Водите ли дневник на детето си?

  • 3 987
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 473
Започнах, но много не сериозно и в последно време не съм писала. Но намирам идеята за много хубава. Аз събирам в една голяма кутия разни неща,  като дрешки, снимки, играчки и други дреболии, който да запазя и някои ден да отворя и да му ги покажа.  Разбира се  и ние да си припомни ме с баща му за първите месеци след раждането.

# 31
  • Мнения: 860
Да! Водя дневник записвам си и със снимки се опитвам да запечатам това-онова последа има какво да му разказвам с подробнисти а и той да чете да се посмеем Wink
Пиша и в дневника-НАШЕТО БЕБЕ на издателство Фют Simple Smile
Все пак ми е първо бебче и с татито пишем ли пишем Simple Smile

# 32
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Да. От готовите дневници  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 643
Да , водя и на двете деца, всичко- консултации, килограми , ръст, зъбки, първи думи , всички номера .

# 34
  • София
  • Мнения: 23 102
Не водя!
Имам само купешки и него си попълвам...
В един тефтер записвам консултациите и мерките!
Смятам един ден, живот и здраве, да записвам нейни бисери (дано да има много такива)  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 643
Ами то именно бисерите са интересни-като започнат да говорят ,аз пиша всички думи , първи изречения и сега като ги чета за баткото, ми е много мило.Малката казва няколко думи, но и тях записвам...

# 36
Аз водя визуален дневник още от първата ехографска снимка и на двете. Идеята ми дойде по случай това, че бащата на Вики следваше изящно изкуство в моя университет, където се и срещнахме де, и той трябваше да представя такъв дневник по модулите които взимаше. При нас този дневник се състои от най-важните снимки-раждане, първо зъбче, рождени дни... и леки записки към тях. И за Вай правя същия, но този на Вики е къде къде по-пълен. Тъй като не знам колко листа ми трябват тези неща ги редя на отделни листове в една голяма папка с кожени корици, към която се добавят джобове и смятам до 18 г. да ги докарам и да им ги подаря.

# 37
  • Мнения: 73
Аз също имам такъв дневник,че даже ми подариха и албум-дневник и двата ги попълвам Crazy.В началото пишех всичко най-редовно,но преди два дни се сетих,че от рожденният му ден не съм ги отваряла и взех,че понаписах нещо.
Не мисля,че е вманиачаване,просто и аз съм имала такъв дневник и сега ми е много интересно като го чета.Надявам се и на моя бандит да му е интересно. Peace

# 38
  • Мнения: 9 973
опитах,но мисля да си купя за попълване

# 39
  • Мнения: 6 443
Да,но след годинката почти не ми остава време и много съм го занемарила. Confused
Иначе ми е мн интересно да си чета моите Grinning

# 40
  • Мнения: 789
Все още ми е много интересно да вписвам какво ли не,само не знам до кога...Иначе и аз...от време на време се сещам,че скоро не съм писала.Но понякога като седнем с мъжа ми да го разгледаме,и като четем ,се учудваме как минава времето,кога порасна Иви... Rolling Eyes

# 41
  • Разград
  • Мнения: 518
Попълвам от готовите дневници. Вписвам по-важните неща за бебчетата, но снимки нямам намерение да лепя в него  Peace.

# 42
  • Мнения: 1 080
Не съм писала нищо още!!!

# 43
  • София
  • Мнения: 606
Водя му фото дневник Simple Smile Даже книга 300 страници за цялата първа годинка му направих. Надявам се да продължа с години. Идеята е страхотна, защото аз я разглеждам с интерес как се е променял и колко голям е станал. Не мисля, че съм обсебена от сина си.

# 44
  • Мнения: 362
Надявам се да ми остава време,защото идеята е супер Peace Наскоро,ровичкайки из шкафовете на нашите,намерих едно листче от тефтер,в който майка ми си е записвала разни неща.Не можете да си представите какви чувства може да породи едно хвърчащо листче,писано преди 26 години Laughing.Страхотно усещане Hug

Общи условия

Активация на акаунт