Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 308
Харем Hug

Шушинка, няма от какво да се притесняваш, викай мама да помага все пак имаш основателна причина. Пък ако не другата седмица, като ти дадат зелена светлина, ще направиш едно миене на прозорците за ускоряване на раждането. Нали казват, че помага Wink

Елмина и аз преди седмица бях полудяла по тези коледните дрешки за бебоците и поръчах по една приятелка това: http://www.laredoute.fr/vente-pyjama-et-bonnet-pere-noel-bebe-fi … tegoryid=45544426. Нямам търпение да дойде поръчката Laughing

Есес, честито за изпита! Само излишни притеснения за теб и бебо, ти си нашата гордост!
Добре дошла zakobako!

# 271
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета!
Имаме си пак моминченце,а?Честито на мама Финети!!!Да се радва на хубаво и здраво бебче!
zakobako добре дошла сред нас!
Харемче  Hug Hug Hug
Аз от вчера си имам мъж и вече почнахме с големите покупки! newsm44 newsm44
Желая лек остатък от деня на всички!!!

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 112
Благодаря ви момичета за топлото посрещане  bouquet !

# 273
  • Мнения: 12
честито на рожденниките да сте живи и здрави и най-прекрасни подаръци  за коледа. 

честито на мама финети да расте жива и здрава малката Роси

на всички които чакат тези дни успех и чакаме новини от вас.

мами стискайте палци утре сме на запис на тонове дано този път са по добри и да видим за коя  дата ще промени лекарката.

харемче вярвам че скоро ще имате прекрасно и здраво бебче  Praynig  Hug

# 274
  • София
  • Мнения: 308
Лили и аз съм на запис утре от 14,50. Ако си по това време някъде, може да се видим или да ходим заедно.

# 275
  • Мнения: 12
Диди аз нямам час но мъжа ми ме кара сутрин рано към 8 и нещо сме там.а ти защо си с час за запис така ли ти казаха.защото аз не се записвам.

# 276
  • Мнения: 19
Есес, браво за изпита! Сега се отдай на заслужена почивка в очакване на вълнуващото събитие! Hug
Харем, нямам думи с които да изразя съпричастността си, пък и ти си знаеш какво ти е. Онзи ден минах случайно покрай твоя салон, не знаех къде е и както си вървя поглеждам - и виждам красивото розово облаче сред сивотата на кооперациите. Стискам палци скоро пак да изпиташ вълнението от очакването. Въпреки че сега то неминуемо ще бъде придружено с голямата тревога до края, опитай се да се насладиш на момента, когато дойде и дано от самото начало да караш една безпроблемна бременност с чудесен, нежен, розов финал newsm51 stork-girl 1stroller

# 277
  • Мнения: 16
ЧЕСТИТА РОЖБА НА ФИНЕТИ.Честито и на рожденничките,а на очакващи бебчета скоро леко и безпроблемно раждане.

# 278
  • София
  • Мнения: 308
Ами доки ми каза, че е по-добре да имам час, че да не чакам много и съм си записала за 4 седмици напред часове.

# 279
  • Мнения: 4 589
Хей кой ще прави новата тема?

Преди малко се връщам от Токуда. Алекс се бори детето добре. Дай Боже все така.

Видях се с Ради81 и Ани и видях бебе Георги, че Никола го храниха. И двете са добре. Утре ще се видим пак.

А нашите декемврийски бебета са големи сладури.

Ето едно заглавие от мен

Завалят Коледни звънчета, а след тях ехтят бебешки гласчета.

# 280
  • Мнения: 688
Позволих си да отменя мамите, които се грижат за новите ни темички и направих НОВА ТЕМА

# 281
  • Мнения: 342
Алесиа, Диво цвете, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! newsm51
Бъдете много здрави, силни, обичани и лъчезарни!

Финети, честито розово щастие! Да е жива и здрава Росица, послушна и красива! smile3525

Закобако, добре дошла на финалната права  bouquet

Ники, чудесни новини Hug

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
zakobako - Добре дошла на финала  Laughing!Живо и здраво бебче ти желая от сърце  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт