Отговори
# 75
  • Мнения: 1
Да е жив и здрав малкия Георги-първия мъж на Декемврийския отбор! Да радва много мама и тати!
На Ради бързо възстановане!!!  bouquet

tsveta_pile, в МД искат по 5 памперса на ден. Така че аз си взех пакет на Памперс от 2-5 кг.-40 бр., тъй като ще съм секцио и се предполага, че ще стоя около 7 дни. Иначе за в къщи мисля да взема и да пробвам и ЛИБЕРО. Препоръчаха ми ги, че били с ластиче на кръстчето. Въпроса е и бебето какво ще понася по-добре. Пакет кърпички взех пак на Памперс - 72 бр.
Велизара, стискам ти палци. Дано всичко е наред  Praynig  Hug
Лека и безпроблемна нощ на всички и утре само хубави новини.

# 76
  • Мнения: 3
Ч Е С Т И Т  Ю Н А К  НА МАМА РАДИ И ГОРДИЯ ТАТКО smile3525
 бързо възстановяване на мама и скорошно прибиране вкъши
Лека и спокойна вечер на всички мами.

# 77
  • Добрич
  • Мнения: 8
честито на новите мами-Камелия Илиева Теди и Ради81 Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Бързо възстановяване и много здрави и послушни бебчета newsm51

# 78
  • Мнения: 1
Деси, аз съм си взела бодита само с предно закопчаване. Те  ми бяха най-удобни за първите 2-3 месеца. А и ще ги ползвам само като бельо за бебето.

# 79
  • Мнения: 23
Здравейте милички ,вече сме си в къщи.Днес ни изписаха,малката е добре вече ,за пръв път я изкъпахме в къщи тази вечер ,много ми е сладка и е супер мъничка ,направо е като жива кукличка,скоро ще ви пратя снимки.
ИСКАМ ДА ЧИСТИТЯ НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ
 а на всички бременни искам да кажа,, МАМИ  ЗНАЕТЕ ЛИ КАКВИ  НЕВЕРОЯТНИ МЪНИЧКИ ЧОВЕЧЕТА ИМАТЕ В КОРЕМЧЕТАТА СИ ,, НАПРАВО Е НЕУПЕСУЕМО не мога да ви го обясня
Ако искате мога да ражкажа и за раждането си ,раждах нормално и на всички ккоито искат да раждат така мога да кажа ,, НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ   ,НЯМА НИЩО СТРАШНО ,ЩТОМ АЗ РОДИХ newsm03

# 80
  • Мнения: 23
Здравейте милички ,вече сме си в къщи.Днес ни изписаха,малката е добре вече ,за пръв път я изкъпахме в къщи тази вечер ,много ми е сладка и е супер мъничка ,направо е като жива кукличка,скоро ще ви пратя снимки.
ИСКАМ ДА ЧИСТИТЯ НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ
 а на всички бременни искам да кажа,, МАМИ  ЗНАЕТЕ ЛИ КАКВИ  НЕВЕРОЯТНИ МЪНИЧКИ ЧОВЕЧЕТА ИМАТЕ В КОРЕМЧЕТАТА СИ ,, НАПРАВО Е НЕУПЕСУЕМО не мога да ви го обясня
Ако искате мога да ражкажа и за раждането си ,раждах нормално и на всички ккоито искат да раждат така мога да кажа ,, НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ   ,НЯМА НИЩО СТРАШНО ,ЩОМ АЗ РОДИХ newsm03

# 81
  • Мнения: 1
БАМБИ, добре дошла. Нагушкай малката принцеса и от нас. Ще чакаме снимки. А на вас – ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!!! Страхотен подарък си имате, а  Wink Heart Eyes

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Бамби Добре дошла    bouquet
Цунки и гунки на твоята принцеска , кукличка , съкровище   Hug Heart Eyes Hug!
Аз съм се насочила да раждам нормално и ще се радвам на всяка подробност!Упойка иска ли?За изтичането на водите нещо да ни кажеш  Embarassed?Тапата?Болките?

# 83
  • Мнения: 1 152
Ооо, Бамби добре дошли!  Hug Нека малката Елизабет да расте и да е послушно бебче. Как се справяш с кърменето?

Деси всички бодита и гащеризони съм купила само с предно закопчаване. Задното ми се струва неудобно за бебчетата, а знам че на мъничетата не им харесва нищо да минава през главичката и нямам такива с долно закопчаване. Като порасне бебка и аз вече имам рутина за обличането ще минем и на другите варианти живот и здраве! Аз получих подарък страхотно комплектче на Елипе и искам още техни неща, но само на едно място до сега съм ги срещала. Къде им е магазина?

Харемче!
Hug

# 84
  • Мнения: 386
Бамби, добре дошла отново! Благодаря ти за хубавите думи относно раждането-определено имаме нужда от повече позитивни мисли!

Деси, моите бодита са с предно и долно закопчаване едновременно ( от Илиенци съм ги взимала, български са и са много мекичък памук). А имам и две бодита на Чико- само долно закопчаване ,но в деколтето са направени едни гънки (нещо от рода на "прегърни ме") и много лесно ще се обличат. Аз винаги гледам дали ще се обличат лесно, че имам чувството че много ще ме е страх да го пипам бебето... особено с обличането не знам как ще се справя Embarassed

# 85
  • Мнения: 45
Честита рожба Ради!!! Да ти е жив и здрав Георги и само да ви радва     bouquet  bouquet  bouquet
Ето че и младежите не се забавиха много Simple Smile

Бамби, добре дошли с малката принцеса  Hug  bouquet
Как се справяте? Пребори ли проблемите с каналчетата и кърмите ли се?
Много да нацелуваш малката бонбонка от нас и чакаме снимчици Simple Smile

За бодитата - на мен винаги са ми били по-удобни тези с предно закопчаване, било то обикновено или тип "прегърни ме". С долно стават по-удобни чак когато бебчето може да седи самостоятелно, иначе много трудно се обличат, дори и бебчо да няма нищо против да му навираш главичката вътре.

# 86
  • Мнения: 79
Честито синче на мама Ради и на таткото   bouquet Да расте здрав, умен и много послушен за радост на мама и татко  Hug
Бамби, добре дошла  Hug С нетърпение чакам подробности около раждането на малката Елизабет   bouquet

# 87
  • Мнения: 19
Е, Бамби, добре дошла!  bouquet Само какво щастие лъха от думите ти. Heart Eyes Чудесно е, че вече сте си вкъщи. Пожелавам ти само положителни емоции с малката принцеса.
Аз тази нощ нещо не успях да се наспя и сега ме боли главата. Crossing Arms Досега не ме е боляла през цялата бременност. Но не се оплаквам, просто споделям.
Аз засега мисля да приключа с покупките, като начало сме осигурени. Само останаха памперсите. Но в петък съм на преглед при доктора, при който ще раждам и ще питам там колко памперса искат и тогава ще купя. А като се върна смятам и да си стегна багажа, че в събота влизам в деветия месец. Praynig

# 88
  • Мнения: 386
Добро утро! Да се включа и аз в отбора на ранобудните мами. Още в 6.00ч. съм се наспала, но сега ставам. Да ви се похваля- мъжа ми днес се прибира! newsm44 Много съм щастлива!

Хубав и успешен ден на всички мами! Ще чакаме скоро новини за още здрави бебоци!

# 89
  • Мнения: 252
Добро утро на всички!!!
Честит малък Георги на Ради и щастливият татко!!!Много да ги радва и да ги слушка(с двете уши)
Добре дошла и на Бамби!!! [/size]  Hug чакаме разказче за всичко и подробности-как сте сега,оправи ли се проблема с гърдите и изобщо всичко за което ти се говори!!!

Общи условия

Активация на акаунт