LaRedoute.fr - 89 - Всичко за поръчката!

  • 53 825
  • 978
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 88
  HugЗдравейте! Някой дали е получавал това комплектче? Панталона какво ли представлява? Трябва ми по-плътен анцунг за дъщеря ми за вкъщи, но за момиче нищо няма.

http://www.laredoute.fr/vente-ensemble-cardigan-et-pantalon-bebe … tegoryid=45538938

# 121
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Момичета, срам, несрам, ще ви питам, след новия облик на сайта къде изчезна mes dernie article vu т.е. мястото, където запазваше посетените вече артикули. Омръзна ми да търся едни и същи работи хиляда пъти, а никъде не мога да го открия  Confused
Има си я, като се логнете горе в дясно над името пише Mon espace client, там като кликнеш си се отваря по стария начин. Четвъртата картинка с чантата е търсеното от вас.  Peace

# 122
  • Варна
  • Мнения: 618
момичета искам да ви питам, има ли някакъв срок от получаването на стоката в който може да я върна по причина, че не съм уцелила размера. Ясно че разхода ще е за моя сметка. Бях купила нещо за подарък отдавна и сега се оказва че е голямо

# 123
  • sofia
  • Мнения: 176
Ала-Бала, не става въпрос за предпочитаните продукти, а за отворените, защото си харесвам стотина неща, които не мога да пъхна в предпочитани и в кошницата и после, на второ, трето, пето четене решавам, че искам баш оная розовичката блузка с джуфката отпред. Е да, ама къде беше тя,  newsm78 и почва ровенето наново. А преди горе дясно имаше опцията "мес дерние артикле ву" или нещо такова, отваряш и ти излизат две, три, пет страници с разглеждани отблизо артикули. Дано да съм по-ясна, че явно не се разбира какво точно питам. Простете за дългото обяснение  Embarassed

# 124
  • Мнения: 1 425
Получих си поръчката от 29/10, но имам една от 17/10 която не е пристигнала още. Ето и нещата с реални снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238682&pid=8951097
Една мама беше питала за тези блузки:

Мога само да кажа че са страхотни. Трикото е много хубаво(както на повечето детски блузки) Цветовете са много приятни. Качеството е просто СУПЕР!!!! Взех р-р 94, синна ми е на 2 г и 2 мес, но върви едричък и са му супер.

# 125
  • София
  • Мнения: 5 740
Искам да ви питам за тази блуза дали си отг на номера и дали си заслужава?

http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-femme-manches-courtes-acti … tegoryid=22899486

Благодаря ви!  Hug

# 126
  • София
  • Мнения: 781
Ето реални снимки, на получените днес поръчки. Писала съм малко коментари под снимките. Ако имате допълнителни въпроси  - кажете   bouquet

# 127
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 605
Ето реални снимки, на получените днес поръчки. Писала съм малко коментари под снимките. Ако имате допълнителни въпроси  - кажете   bouquet

Аз имам - дънките 150 номер, кой тип са в смисъл maigre, normale или ronde? Че аз доста се чудя в това отношение като са юношески  Thinking

Bеbolina1 - аз те разбирам мн добре за какво питаш, но тази опция и аз не я виждам на сайта вече Sad

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 20:56 от black_angel1

# 128
  • шумен
  • Мнения: 17
Ето реални снимки, на получените днес поръчки. Писала съм малко коментари под снимките. Ако имате допълнителни въпроси  - кажете   bouquet

Искам да попитам за тези дънки-какъв модел са-прави ли са или не?И дълбоки ли са

# 129
  • Мнения: 762
Ето реални снимки, на получените днес поръчки. Писала съм малко коментари под снимките. Ако имате допълнителни въпроси  - кажете   bouquet
можели линк към сивият пуловер( пред последната снимка)

# 130
  • Мнения: 4 202
момичета искам да ви питам, има ли някакъв срок от получаването на стоката в който може да я върна по причина, че не съм уцелила размера. Ясно че разхода ще е за моя сметка. Бях купила нещо за подарък отдавна и сега се оказва че е голямо

Da, може да се върне нещо, което не ти харесва или не става. Виж в първия пост, Алекс е дала линк към нейния сайт с разяснение относно връщането.

# 131
  • Мнения: 83
Здравейте, момичета  Simple Smile
Аз имам едно питане...  Rolling Eyes приятелят ми и негов познат си поръчаха еднакви маранки найк, 44 и 45 номер, но и двата чифта имат дефект, на едните лявата, а на другите - дясната. Кожата седи различна, на едната обувка от чифт е гладка, а на другата - по-грапава, като набръчкана, много странно  Shocked И се забелязва доста. Та дали това си е основание да ги върна и да искам да ми покрият пощенските разходи? Много объркано го обясних, дано ме разберете...  Embarassed

# 132
  • Мнения: 251
Моля за реална снимка на това   яке,но в цвят  turquoise.
Извинявам се,ако скоро се е хвалил някой с него,но назад съм с повече от тема,а в момента нямам възможност да прочета изпуснатото Embarassed.
Благодаря!

# 133
  • Мнения: 60
Здравейте,момичета !Получих код за безплатна доставка и си харесах 2 артикула за 12евро общо дали ще ми откажат поръчката?

# 134
  • Мнения: 32
Моля за реална снимка на това  яке,но в цвят  turquoise.

Аз пък искам да питам някой дали го има в размер 150,да даде мерки PeaceИ имам още две питанки-има  ли някой сдобил се с това яке http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4282337& … e&ksource=-1-да ми даде някакъв коментар/а и за размери разбира се/
И тези дънки http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9736263& … e&ksource=-1-дари ги има някой в размер 36?Благодаря предварително и сори за многото въпроси Hug

Общи условия

Активация на акаунт