"Шоколадова коса"

  • 214 680
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 123
И аз съм в "шоколадовите момичета"  Mr. Green
Понякога си правя кичури и съм по руса.Като ми омръзне си боядисвам цялата коса-получава се хубав ефект върху кичурите.
 

# 46
  • Мнения: 2 478
От 3-4 години съм с шоколадова коса.Обожавам този цвят.Била съм и малко по-светла ,може би мляко с шоколад,но предпочитам чистия шоколад Laughing
До скоро ме боядисваха с Alfaparf,а сега с Paul Mitcel номер 5 ,но слага и натюрал ,защото имам бели коси..... вече Sad

# 47
  • Варна
  • Мнения: 3 415
emi_lia, трудно прочетох поста ти...
боядисва ме фризьорката ми, но каза, че я продава и който иска може да си я закупи. Води се професионална боя за коса и не е разпространена в магазините за козметика. Вероятно може да се намери в складове от които фризьорите си купуват продукти.  Peace


В кой фризьорски салон е това, че и аз се интересувам от тази марка боя за коса на KUNE?

Фризьорският салон се намира в улицата до "New Yorker", която води към гарата...салонът се казва "Роос", като слизаш към гарата се намира вляво Peace

# 48
  • Мнения: 293
Някой знае ли от къде мога да си купя показаната по-долу Лореал - Ферия?
Вчера гледах в Била  и нямаше Ферия.

# 49
  • София
  • Мнения: 4 751
Някой знае ли от къде мога да си купя показаната по-долу Лореал - Ферия?
Вчера гледах в Била  и нямаше Ферия.

В повечето аптеки, които продават бои за коса, а също и в магазинчетата за козметика.

# 50
  • Мнения: 298
С Лореал - Ферия си докарах страхотен шоколадов цвят и страхотен блясък, но за около 2-3 седмици цвета падна напално и се появиха едни червено-ръждиви нюанси  ooooh!

# 51
  • София
  • Мнения: 4 751
С Лореал - Ферия си докарах страхотен шоколадов цвят и страхотен блясък, но за около 2-3 седмици цвета падна напално и се появиха едни червено-ръждиви нюанси  ooooh!

При мен с всички бои на Лореал е така Tired

# 52
  • Мнения: 2 491
Купих млечни шоколад и утре ще се боядисавам ще докладвам за резултат на тъмна основа Simple Smile

# 53
  • Мнения: 66
И аз съм в "шоколадовите момичета"  Mr. Green
Понякога си правя кичури и съм по руса.Като ми омръзне си боядисвам цялата коса-получава се хубав ефект върху кичурите.
 

Няма как да не те цитирам, при мен е същата ситуация Grinning!
Добре, че попаднах на тази"шоколадова" тема, че се бях засилила да се изрусявам, но..... вече НЕ!
"Отворихте"Ми очите, така да се каже, момичета  bouquet!

# 54
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
Поизчетох темата на диагонал Simple Smile но ме вълнува един въпрос, а не срещнах някой да е писал нещо за боите Шварцкопф, мисля че и те предлагат такъв цвят. Има ли някой от вас да е пробвал и дали е доволен?

# 55
# 56
# 57
  • София
  • Мнения: 38 484
А новите шоколадови нюанси на Гарние Колор Натуралс някой виждал ли ги е?
Аз днес търсих в Кауфланд, ама нищо не намерих. Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 123
И аз съм в "шоколадовите момичета"  Mr. Green
Понякога си правя кичури и съм по руса.Като ми омръзне си боядисвам цялата коса-получава се хубав ефект върху кичурите.
 

Няма как да не те цитирам, при мен е същата ситуация Grinning!
Добре, че попаднах на тази"шоколадова" тема, че се бях засилила да се изрусявам, но..... вече НЕ!
"Отворихте"Ми очите, така да се каже, момичета  bouquet!

    Mr. Green дааа  Peace
обичам да се променям и това за мен е най-лесния начин  Party

# 59
  • Мнения: 10
Понеже съм много зле с имената на цветовете, някой може ли да ми каже на този цвят на джолката как му се вика  Thinking

http://www.motoblog.bg/gallery/index-big.php?album_id=2034&current=0

Мерси предварително!

Общи условия

Активация на акаунт