98DE: Така ли, дете мое? Така, така!

  • 16 218
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 813
Ми нали това ти обясних - където са дупките, правиш шнур от няколко цветни ленти, сплиташ ги и после го прошнуроваш. Вместо да търсиш друго, това е най лесно. После добавяш още една лента, на която да се закача.

# 256
  • Мнения: 11 327
Сърфи, бързо да се оправяте! Знам какво ти е и ти пращам голям гуш! Hug
Мисти, тази фаза ще мине. И то съвсем неусетно. Но послушай хазяйката си и иди на психолог. Няма да сбъркаш. Поне знаеш моите патила и колко ми беше от полза на мен. Не се предавай толкова лесно, борбена душа си! Heart Eyes

И аз съм лоша майка като Татяна. Тормозя си децата с висока температура. Чак като тръгнат да обръщат комбалите, тогава предприемам мерки. Сега са под голям надзор, че в понеделник имаха контакт с дете, болно от скарлатина. Да не ми се тръшнат и тримата, че тогава ще вдигна белия байрак Crazy
А Хамлет продължава да хамлетува, мамка му! ooooh! Иска да е френски пич и се пъне на наддаването. Twisted Evil

# 257
  • Мнения: 517
Писах, писах, и кво остана?  Close 

# 258
  • Мнения: 117
иПоложението при нас преди лягане беШе 38,9°, ледени ръце и крака....дадох Парацетамол zа да не вдга пак много преz ноЩта (тя все вдига по време на сън  Thinking ).

Направи ми впечатление това за студените крайници - аз зная, но не помня вече от кьде, че не е хубаво крачетата да са студени, тогава нещо с крьвообращението не е на добре.
Много болни дечица, дано се оправят бьрзо Hug Praynig  bouquet

А това за страничните ефекти от илачите по листовките понякога е умопомрачително Crazy. Аз сьм чела такава листовка, около 2 м дьлга, от която стана ясно, че за да приемаш това лекарство трябва да си абсолютно здрав Thinking Wink

# 259
  • Мнения: 1 242
Добър да е денят, момичета!

Лале, изводът - копирай, преди да публикуваш. Wink

Алекс е бомба, явно нещо само в понеделник не беше разположен. Може би за втори път през по-съзнателния си живот повръща, та преди случката детето ми съобщи: "Ох, устата прави номера." Laughing
Успя да ме разсмее въпреки притеснението.

Дано и Сърфи да има вече повече поводи за усмивки! Изписаха ли ги?

# 260
  • Мнения: 7 605
Гарго, студени крайници оzна4ават, 4е температурата оЩе се ка4ва. Ако са топли, zна4и е постигнала върхът и може да се сваля и с компреси  Wink

# 261
  • Мнения: 3 880
Добро утро, как са болните днес?

Но това не било всичко! Хазяинът ги предупредил  Naughty  да бъдат по-тиха за в бъдеще.
А те какво са очаквали? Да ги поощрят да викат повече ли hahaha
Аз съм старомодна- държа интимностите да си останат интимни и да не ги споделяме с комшиите Laughing Нито искам те да ме чуват, нито пък аз тях да слушам. Което ме подсеща да ви разкажа как преди 2-3 седмици една нощ в просъница чувам нещо като пеене, ама нали знаете какво е, когато току що си заспал и нещо не можеш да различиш сън от действителност. Решавам, че Леа се е разпяла на сън и си викам "бе какво му стана на това дете, чак на сън да пее". Моят още четеше някакво списание и очаквам, че ще стане да види по какъв повод са тези среднощни концерти, но той си лежи и си чете, а аз чак се поядосвам, защото усещам, че се разсънвам, но "песента" спря. Тогава окончателно се събудих и му викам "Защо пя Леа? Защо не отиде да видиш какво става?" А той- "Леа си спи, спокойно, комшийката "пя" Joy така пя, че чак тавана щеше да падне". И мен като ме напуши един смях, нали се сещате за какъв род пеене става въпрос hahaha. Да уточня, че нашата къща е много добре шумоизолирана- не се чува тропане, говор, викане и т.н., само някоя дрелка ако забръмчи тогава чуваме нещо и се чудя каква беше тая, някоя гостенка гръмогласна ли, не знам, не сме я чували друг път. Но ако всяка вечер така ми "пее" и аз ще се оплача на хаусмайстера, да каже на мъжа й да я затиска с възглавницата като запее Joy

Зиме, как може да предпочетеш телевизор пред кино? Wink Аз ако съм на твое място всяка седмица на кино ще ходя. Както се казва в рекламата "Dafür werden Filme gemacht". След 2-3 седмици ще гледаме "Мадагаскар2" на неделното, семейно кино, по обяд ooooh! - това ще е най-голямото ми киноизживяване до края на годината, за нещо по-така едва ли ще ме огрее. Обаче в наше село скоро ще отварят кино (те от 2 години са го заотваряли, но сега вече са на финалната права) тогава вече ще ходя самичка, иначе не ми стискаше да ходя сама, в съседния град, нощно време на кино Wink.

# 262
  • Мнения: 3 521
Куку в къщи сме си.
Благодарности за пожеланията - явно стискането на палци помогна Wink. Дребният Сърф най-накрая доказа, че може да се прибира у дома - издържа 24 ч. без да повръща и без система. Whistling
Благодаря на всички за пожеланията  Hug.

На останалите болни дребни и не-толкова дребни - бързо подобрение Hug

# 263
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 813
Сърфи, добре дошли, дано всичко вече е наред с малкия Сърф! Hug

# 264
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Хора, имам въпрос  Embarassed Как се казва една играчка за деца на около 1г. представлява една пръчка за бутане и долу различни - патета, кученца и т.н. въртят им се разни части и детето така си го бута  Embarassed Embarassed дано сте ме разбрали - HABA имат такива, вчера ги гледах в Кауфхофа, но 30Е ми се видя много за такова неща и реших да потърся в майтойс, но сега не знам как се казва  Embarassed Embarassed Благодаря предварително, дано сте разбрали какво питам   bouquet

# 265
  • Мнения: 3 880
Dezita, Schiebetier му се вика или Schiebe-Ente, Schiebe-Hund, Schiebe-Frosch, Schiebe-Бла-Бла....
Tuк например

# 266
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Бибееее,  Hug

# 267
  • Мнения: 7 605
Деси, ето ти едно zа 5?   Mr. Green http://www.leiselsbach.de/_py-Spielwaren-Spielwaren-nach-Marken- … -970-1048-1097-0/

Сърфи, добре сте се zавърнали, добре 4е вси4ко е zад гърба ви  Hug Дано Симона скоро е в пълна форма  Hug

Бяхме при докторов. Пак ниЩо, предложи ми АБ ако искам, демек тежка артилерия, но нито той нито аz бяхме много въzхитени от идеята и се раzбрахме да 4акаме оЩе 2 дена и Ще видим  Thinking Сега ни даде нов сироп zа каШлицата. Ина4е ноЩта беШе спокойна много, таzи сутрин 37,5.Да видим как Ще проти4а....

# 268
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Бибееее,  Татянкааа, Hug

Ама като е дървено навън може ли да излизаме с него - то ще се олющи, ще заприлича на нищо  Embarassed Embarassed Rolling Eyes Кажете, че нямам много опит с тия играчки точно  Embarassed

Сърфи, добре дошла  Hug

# 269
  • Мнения: 3 880
Сърфи, добре сте се завърнали и да няма повече боледуване, че ей го на- празници наближават Wink.

Десита, излизайте си навън с нещото, пък като заприлича на нищо- голяма работа, и без това няма да го ползвате с години Peace

Абе тия от Лимангото големи тарикати newsm78 В неделя поръчах нещо, гледам веднага в понеделник си дръпнали паричките по бързата процедура, а в поръчката пише, че ще ми доставят нещата  между 29.11. и 15.12. И що ми взимат парите тогава 3-4 седмици предварително? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт