98DE: Така ли, дете мое? Така, така!

  • 16 205
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 521
Абе тия от Лимангото големи тарикати newsm78 В неделя поръчах нещо, гледам веднага в понеделник си дръпнали паричките по бързата процедура, а в поръчката пише, че ще ми доставят нещата  между 29.11. и 15.12. И що ми взимат парите тогава 3-4 седмици предварително? Rolling Eyes

Мдам, аз си поръчах току що разни коледни джиджавки от акцията на Мила и си ги чакам между 6.12 и 17.12...ако не за тази Коледа, то за следващата ще ги ползвам Rolling Eyes мисля да им драсна едно мъмрене, че се покрай празниците биха могли да се поразбързат малко с доставките Twisted Evil

Добре заварили Hug.

# 271
  • Мнения: 3 880
...че се покрай празниците биха могли да се поразбързат малко с доставките Twisted Evil
Ама като се разбързат няма да могат да съберат достатъчно лихви от събраните предварително парички Wink Twisted Evil
Да взема и аз ли да стана една търговка без начален капитал newsm78 Wink Ще събирам парите на хората пък после по някое време ще ходя да пазаря и да пращам- чиста работа  Twisted Evil

# 272
  • Мнения: 1 817
Сърфи,  уелкъм и без повече аварии! Hug
Бибе, не ти ли се е случвало желанието за викане да е по-силно от желанието за сдържане  Wink ? Щото на мен ми се случва  Blush ... А ако някоя ми каже да съм по-тиха, ще стана още по-шумна. Не вярвам да ми кюндигват жилището, защото съм правила шумно любов  Peace . Все пак в договора ми не пише,  hahaha че трябва да седя на сухо. Тва е все едно да те кюндигнат, щото бебето ти реве нощем. Ми кво да направиш? Да му лепнеш устата ли? Crazy Мен повече ме притеснява, че стабилното ни легло е от чисто дърво и малко скърца  Joy . Ама вече не му обръщам Фнимание.

Болните да оздрвяват! Идва коледа. Трябва да се пие глювайн  Grinning !

# 273
  • Мнения: 7 605
М да, ама то нали си пиШе при акцйона, кога Ще ги доставят. Те първо събират желаеЩи и пари и поръ4ват при фирмите, 4акат доставката и ги раzпределят. Не са магаzин, вярно 4е магаzините са по удобни, но zа това пък цените са добри (не вси4ки, но пове4ето да).

Сърфи, добре 4е каzа, и аz Щях да поръ4вам Коледна украса на Мила......добре 4е може да се полzва всяка година. То има опция да давате оценка на акцйона и да пиШете коментар, направете го, да праЩат Кол. украса толкова късно е наистина смеШно  ooooh!

# 274
  • Мнения: 3 880
Зиме, аз съм пропуснала подробността, че са ги заплашвали да ги изгонят по тази причина (или ти си пропуснала да напишеш Wink) Разбрах само, че са им направили забележка. Естествено, че е прекалено да ги изгонят заради това, но щом вдигат системно шум  повече от нормално (без значение от какво естество Wink), защото да не ги предупредят, може пък и да не са знаели, че се чува така Simple Smile.

# 275
  • Мнения: 3 521
Татянка, написах им едно Браво там, защото цените на Мила са много добри, а и аз основно накупувах посуда (серията "Цирк") за добавка към подаръка на хлапето. Коледната украса изобщо даже и не мислех да взимам, но няколко неща ми се набиха в очите и за това сега се замислих, че е малко мудна доставката в случая.  Thinking

Съгласна съм с Биба - една забележка е ОК. Поне да са наясно, че не пее детето на комшийката Laughing.

# 276
  • Мнения: 1 584
Сърфи, Татяна, и който има още детска кухня - бихте ли споделили къде сте ги сложили (в отделна стая на дребните?). Искам да взема на Ясмин за Коледа и в момента водим спор с таткото дали ще събираме всички части из жилището.

# 277
  • Мнения: 7 605
Майра, в хола я сложихме по простата при4ина, 4е сме по цял ден в хола, детската е на 2рия етаж и zа това zа сега е само спалня. Не събирам посуда иz къЩата. Вси4ките ни игра4ки са тук долу  ooooh!

# 278
  • Мнения: 3 521
Майра, при нас е в нейната стая, опряна на едната стена. Нищо не събирам - когато разнесе нещата и реши, че се е наиграла сме се разбрали, че всичко трябва да си отиде на мястото, за да може и на следващия ден да го намерим и пак да си играем. Това важи и за кукленската и къща, легото, плеймобил-джиджавките и т.н. комплекти с повече от една част. А и нещата в кухнята са едрички и не можеш да ги загубиш лесно - след като за година само една солница изчезна, сещай се Laughing .
Пък и кухнята си има хладилник, фурна, разни тайни отделения - къде-къде по-интересно е там да се крият работите Wink.

# 279
  • Мнения: 7 605
Нека се молим zа Марти....  Praynig

# 280
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Марти  Praynig Praynig Дано след прегледа има добри вести  Praynig Татянка, напиши какво става и как е минал прегледа  Praynig

# 281
  • Мнения: 7 605
Деси, писах в темата zа Марти.

# 282
  • Мнения: 1 584
Сърфи, Татяна, мерси Hug

 Praynig За Марти. Отивам да чета новините - дано да са добри  Praynig

# 283
  • Мнения: 3 521
 Praynig за Марти и Ива

# 284

Общи условия

Активация на акаунт