LaRedoute.fr - 89 - Всичко за поръчката!

  • 53 778
  • 978
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 202
АЗ чакам  ЦКБ  от 21.10 да ми осребрят чек за 45 евро, но още няма нищо.  Close
 Таксата за моя случай е 3 евро, ако е по-голяма сумата на чека, обаче, ползват куриер и таксата е по-голяма. Не зная с точност колко.  Peace

Ами аз ще им връщам неща за 80 и няколко евро.
Освен ботушите ще им върна и едни ужасни мъжки дънки, които намалих на 3-4 евро, но пак не стават за носене.
Дали за 80 евро ще е по-голяма таксата?
Абе утре направо ще се обадя да питам в ЦКБ.
Мерси за информацията  Hug

# 31
  • Варна
  • Мнения: 384
а някой изпра ли го това поларено сако?

ако някой връща скоро нещо -моля ви пишете цена /май бяхте коментирали че е към 15 лв/
имам един голям пуловер за 40 лв и явно ще го връщам да намаля загубата Simple Smile
-коригирам се виждам , че е дописано  -не можах да видя линк, но ще си го намеря
благодаря на Алекс

онтосно коментарите -аз съм писала на 3 артикула-на развален английски-ами явно минават проверка и ги публикуват после
с изключение на изключително лошите ми отзиви за тези
 http://www.laredoute.fr/vente-chaussons-cocoon-pour-garcon.aspx? … 6&prodcolor=1

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 22:56 от smurf

# 32
  • Мнения: 762
Момичета Алекс1 си е направила труда на пише всичко за въръщането в първият пост има и линк за цените на БГ пощи

# 33
# 34
  • Мнения: 8 242
От 1.11 някой взимал ли е вече?
Вчера получих известие за поръчката ми от 3.11 за поща

Ама голяма надпревара кой кога ще получи поръчка  Mr. Green
Имайте предвид, че поръчките ще почнат да се бавят с наближаването на празниците.. че и след това.. Миналата година чак към февруари-март се нормализира трафика  Rolling Eyes

# 35
  • Burgas
  • Мнения: 201
Това кожено яке беше коментирано http://www.laredoute.fr/Product.aspx?Single=true&ProductID=3 … p;SecIntRef=00001 но нещо не мога да се сетя точно какви бяха отзивите. За него ли се говореше, че кожата не е добра  newsm78
Говореше се, че кожата е агнешка, но не знам някой потвърди ли го със сигурност, питай Vi4eto за по-сигурно.
аз го имам кожата е свинска. харесвам си го мноого  Peace

# 36
  • Варна
  • Мнения: 384
Това кожено яке беше коментирано http://www.laredoute.fr/Product.aspx?Single=true&ProductID=3 … p;SecIntRef=00001 но нещо не мога да се сетя точно какви бяха отзивите. За него ли се говореше, че кожата не е добра  newsm78

ами аз само си преведох коментарите от сайта но така и никой не даде отзиви в действителност как е
 с един от кодовете се намалямаше до 40 евро преди дни

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 22:57 от smurf

# 37
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Благодаря на момичетата, които ми дадоха линка за цените.

Искам да попитам мамата с палтето / Милица май беше от Бургас  Rolling Eyes Embarassed / плътно ли е, дали става за голям студ зимата и ако може размери в см. Благодаря за снимките.

# 38
  • Мнения: 89
Преди 100 теми имаше коментари за тези дънки Типстер

За тях знам със 100%, че са уголемени, но тези как са?


Някой има ли и двата модела да каже как са  Peace

Момичета, моля за размери на вторите дънки 40 или 42номер, с ханш 104см за кой номер съм според вас? Иска ми се да ги имам тези дънки, но се чудя за кой номер съм, по принцип съм 42, но май съм чела че тези дънки са уголемени или греша? Затова ви моля за размери Simple Smile
 Simple Smile

# 39
  • Мнения: 5 790
Дописала съм за процедурата по връщането, но нещо не иска да ми излезе линка към сайта на БГ пощи. Утре ще го моля да излезе отново. Ако сега ви трябва, ето го:
http://www.bgpost.bg/Resources/FCK/File/ceni%20i%20otstypki/Mejd … zoni_01062008.pdf

# 40
  • София
  • Мнения: 2 296
Алексbouquet 

Тази машина за хлябми изглежда по-хубава от другата,която се намаляваше до 14.90евро.
И цената също  е приемлива,стига да е немско качество.

А идеята за коментарите направо в сайта и на мен ми харесва,голямо улеснение ще е.Стига да не ни трият Laughing

# 41
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 585
Запис...относно коментарите в сайта, аз такива на различен от френския език не съм чела  Tired Peace

# 42
  • Мнения: 1 449
В момента съм в очакване на последните си 3 поръчки, пуснати в един ден, след триста блокажи на кошницата, БЕЗ код за намаление, защото никой от кодовете не действаше. Сега като разглеждам поръчката си под номера й има съобщение в зелено, че voir mon offre speciale sur cette commande и са описани артикулите, които се възползват от намаление с два кода 21580 и 08346. Така например съм поръчала 3 пуфа, намалени  от 52 Е на 39Е, а са фактурирани и намалени с кода на 33,75Е. Има ли такива автоматични намаления  Shocked  ? Дръпнали са ми засега  парите само за 1 поръчка.
 

# 43
  • Мнения: 765
Момичета, за момиченце 120 см, 126 като номерация ли трябва за поръчам  newsm78

# 44
  • Мнения: 0
Момичета доста май бяхме питали за стелката на тези 38 1/3 но май не съм видяла отговор а гледам да чета всичко ужж  моля ако някой му е удобно да измери благодаря предваритено

Общи условия

Активация на акаунт