Кашмир

  • 19 399
  • 35
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 405
Харесвате ли кашмир?
Аз- много.
Имам илузи, палта, шалове, никога няма да ми омръзне.
Естествено е доста капризен за поддръжка и аз миналия сезон унищожих два пуловера, за които още ме боли сърцето.

Ще ми е интересно как поддържате кашмирените си дрехи?

# 1
  • Мнения: 304
много харесвам кашмира,но за съжаление имам само една такава блузка Hug

# 2
  • Мнения: 1 095
О, любима моя материя!
Имам много дрехи, някои, от които от преди много години.
Нося ги рядко, имам пуловери, които съм обличала по веднъж. Пера ги винаги на ръка с хладка вода. Съхранявам ги всяка една дреха в торбичка със сапунче. Отнасям се с любов към тях и те ми носят много топлина.

# 3
  • Мнения: 281
Любима материя.
Купувам си 100% кашмирени пуловери - от втора употреба.
Давам ги на химическо чистене.

ПП Харесвам и комбинацията коприна и кашмир.

# 4
  • Мнения: 2 386
Много ми харесва, но все се притеснявам, че е твърде капризна материята и не си купувам.. Имам само един пуловер, нов е, ще видим дали ще се държи прилично след пране.
За палта добре ли е или не чак толкова? Има ли - или само +?

# 5
  • Мнения: 281
За палта добре ли е или не чак толкова? Има ли - или само +?

Има 100%  кашмирени палта, има и вълна и кашмир...

# 6
  • Мнения: 2 386
Приемам мнения и за двете. Лично аз си харесах едно, което е 100% кашмир.

# 7
  • Мнения: 410
Аз обожавам дрехи, които имат в състава си кашмир, имам три палта и много шалове от кашмир, опасявах се, че от дъждовни капки и сняг ще се съсипят, но не - добре са си! За почистване знам, че се носят само на хим.чистене, особено палтата, шаловете ги пера внимателно на ръка. Не ми звучи добре, пуловерите да се носят на хим.чистене  Thinking, та аз тр. да ги нося там вс. ден, защото пера всяка дреха, която съм носила през деня. 

# 8
  • София
  • Мнения: 7 798
Обожавам кашмир.  Crazy

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Харесвам кашмира, имам няколко кашмирени парцалки. Пера на ръка в хладка вода.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 405
За сака и палта само на химическо ги давам, но пуловери и шалове не съм.
Мария Лу- сподели за резултата от пуловерите на химическо?
Иначе аз също само на ръка с хладка вода и Perwoll, нищо друго.
После даже суша върху хавлия, за да не остават следи и гънки разни.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 405
Приемам мнения и за двете. Лично аз си харесах едно, което е 100% кашмир.
Няма проблем. Взимай смело.

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не знам кой би отговорил, че не харесва кашмир. Обаче зависи какъв кашмир. Сега всички пуловери, сака и палта са от кашмир.  Laughing (Както преди десет години всички обувки бяха италиански Joy). Материята (при не толкова внимателен оглед) и цената обаче говорят друго. Така че е хубаво човек да има едно на ум.

# 13
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Кашмирът си е вълна за който незнае  Laughing Иначе имам един пуловер и един шал от италиански кашмир, невероятен допир. Търся си от кашмирените палта на Максмара на намаление или аутлет, невероятни са и като материя, и като кройка, че в магазина им цените са абсурдни.

# 14
  • Мнения: 2 478
Не знам кой би отговорил, че не харесва кашмир. Обаче зависи какъв кашмир. Сега всички пуловери, сака и палта са от кашмир.  Laughing (Както преди десет години всички обувки бяха италиански Joy). Материята (при не толкова внимателен оглед) и цената обаче говорят друго. Така че е хубаво човек да има едно на ум.

Абсолютно вярно!
Кашмирът се познава и по цената.
Палтото го нося винаги на химическо чистене,а пуловерите ги пера вкъщи на ръка.


Търся си от кашмирените палта на Максмара на намаление или аутлет, невероятни са и като материя, и като кройка, че в магазина им цените са абсурдни.

И аз.Ако намериш повече,пиши на лични Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт