КГБ = Клуб на Готините Баби - 47

  • 21 494
  • 589
  •   1
Отговори
# 60
  • тук и там
  • Мнения: 312
Писах,писах и всичко отиде по дяволите.Не ми се пише втори път.Дидка,разбирам те,и аз бях като теб снощи,а и сега пак съм капнала,но ми е неудобно все да се оправдавам.Дограма се въздържам не защото е скъпа,а защото искам да потеглим в някоя посока,но мъжо е нерешителен.Иначе синът умее тези неща и няма да ми коства много.
Янче,утре ще се чуем.Цяла седмица не сме се виждали и вече го чувствам.
Лека и мека на лягащите!

# 61
  • Видин
  • Мнения: 961
Още веднъж ви благодаря за комплиментите! Heart Eyes
Миме, къщичката е на 7 км. от Видин, така че може да се каже че е като квартал.Но е много тихо и спокойно Peace
Дидкеее, лекувай се с вит. С и утре да кажеш че си здрава Hug
Пийвам си от чайчето на Яжка Grinning
На всички КГБейки лека нощ и хубави сънища! Hug Heart Eyes Hug

# 62
  • Мнения: 263
Лека и от мен и сладки сънища!


# 63
  • София
  • Мнения: 16 065
Лека нощ на заспиващите!
И утре да няма болни, пийте си хапчетата, чайчета  и витамини.
Чакам Ани всеки момент да си дойде и да вечеряме.

# 64
  • София
  • Мнения: 16 065
А за децата - и като ги изучиш пак не е края. Нали се изучихме и вече работи. Е сега трупа опит и клиенти и съм и обещала нещо нейно, но след септември 2011 г.  Първо да навлезе в работата и второ за да видя и аз, че не е прищявка, че и е интересно. Ако пък реши да учи - няма проблеми с плащането. Но само докато учи сериозно, а не  да се прави на студентка.

# 65
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 300

 ЛЕКА И ОТ МЕН- присъединявам се към картинката на Диди - много ми харесва!

# 66
  • тук и там
  • Мнения: 312
Моля ви,не си лягайте още.Искам да съм с вас,макар,че и на мен ми се затварят очите и от време на време излизам на вън за да се поразсъня.
Диди, оригинална си както винаги.
Зиче,извинявай,не съм те поздравила за новата темичка,но каквото и да кажа,то е БЛАГОДАРЯ!

# 67
  • София
  • Мнения: 472
Добър вечер на всички и от мен.
Зиче, картинките на бабетките са супер - балеринка и метълка-"като нас".
Жаки, къщичката ти е мечта. Пожелавам ти скоро в нея да тича и една "розова мечта".
Дидия, това детска учителка като се захване с нещо, то е на професионално ниво. Хобито ти е много красиво, цветно и радващо очите. Ама от внуци и домашни задължения кога имаш време....
За дограмата съм убедена че е важно да има циркулация на въздух. В моя апартамент няма никакъв мухъл, но има винаги отворен /открехнат / прозорец. А комшийката май ще трябва да боядисва с латекс - мухала е навсякъде. Но у тях винаги са затворени прозорците, защото тя е много зиморничева. И това е само за две години откакто живееме в блока - ново строителство с ПВЦ дограма.
 На всички хубави сънища и лека нощ!

# 68
  • тук и там
  • Мнения: 312
Лека и от мен!

# 69
  • София
  • Мнения: 1 741
    Лека нощ на заспиващите!http://www.backgroundsarchive.com/images/pub/4/4169lopv4uwzvf.jpg

# 70
  • София
  • Мнения: 16 065
Ани си дойде, вечеряхме. после и Пламен ни изненада и сега вечеря.
Мими, тук съм, ама вие заспивате вече. И аз с бодра стъпка към кревата. Сутрин ставам в 6.00 и на работа.
Яге, лека нощ от нас.

# 71
  • Мнения: 814
  HugHugHug  бабетки-кокетки! Но докато започна да чета в новата тема- Зиче,   bouquet  bouquet  bouquet, отново си на върха, страхотно оформление!, и всички отидохте да гушкате възглавниците! И дедковците  Wink!
Пак болни има, хайде, по-бързо да оздравявате Мастерче, Диди, Дидия !
Жаки, къщичката ти е едно бижу, ще стане още по-красива, като я завършите! С много любов да я изпълните!
Оленце, как е срамежливото бебче, тя и моята внучка " се показа" чак пред баща си след третия видеозон!
Мими, аз също се разсъних, а това не е добро, но ...бабешки сън, придремах 10 мин. пред телевизора и сега ще правя счетоводство на стадата 1countingsheep.
Айша, те, нашите деца, не са като нас на техните години, ние не бяхме по-малко непокорни, бунтарки, но все пак имахме и повече респект и уважение  към родителите си. Но децата са си наши и ще си ги оБичаме, нищо че промърморваме, но то е повече за авторитет!
Дидия, роденият с дарба си личи, страхотна си! Аз все опитвам нвещо да сътворя, но съм толкова вързана в ръцете, единствено цветя/ рози от листата на дърветата направих и ...до тук.
Сега  съм замислила да направя на Емка за всеки ден до Коледа по една изненада, вмъкната в роло от тоалетна или домакинска хартия. Вече накупих дреболийките, с които ще ги запълвам, остава да намеря разтегателна хартия, за да ни опаковам и направя елха, а тя да отваря всеки ден по едничко от тях. Не зная дали добре го обясних, но идеята взаимствах от форума и миналата година й хареса.
Иначе съм на работа по цял ден, завъртяла ме е една...не ми остава време дори в темата ни да надзърна, вечер съм скапана и заспивам още след вечеря, после осъмвам след първи петли, та до сутринта с отворени очи. Ама шъ съ оправим, някой друг път!
Дали да не хващам книжката и аз и в креватчето.....
Яге, лека нощ и от мен!
Лека и спокойна нощ, сладки сънища  sleepuu smile3524 smile3524 smile3524

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 23:44 от arita

# 72
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добро утро , момичета!  bouquet  bouquet  bouquet   
Хайде на кафе , чай и козуначе.  Hug



Жаки , къщата е супер. Хареса ми много.  Peace

Лек и хубав ден.  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 73
  • тук и там
  • Мнения: 312
ДОБРО УТРО!



Жабче,добро утро ранобудничке.Много е апетитно козуначето. В момента си пия кафето,после ще сготвя нещо и ще се приготвям за работа.
Желая на всички лек,слънчев,есенен ден,пълен с емоции и настроение!

# 74
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мъжете са ...

... като кафето: най-добрите са горещи, силни и не ти дават да спиш цяла нощ;

... като търговски агенти: не трябва да им вярваш на нито една дума;

... като компютри: трудно можеш да ги разбереш и винаги имат проблем с паметта;

... като ксерокси: стават само за репродукции и за нищо повече;

... като банкова сметка: без пари пет пари не струват;

... като снеговалеж: не знаеш кога ще дойдат, колко сантиметра ще са и колко ще издържат;

... като колите втора ръка: не са скъпи, но не са съвсем стабилни;

... като грима: никога не остават твърде дълго;

... като хороскопите: винаги те съветват какво да правиш, но като правило - грешат;

... като времето: невъзможно е да бъдат променени по никакъв начин;

... като мини-полите: разсееш се за малко и ще оголят краката ти;

... като държавен служител: каквото и да ги помолиш да направят, те все си намират нещо по-важно, а в действителност - няма нищо подобно;

... като местата за паркиране: хубавите вече са заети, а свободните са все неудобни и прекалено малки;

... като косачка за трева: трудно е да ги запалиш, излъчват неприятна миризма и в половината от случаите - не действат;

... като сал: без проблеми плуват по течението, само да не полагат никакви усилия (или като алтернатива - неуправляеми са);

... като тракторите: ако им сипеш вътре някаква съдържаща спирт течност, продължават да работят;

... като докторите: никога не можеш да разбереш какво искат да кажат;

... като лекарство: неприятно е да си имаш работа с тях, но са необходими;

... като кучетата: ако не ги възпитаваш, ще бягат по цялата къща и ще цапат навсякъде;

... като директорите: нищо не умеят да правят, но всичко трябва да работи идеално;

... като пощальоните: чукат на всички врати, надявайки се все някой да отвори;

... като инженерите: за тях на теория всичко работи, но на практика - първият водопроводчик ще направи всичко много по-добре;

... като адвокатите: в каквото и да ги обвиняват, те все ще си намерят един вагон оправдания;

...като видеото: напред - назад - напред - назад - стоп - извади;

...като сперматозоидите: само един на 15 милиона се оказва полезен;

...като микровълновата печка: загряват за 15 секунди;

...като делфините: всички казват, че са умни, но още никой не го е доказал;

...като раците: всичко в тях е хубаво, освен главата;

...като рекламата: трябва да се съмняваш във всичко, което ти казват;

... като облигациите: изисква се много време, за да узреят;

...като миксера: необходим ти е, но не знаеш точно за какво;

...като охлювите: рогати, лигави, пълзят и при това си мислят, че това е техният дом;

...като облаците: когато си тръгват, можеш да се надяваш, че денят ще бъде прекрасен;

...като бутилка бира: празна от гърлото нагоре;

...като конете: ако ги впрегнеш умело, можеш да ги яздиш дълги години;

...като пуканките: залъгват глада, но за кратко;

...като новородените: отначало са толкова забавни, но после ще се умориш да им разтребваш мръсотиите;


=====================================================================


33 признака, че вече остаряваш - според "Плейбой"


* Всичките ти любими филми излизат отново на екран, но вече цветни.

* В ситуация с вземане на заложници най-вероятно е да освободят първо именно теб.

* Мнозина от колегите ти се оказват родени в годината, когато е било последното ти повишение.

* Дрехите, които си запазил с надеждата пак да им дойде модата, отново излизат на мода.

* Когато ти се обаждат по телефона в девет вечерта, грижовно започват с думите: "Събудих ли те?"

* Обвиненията на някои жени срещу тебе в сексуално посегателство стават все по-нелепи.

* Започваш да се вълнуваш от операциите, които правят на хората около тебе.

* Повече време ти отнема да си починеш, отколкото да се умориш.

* Стигаш до извода, че най-големият ти враг е гравитацията.

* Спиш отделно от зъбите си.

* Започваш всеки разговор с фразата: "В наши дни..."

* Новият ти най-добър приятел е аптекарят.

* Лекарят, а не катаджията те съветва да забавяш скоростта.

* Започваш да се задъхваш, докато играеш шах.

* Нужна ти е минимум четвърт таблетка виагра, за да не опръскваш обувките си, докато пикаеш.

* Имаш твърде много свободно място в стаята, но твърде малко в аптечката.

* Детските ти играчки вече са за музея.

* Опитваш се да опънеш гънките на чорапите си и с изненада откриваш, че всъщност не носиш такива.

* Ставите ти са по-точни от прогнозата за времето на метеорологичната служба.

* Знаеш всички отговори, но никой не ти задава въпросите.

* Любимата ти тв рубрика е прогнозата за времето.

* По ушите ти има повече косми, отколкото на главата ти.

* Представата ти за вечер навън е да поседиш малко на терасата.

* Децата ти вече са на средна възраст.

* В телефонния ти указател най-много имена започват с буквите "д-р".

* Любимата ти рубрика във вестниците е "На този ден преди 20 години..."

* Най-после твоите приятели пазят добре всичките ти тайни, защото и те не могат да си ги спомнят.

* Когато си някъде на почивка, енергията ти свършва по-бързо от парите.

* Радваш се като дете всеки път, когато успееш да се сетиш къде си паркирал.

* Всичко те боли. А онова, което не те боли, не работи.

* Всеки път, когато решиш да отхапеш от някоя пържола, зъбите ти остават върху нея.

* Инвестицията ти в здравната застраховка най-после започва да се изплаща.

* Започваш да харесваш всякаква музика в изпълнение на акордеон.
 

Общи условия

Активация на акаунт