Кое е първото нещо което правите когато се събудите?

  • 9 035
  • 258
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17 546
Поглеждам си телефона и му включвам звука. Ако ми се стори твърде рано (преди 10-10.30) си доспивам. Crazy

# 61
  • Мнения: 2 070
Леллееее, колко зависими от кафета и цигари има тука

# 62
  • Мнения: 4 187
Ставам, минавам през банята и започвам да будя Рая, приготовления за градина, кафе и започват делничните ангажименти!


ПП: Ако имам работа, понякога първото кафе го пия на обяд !

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 20:58 от star

# 63
  • Мнения: 222
Спирам алармата, която ме буди. Щото ме дразни. И понякога правя грешката да си кажа "още 5 минути..."  Twisted Evil


 Peace Mr. Green

# 64
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ставам, минавам през банята и започвам да будя Рая, приготовления за градина, кафе и започват делничните ангажименти!

Също. Даже името на щерката съвпада.

# 65
  • Oslo
  • Мнения: 659
Пускам кафемашината, мия зъбите, сипвам си кафе и влизамв 00 с вестник или лекции...божествени 30 мин. тишина и спокойствие..след това денят започва Wink

# 66
  • Мнения: 1 470
Пускам компютъра,намирам хубава музика,и...Започвам да целувам всичките си мъже по няколко пъти-казват че от целувки се отслабвало Wink Laughing Laughing LaughingПосле започвам да подканям,и накрая като кресна и всички стават Wink Grinning

# 67
  • Мнения: 681
Ами мен по принцип повечето пъти ме будят сутрин.Кога детето,кога мъжа ми и всеки си иска неговото-детето да яде,а мъжът ми ... Mr. Green

# 68
  • Мнения: 11
Барам си парчето

# 69
  • София
  • Мнения: 2 623
Будя се от алармата на телефона  ooooh!
Първото нещо, което правя е да я изключа ..........
поне за още 5 минути сън. Накрая така я изключвам,
че ...................  ooooh!
Ако това не се брои, тогава зареждам кафемашината,
та като си направя сутрешния тоалет, кафето да ми е готово  Hug

# 70
  • Oslo
  • Мнения: 659
.....и установяваш с голямо съжаление, че огромният питон в гащите ти е бил просто хубав сън Laughing

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Какво правя ли...след като ме събуди малкото зверче, скачам, обличам я и тичам към кухнята да й направя закуската, защото тя вече крещи "Амаааа"  ooooh!, след като вече закуси, си пийвам кафенце пред пс  и т.н.

# 72
  • Мнения: 11
.....и установяваш с голямо съжаление, че огромният питон в гащите ти е бил просто хубав сън Laughing

не съм уточнил размер

# 73
  • Мнения: 746
пускам си музика

# 74
  • Мнения: 3 405
Не помня. Смътно се виждам как се влача до банята. После ми просветва и си правя кафе.
И това е, ако имам късмет да съм станала преди торнадото, и преди другото торнадо.

Общи условия

Активация на акаунт