хващам тая седмица приятеля ми(гадже,но мразя тази дума)и ще търсим ветеринарна аптека. Sad Cry Не че очаквам точно тривитаминола да подейства за косопада,но поне да я съживи малко.И най-странното е,че нямам представа откъде е толкова изтощена-не използвам преса и сешоар. Cry Обяснявам си го само с това,че се къносвах 2 пъти #Cussing out и косата ми е като слама. Cry А уж оригинална турска къна,но явно не е за моята коса,а и цвета ми сега прилича на..... #Cussing out нищо (да не кажа някоя груба дума Laughing )Та извинете за дългия пост,поувлякох се. Crazy Поздрави на всички мили дами в темата. Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 1
ами интересуваме това, дали си доволна от него и всъщност какво представлява, сигурно е нещо като крем Rolling Eyes ии как и кога го нанасяш newsm78

# 38
  • Мнения: 4 496
ivilicious_blue, мила, аз имам предвид шампоана Нивея за къдрици... Flutter



Мели-мели , косопадът няма общо с растежа, освен с този на новите косъмчета. Добре ще е да се погрижиш отсега за тях.
И да, права си за къната. Аз, след три нанасяния, и то на истинска къна, не можех да си позная косата. Повече никаква къна. Naughty Днес се боядисах с Велатон и косичката ми живна. Противно на очакванията ми/че къната подхранва/ съвсем не изглежда подхранена косата ми., а приличаще на слама. Ама същинска слама. smile3511
Споделям чак сега за това, защото не бях сигурна, че е от къната. Но вече съм. Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 311

[/quote] Само на Икаров като редуваш Бадемаво масло и Стимулант за коса. Но не ги използвай повече от 2-3 месеца-косата "свиква" с маслата. Направи почивка и след това пак. Сега съм в почивка аз. [/quote]
мис арк вярно ли е това? Аз не съм почивала от май месец насам с тривитаминол и масла. Моля те изкажи мнение   bouquet

# 40
  • Мнения: 3 314
ами то в първия пост си го пише .... на 2 месеца да се почива

# 41
  • Мнения: 311
е там пише много неща, но опита е важен!

# 42
  • Мнения: 4 496
При всеки е индивидуално, но моят съвет е да се прави по месец почивка както го пише в първия пост. Въпреки, че аз не съм правила, но то моето коса ли е?! Crossing Arms

# 43
ivilicious_blue, мила, аз имам предвид шампоана Нивея за къдрици... Flutter



Мели-мели , косопадът няма общо с растежа, освен с този на новите косъмчета. Добре ще е да се погрижиш отсега за тях.
И да, права си за къната. Аз, след три нанасяния, и то на истинска къна, не можех да си позная косата. Повече никаква къна. Naughty Днес се боядисах с Велатон и косичката ми живна. Противно на очакванията ми/че къната подхранва/ съвсем не изглежда подхранена косата ми., а приличаще на слама. Ама същинска слама. smile3511
Споделям чак сега за това, защото не бях сигурна, че е от къната. Но вече съм. Crossing Arms

♥ мис арк ♥ Би ли обяснила какво имаш предвид,или по-точно как предлагаш да се погрижа за ново растящите косъмчета?Аз имах предвид,че според мен,първо трябва да се справя с косопада и тогава да използвам продукти за растеж,може би,но нищо чудно и да греша,вие знаете по-добре. Heart Eyes И да аз направо бях  Shocked като си видях косата след къносването-уж за подхранване,блясък не знам си какво ама нъц. Cry Не съм я боядисвала никога,но сигурно,ако бях нямаше да ми се отрази толкова зле,колкото къната.

# 44
  • Мнения: 311
мис арк   bouquet благодаря ти! Да, коса е и то много красива! Peace

Общи условия

Активация на акаунт