Среща на БУРГАСки бременлийки-АПРИЛки 2009

  • 10 049
  • 161
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 577
Привет момичета Simple Smile

Чудесно е, че ще се събирате бременни мами  Peace дано и за в бъдеще продължите да споделяте приятни мигове заедно  Hug
Искам да ви информирам, че мами и кандидат-мами бургаски, а и не само, пишем в една отчетна тема.
Всички нови мами са добре дошли  Hug
Ще организираме и Предколедна вечерна среща, и Дядо Коледа за деца  Peace
Вечерната среща е за 13-ти, гледам съвпада с вашата, но е в различно време и се надявам да успеете и за двете Laughing
За повече инфо : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351938.0

С някои от вас се познаваме, а с останалите ще ни е много приятно да се запознаем  Hug

# 46
  • БУРГАС
  • Мнения: 134
Момичета много съжалявам но ще пропусна срещата за 13 декември, newsm45 аз правех парти изненада за моя мъж,   dance  Gift Tadaи поканих  8 човека, плюс нас , стават 10, а вчера ми сервира да знаеш еди си кой и кой поканих за празника и аз онемях, ами сега с моите поканени и неговите у дома ще е лудница 16 човека ще сме   bigdance2  costumed034  Party Timeи голямо готвене ще пада newsm64 cook в събота и няма да имам време да се откъсна  smile3518за да ви навестя а така ми се искаше  smile3507

# 47
  • Мнения: 4 362
Надявам се всички да се организираме  Grinning
Как ще се познаем  Grinning,да носим по едно балонче  Mr. Green
И последно към колко часът ще е,понеже аз и ще има да търся къде да паркирам  ooooh!
Има ли желаещи да дойдат с мен и щерката на новооткритият магазин "Премам",преди срещата,ей така да разгледаме  Rolling Eyes

Дея + дъщеричката и
Didka132
Renka79
ben78
Desi_D + синчето и
ksd_g + синчето и

# 48
  • Мнения: 249
Така, мамчета, запазих маса. За 16 часа, Детския кът на кафе Nataly's на партера на хотел България за 13 декември. На името на Ирена Люцканова. Казах че ще сме на свободна консумация. Да ви обясня как се влиза там - входа е отстрани на хотела, от към Богориди, от където си се влизаше за Зимната градина, влизате и само направо, насреща се виждат през стъклата детските играчки. Като влезете масата е точно до Люлката, има направено нещо като подиум, по висок е пода, и там най-голямото сепаре в дъното. Ох дано да сте ме разбрали. Аз ще съм там  Peace Ако някой не може да ни намери  - 0889 001330 е телефона ми  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 4 362
Кафе кафе Nataly's го зная  Grinning
МНого ми се щеше малко по рано да тръгна аз,но ще видим ако времето е хубаво още на обед ще сме в БУргас със малката,ако ли не ще тръгнем към 15 ч.

# 50
  • Мнения: 4
Ренка 79,миличка ,супер си го обяснила мястото.Аз се притеснявах да попитам как да стигна защото съм ходила само веднъж ,но с твоите указания дори и аз,каквато съм блейка сматам че ще се оправя.Само дано и на Стефан да му премине че ми е много притеснено....

До събота!

# 51
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Hug
Браво Рени,че си така организирана !   bouquet И аз идвам (последно за 4 следобед) и нямам търпение да идва събота. А сутринта мисля да пообикалям детски магазини Simple Smile

# 52
  • Мнения: 4 362
Здравейте и от мен! Hug
Браво Рени,че си така организирана !   bouquet И аз идвам (последно за 4 следобед) и нямам търпение да идва събота. А сутринта мисля да пообикалям детски магазини Simple Smile

Дидка,да ходим заедно  Blush
Само да е хубаво времето и ние ще дойдем по раничко...
Ако искаш ще ти пусна тел на лични ,да се уговорим  Grinning

# 53
  • Мнения: 10
Здравейте момичета,
извинявайте, че не потвардих по рано но не съм влизала в нета. Ако има места все още, ще се радвам да дойда със сина ми.
До скоро виждане.

# 54
  • Мнения: 4 362
Здравейте момичета,
извинявайте, че не потвардих по рано но не съм влизала в нета. Ако има места все още, ще се радвам да дойда със сина ми.
До скоро виждане.

Hug ще те чакаме  Grinning

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 347
Здравейте,
само да потвърдя за утре... дано я намеря масичката в дъното до Люлката Wink че каквато съм разсеяна... да не ви пропусна  Grinning
До скоро Simple Smile

# 56
  • Мнения: 4 362
Момичета,аз съм на линия утре,най вероят следобед ще съм в БУргас  Grinning
Телефона ми е 0897567515,ако някой има желание да обикаляме магазини  Laughing

# 57
  • Мнения: 249
Деичка, аз през деня ще съм заета в къщи, но в 16.00 ви чакам  Peace

# 58
  • Мнения: 4 362
Деичка, аз през деня ще съм заета в къщи, но в 16.00 ви чакам  Peace

Там ще сме  Laughing ,ще ме познаете /едно голямо мече / Mr. Green

# 59
  • Мнения: 182
Момичета пожелавам ви приятно изкарване на срещата,да се снимате!Аз за съжаление не мога да доида защото няма кои да гледа малката а тя е сополива и не е приятно да киха пред бременни и деца!Живот и здраве другата среща може и аз да се уредя!

Общи условия

Активация на акаунт