98DE: Така ли, дете мое? Така, така!

  • 16 197
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 817
Гея, стискам ти палци и те мисля!  Hug

# 46
  • Мнения: 3 521
Продължавам да стискам палци на Гея и бебе.

Ох, пускам ви нещо. Уникална простотия е, но от 1 ч. не мога да спра да се хиля. Rolling Eyes
… героите от Мечо Пух на Дисни употребяват забранени вещества:

1. На магарето Ийори не му пука за нищо, реакциите му са забавени и демонстрира силна липса на мотивация. Марихуана.
2. Прасчо се бои от всеки и страда от мания за преследване. Гъби.
3. Зайо си бута носа навсякъде, от всичко има нужда. Кокаин.
4. Тигърът не може да стои спокоен на едно място, постоянно скача и вика, никога не се уморява. Екстази.
5. Кристофър Робин може да разговаря с животните. Халюциногени.
6. Мечо Пух обича сладкото и има наистина безгранична фантазия. LSD.
7. Бухалът винаги се притича на помощ на всеки, който има проблеми. Дилър.

# 47
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ойее, Гея, стискай там каквото може и не пускай по-рано наемателчето.

# 48
  • Мнения: 48
 Simple Smile   нощна смяна поема дежурството    Simple Smile

Гея, дръж положението!!!

Аз да дам пример със себе си - още съм у нас и държа положението. Вчера бях на лекар. Бебето е с главата надолу и понеже в вече голямо /около 3 кила/ не се очаква да си сменя позата    Simple Smile   Иначе според лекарката ще се роди преди термина, но все пак се надявам да не е преди 15.11. Неприятното е, че ми откриха захар в урината и на 19.11. пак ще ходя на изследване за тази захар. За сега продължавам само с ограничаване на сладките неща. Ух...а напоследък така ми се дояждат...ама явно и като нямам толкова движения, покрай това лежане да задържа Бебето,  нещата се наслагват    Thinking

Деси, и аз да се включа - изобщо няма за какво да се притесняваш за ходенето. Когато детето е готово, то само ще тръгне. И съм чувала, че колкото по-късно проходи едно дете, толкова по-стабилно е след това    Hug   Лили се пусна за първи път, когате бе на близо година и два месеца.

ЗиМе, гледам, че вече си по-добре. И добре си го замислила това с връщането на работа    Wink   

Хм...Мише....според мен доста си се натоварила. Сега като една свеки да взема да ти се накарам, че трябва да се пазиш повече    Hug   

Хайде, да ви е хубав деня, момичета! Добро утро     bouquet

# 49
  • Мнения: 517
Ами добро утро на диво цвете и всички останали...  Hug Това с ностната смяна го 3нам от моята бременност. И а3 често имах стредностни включвания.
Вчера писах и пак всичко отиде в небитието. Да си кажа накратко  Rolling Eyes в събота а3 и мъжа ми качвахме гардероб пре3 градината на съседите, а в неделя 5 човека качвахме 250 кг пиано по вита стълба... ooooh! С това приключи хамалската част на пренасянето ни.

Днес дечица имат задължителен преглед при чичо доктор.

Гея, от сърце ти желая всичко добро.

# 50
  • Мнения: 1 947
   Добро утро!
Lale32, гледам, че си писала "задължителен" преглед - в Бавария имаше проект за такива прегледи - направиха ли ги задължителни? (Досега са само с пожелателен характер) А ние днес сме на Gewichtskontrolle на Малена. Tired

# 51
  • Мнения: 517
Доколкото 3нам са 3адължителни и лекарят следи дали се посестават. Днес сте го питам как стоят 3аконово нестата. Той е много спокоен и умерен човек и се държи много добре с майките. Хвали ме всеки път  Laughing 3а старанието и на мен ми става драго... Laughing

# 52
  • Мнения: 11 314
Ани, при нас са вече задължителни. Дори получих напомнително писмо от местното министерство на младежта и спорта да не забравя У3, а като бяхме при доктора, той пък от своя страна имаше списък, на който отмяташе дали и на коя дата сме го посетили и каза, че праща копие до министерството.
Ако пропуснеш, пращат инспектор от югендамт да провери аджеба що си пропуснал датите.
Един наддал бузест Хамлет

# 53
  • Мнения: 7 605
Мале, Кате, страхотни снимки, много си се подобрила със снимането, браво   bouquet

Добро утро  Sunglasses

# 54
  • Мнения: 122
Деси,според мен няма за какво да се притесняваш.щом се изправя прав с помощ,значи скоро ще събере смелост и сам да ходи Peace

Вечи,снимките са страхотни!А какъв фотоапарат ползваш,ако не е тайна?Ние сега обмисляме да си вземем нов и много се чудим.Искаме хем да е лесен за ползване ,хем да е бърз,хем да прави хубави снимчици,дай идея   Simple Smile
Стискам и аз палци на Гея! Praynig

# 55
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Верно Хамлет е направил бузаки.пу пу загладил е косъма WinkМного са сладки, ама и майстор фотографа е номер едно!!Поздравления

# 56
  • Мнения: 1 584
Веч, страхотни снимки. Аз дебнах тук слънчево време да снимам малката така в листата и то точно като пекна - тия хаусмайстерите да се разработят и да ги изчистят Sad

Татяна, което напомня, че ти още не си показвала снимки с новата камера Naughty

Добро утро и от мен. Аз до 12.30 съм сама с Ноеми - каката е при тагесмутерката. Ама на това гадно време нищо не ми се прави Sad

# 57
  • Мнения: 7 605
Татяна, което напомня, че ти още не си показвала снимки с новата камера Naughty

А не, покаzах, от по4ивката в Турция  Peace

# 58
  • Мнения: 1 584
Аз не съм ви показвала как съм ги изтипосала моите две Laughing
кой кой е Mr. Green

# 59
  • Мнения: 3 880
Майра, тези деца ще рече човек, че една майка ги е раждала Wink Mr. Green
Аз казвам- в ляво малката, в дясно голямата (шансовете са добри- 50 на 50 Mr. Green)

Вечке, страшни снимки. На теб като ти свърши майчинството фотографка ли ще станеш? Wink Без майтап, аз ако можех да снимам така хубаво със сигурност щях да се преквалифицирам в бебешко-детска фотографка, сигурно е голям кеф- хем интересно, хем забавно, хем доходоносно Simple Smile

Забравих да кажа, че и бебунчо е голям сладур Heart Eyes станал е вече "истинско" бебе, в смисъл- очовечил се е вече- закръглил бузи, гледа хитро, право муцунки, бонбон Simple Smile

И като така и така редактирам, да те питам- твоите големите винаги ли гледат така замечтано или си ги научила да пускат този род поглед по команда, за снимка? Simple Smile Питам, защото моята като види, че ще я снимам и като започне да прави едни изкуствени физиономии- стиска очи или ги пули, усмихва се нарочно и ей такива ми ти работи. Понякога 30 пъти щракам, докато докараме някоя по-естествена ooooh! Laughing

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 12:14 от Biba Sparrow

Общи условия

Активация на акаунт