За първа година в детската градина - 12 част

  • 14 589
  • 282
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 331
 newsm59 newsm67 и от менннн

Дю Как е минало в градината?

# 76
  • Мнения: 1 240
newsm59 newsm67 и от менннн

Дю Как е минало в градината?

При нас надявам се добре минава, още съм на работа.  Laughing
ДюДю, присъединявам се към въпроса на SASH, любопитна съм и аз как е минал празника? Твоят ник е като моя, но х2.  Grinning

# 77
  • София
  • Мнения: 4 294
О разбира се че всички сме любопитни как е минал рожденния ден на Калоян, като го вземеш и имаш време да пишеш  Laughing

# 78
  • София
  • Мнения: 700
newsm59 newsm67 и от менннн

Дю Как е минало в градината?

При нас надявам се добре минава, още съм на работа.  Laughing
ДюДю, присъединявам се към въпроса на SASH, любопитна съм и аз как е минал празника? Твоят ник е като моя, но х2.  Grinning
Simple Smile Да  сходен ни е ника. Ами все още не знам, аз също съм на работа. Баща му ще го вземе към 16.00 като се наспят и ще докладвам. А в следващите дни и снимки ще пусна от празника в градината Peace

# 79
  • Мнения: 331
обърках те ме с тези никове  Crazy Joy Joy

# 80
  • Мнения: 1 949
О разбира се че всички сме любопитни как е минал рожденния ден на Калоян, като го вземеш и имаш време да пишеш  Laughing

И снимки от купона искаме   ura

Абе, девойки, какви са тези вкуснотии дето ги слагате   ooooh! На Дудунка й простих някак си, ама вие спирка нямате. Около нашия офис няма от къде човек да си купи едни солети, а вие ....  Rolling Eyes

ДюДю  Heart Eyes Hug

# 81
  • Мнения: 1 187
обърках те ме с тези никове  Crazy Joy Joy
Смених моя, понеже има много сходни. Вече съм Аурора. Отдолу е написан старият ми ник.   Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 6 260
Ние си имаме барче, т. е. солети имаме ...  Joy  Peace

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 16:30 от Спящата красавица

# 83
  • Мнения: 1 949
Ние си имаме барче, т. е. солети имаме, но работя в нещо подобно на затвор (и на външен вид), изключваме си мобилните и ги заключваме в метални шкафчета (не се базикам) и мога да излизам извън оградата само срещу подпис на търговски или изпълнителен директор, вкл. и служебно, така че не се оплаквайте.  Joy  Peace

Стана ми интересно къде работиш  Shocked Ако искаш драсни на ЛС, ако не е тайна, ъф корс.  Mr. Green

# 84
  • София
  • Мнения: 4 294
Спящата красавица разбуни размисли у всички ни, кое ли е това работно местенце  newsm78

# 85
  • София
  • Мнения: 6 260
Не е някаква тайна - и визитки си имам, но не е желателно да го пльоскам във форума.  Peace А и да отговарям на всички на лични - ще ми се отели вола.  Joy

# 86
  • София
  • Мнения: 700
Аз също съм заинтригувана  Thinking какво ли ще е това работно място

# 87
  • Мнения: 1 240
Спяща красавица и на мен ми стана интересно къде работиш?

Иначе и при нас е така: за да излезеш вън на двора, трябва да си чукнеш картата, барчето работи сутрин до 08.00, на обяд от 12.00 до 13.00 и след обяд от 15.00 до 15.30. За втората и нощна смяна от 17.00 до 17.30.

# 88
  • Мнения: 1 187
Тогава аз съм най-добре - пазарът е до сградата, в която работя. Шеф на главата нямам, а ако случайно ми се обади - плащам тока!  Joy
Все пак, Красавице, къде работиш?

# 89
  • Мнения: 2 471
Ние си имаме барче, т. е. солети имаме, но работя в нещо подобно на затвор (и на външен вид), изключваме си мобилните и ги заключваме в метални шкафчета (не се базикам) и мога да излизам извън оградата само срещу подпис на търговски или изпълнителен директор, вкл. и служебно, така че не се оплаквайте.  Joy  Peace
Олелеееее, звучи страшничко

Общи условия

Активация на акаунт