Коледата наближава, РАЗГРАД за базар се стяга!

  • 9 198
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 104
Ей пак няма никой само аз си седя тука като кукувичка и чакам да дойде някои. А междувременно преглеждам старите теми и много се смях на мамите дето паднали докато гонят чедата си  и тези дето не са се справили с мотиката. Няма да казвам имена , ама искрено се разсмях като прочетох. Момичета не се сърдете че се смях, просто... така от вътре ми дойде.   bouquet

# 16
  • Разград
  • Мнения: 518
А междувременно преглеждам старите теми и много се смях на мамите дето паднали докато гонят чедата си  и тези дето не са се справили с мотиката. Няма да казвам имена , ама искрено се разсмях като прочетох. Момичета не се сърдете че се смях, просто... така от вътре ми дойде.   bouquet
Ха Иве ти ли си била и аз надзърнах в старите теми.Имах бегъл спомен, че Миа беше правила един календар с дечицата и се разрових за програмата  Wink


Ани, добре дошла  welcome. Дано ти е приятно в нашата компания   bouquet

Всеки ден си мисля за Танчето и нейното семейство, как са, какво правят  newsm78

# 17
  • Мнения: 104

И аз точно за нея си мислех днеска, че не се е появявала никаква доста отдавна. Thinking   

# 18
  • Мнения: 3 219
Иве, смей се сега, че после ще ти дойде до главата Joy

# 19
  • Мнения: 104
МерСедес ти да не би да се позна бе мила в това, на което съм се смяла  newsm03 Даже сега като се сетя пак ме досмешава.
Аз исках да питам нещо друго: как да си намаля снимка, така че да не ме изхвърля все. Тази ми я намали Вълчо мисля или Бен . Rolling Eyes 

# 20
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Иве, тук може да прочетеш как се намаля снимка - цък !

# 21
  • Мнения: 104
Оооо Танче мерси мерси   bouquet ще се помъча да се справя, но няма да е точно сега.
Ама защо така пак ви няма никави, разбирам да ставаше на вън за разходки да ви няма, а то такъв студ и пак няма никой  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 500
Аз се разпознах също.......Бях я забравила тая мотика.... Mr. Green

# 23
  • Мнения: 104
Ооооо Мирка привет. Радвам се че си се познала и че съм ти припомнила.  Mr. Green  Надявам се че не ми се сърдите че си правя весело на ваш гръб. Както каза Бубето и моя ред ще дойде Wink

# 24
  • Мнения: 398
Дооообър вечер!
Честита ни нова тема,Ели   bouquet!
Тази вечер ако не ми "мине котка път" ще творя и по този повод да питам,кога ще "сдаваме продукцията" Mr. Greenдата има ли насрочена за базара,че съм оттървала.....ако сте писали Thinking
Благодаря Ви за пожеланията за РД на Преско  Hug
Ако кръстницата реши да почерпи,свиркайте да идвам на купонЯ  newsm18

# 25
  • Мнения: 124
Ей,цял денн точите зъби някой да почерпи,ама ни кръстницата ни Ани се хванаха на въдицата ви!
Базара не знам кога ще е,ама около 10 трябва да имаме готовност.
Ивче,ето как са направили едно късметче.

# 26
  • Мнения: 104
Бен, то хубаво ама едва ли ще са направени толкова хубаво като това. Ще се постаря де. Но да не очаквате много много.
Нещо още щях да казвам и да питам ама май забравих  Rolling Eyes      newsm27 на това се оприличавам вече. Като се сетя ще пиша.

# 27
  • Мнения: 104
Ама вие тотално се загубихте от хоризонта. Мирка виснала там горе и не пише, само гледа.
На вън както е заваляло утре да не осъмнем със сняг  Peace Толкова много ми се иска да завали. Аз утре отивам да си взема болничния 45 дена преди раждане. После да го занеса до болницата и да видя старшата на АГ-то кой лекар ще ми препоръча, анестезиолог, списък за другите неща и т.н., че аз докато се офлянквам то ще стане време да раждам. Нищо още не съм купувала нито за мен , нито за бебето. А само една нощница за родилното и едни чорапки къси.  Незнам, мисля да изчакам още малко , поне да вляза в деветия и тогава да пазарувам. А забравих да кажа какво съм намислила. Преди няколко дни разбрах, че доктор Андреев имал 3Д видеозон и вземал по 60лв за преглед. Мисля като ми преведат болничния да отида да видя как е бебка. Дали със сигурност е бебка или е бебчо. Вие какво мислите за идеята?

# 28
  • Мнения: 124
Ивче,аз мисля,че трябва да отидеш на 3Д виозон,но не тук.В този град ако ще е и 4Д да си вземат пак ще видят нещо едва,когато бебчето се роди.Лично мен не ме е вълнувало какво ще ми бъде бебето,а как е здравословно.Това,което тук няма кой да ти каже.
Ели,Зори и Майчето раждаха във Варна и ще ти дадът тел.на лекар.Там няма да вземат по-голяма сума.Ама ти си решаваш...
И хич не си мисли да разждаш преди да е минал базара.ТАкива да си ги нямаме,трябва ни подкрепа.
За това,кое кога се копува не смея да се обаждам много.Износвах големия си син "на магия" цели 5 месеца и въпреки всичко влязох в родилното с почти всичко приготвено за него.НИкой не смееше да ми каже нещо,защото аз само вървях и повтарях,че ще родя здраво бебе.С малкия пък защото нямах никакви проблеми,за това го родих още в 35г.с. и естесвено нямах нищо готово.Както направиш,така ще е направено.Не е лошо да си купиш поне нещата за родилния дом,както и дрешки за изписване,за да ги изпереш.Останалото може и след като родиш да го купиш.Не взимай много дрехи и в никакъв случай не най-малкия номер.

# 29
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Ей ме бе  Crazy


ми айде да почерпя  Mr. Green,


и сладичко


Светлееееееееееееееееее Whistling Whistling Whistling


Да ти е живо и здраво детето  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт